آپدیت جدید 7.1.9

جناب @hnaseri و جناب @golmirzaei بابت به روزرسانی ۷.۱.۹ بسیار ممنون عالی شده
بخصوص اینکه هر۳تا آپ رو میتونیم در یک آپ داشته باشیم.معرکه بود.هزاران هزار تشکر و سپاس و قدردانی :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::rose::rose::rose::rose::rose::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:منو این همه خوشبختی محال :joy::joy::joy::bouquet::rose::rose::rose::rose:ودیگه مشکل باتاخیر باز شدن رو نداره و میتونیم دوتای دیگه رو از روی گوشی پاک کرد اینقدر ذوق مرگ شده ام که حد نداره و نمیدونم چطور و باچه زبونی بایدازتون تشکر کنم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:تاخودصبح عمرا خوابم ببره ۱اتفاق معرکه بود :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:دست گلتون درد نکنه :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:وقتی دیدم سرازپانشناختم گفتم تندی بیام اینجاازشمادوبزرگوار تشکر کنم واقعا زحمت کشیدید :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:یک شگفتانه ی باحال بود مرسی :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:

20 پسندیده

سلام من متوجه نشدم جی شد چی تغییر کرد با آپدیت جدید :joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

سلام این امکان که از صفحه اصلی زبان شناس به زیبوک و زوم هم دسترسی دارید
در صفحه اصلی زبان شناس روی دوره های بیشتر کلیک کنید صفحه جدیدی براتون باز میشه که در پایین صفحه نواری قرار داره که شما میتونید به زیبوک و زوم هم دسترسی داشته باشید

9 پسندیده

سلام جناب @hnaseri و جناب @golmirzaei عزیز :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::rose::bouquet::bouquet::bouquet:
الان مشکلی که در آپ جدی هست این امکان وجود نداره اصلاحیه برروی متن ها انجام بشه و باید حتما هرکدوم از برنامه های اصلی باشند.
برفرض من میخوام ترجمه و یا اصلاحیه ی کتاب پوکوهانتس رو انجام بدم از طریق زیبوک در زبانشناس این امکان وجودندارد و حتماباید زیبوک روی گوشی نصب باشه و ازطریق خود آپ زیبوک اصلاحیه و ترجمه رو قرار بدهم.
میشه این مورد رو پیگیری فرمایید؟؟؟؟
والا ادغام شدن۳برنامه معرکه بود:bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
۱دنیاتشکروسپاس از شما دوبزرگوار :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::rose::bouquet::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

6 پسندیده

آپدیت جدید فوق العاده شده
فقط یه سوال برنامه زوم چرا برای من فعاله ؟ در صورتی که خریداری نکردم :thinking:
فقط زیبوک و زبانشناس رو خریداری کردم

2 پسندیده

سلام عزیزدلم صبحت بخیر وشادی :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:بخاطر اینکه کاربر حرفه ای هستید.:bouquet::rose::rose::rose:

1 پسندیده

اوه ببخشید ، سلام یادم نبود
سلام خوشگل خانم صبحتون بخیر
جدی کاربر حرفه ای مگه رایگانه؟ یعنی برم دوباره ذوق کنم :star_struck: چه امروز روز خوبیه :smiley::smiley::smiley:

1 پسندیده

خواهش میکنم عزیزدلم سلام به روی ماه نازنیینت :heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:بله تا وقتی کاربر حرفه ای باشید هر۳تاش رایگان باتمام امکانات فداتبشم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:برو امروز کلی ذوق کن و آهنگهای شاد بذار :bouquet::rose::bouquet::rose::joy::joy::joy::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:

3 پسندیده

میترا جان اگه ما اشتراک طلایی بگیریم این سه تا آپ با هم تو یه آپ میان؟ اگه نگیریم نمیشع

1 پسندیده

میتراجان یه سوال دیگه دارم:
اشتراک طلایی هم رایگانه یا پرداختی؟ :upside_down_face:

1 پسندیده

سلام عزیزدلم صبحتون بخیروشادی نازنیینم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
ببینید اول براتون فعال شده خانم خوشگله؟؟ :bouquet::rose::rose::rose:

1 پسندیده

آپ به روز کنی ، هر سه آپ باهم میاد من جریان اشتراک طلایی رو نفهمیدم

1 پسندیده

اگه از کاربر حرفه ای در بیایید بله ۱۰۰هزارتومان برای من زده :bouquet::rose::bouquet::rose:

1 پسندیده

اشتراک طلایی اینطور که من متوجه شدم مربوط به زمانی است که شخص کاربرمعمولی و زیر سطح کاربر حرفه ای قرار داره وباید زحمت بکش بخره :thinking::thinking::thinking::thinking:

1 پسندیده

سلام عزیزم آره اومده …یعنی بدون اشتراک طلایی این همینطور میمونه یا برش میدارن؟

2 پسندیده

خب گلم شما هم کاربر حرفه ای هستیند خوشگل خانم :joy::joy::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:

1 پسندیده

اره کاربر حرفه ایی هستم منظورم اینه حتما باید اشنراک طلایی رو بخریم؟؟

2 پسندیده

فعلا نه عزیزم چون براتون فعال شده کل سطحها امااگه از کاربر حرفه ای خارج بشیند غیرفعال میشه و باید این سطح رو خریداری کنید. :bouquet::rose::bouquet::rose:پس به فعالیتهاتون در تالار ادامه بدهید تاهمیشه فعال بماند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::bouquet::rose::rose::rose:

2 پسندیده

مرسی عزیزم بابت توضیحاتت

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزدلم انجام وظیفه بود :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده