آپدیت جدید

جریان چیه که اپ هام همه یکی شدن بروزرسانی شده

2 پسندیده

سلام شبتون بخیر
وای خیلی باحال شده توی بروزرسانی جدید
دیگه نمیخواد هرکدوم رو ببندید همه اش باهم جمع شده توی یک آپ

2 پسندیده

این ویژگی به صورت آزمایشی برای افراد خاصی فعال شده.

4 پسندیده

وای خدا خیرتون بده دعام بدرقه ی راهتون یکی از بروزرسانی های عالیتون بود :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:خیلی خیلی زحمت کشیدیند :bouquet::rose::bouquet::bouquet::bouquet::rose:بهترازاین نمیتونست اتفاق بیفته :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:ممنون :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:

2 پسندیده

آقای ناصری اون گزینه که اول میاد برای انتقال درس های دانلود شده من اون رو نه زدم
الان توی تنظیمات گزینش پیدا نمیکنم

3 پسندیده

سلام دوستان
این اشتراک طلایی که جدید اومده شامل هر سه نرم افزار میشه

2 پسندیده

قسمت عیبیابی برید

بله. اگه قبلا در زیبوک و زوم اشتراک خریدین باید با همون اشتراک ها کار کنه.

4 پسندیده

جناب @hnaseri من که ۵سال خریدم اگه بخوام طلایی رو بخرم چه اتفاقی برای این ۵سال می افتد؟؟؟؟

2 پسندیده

امروز فک کنم زیبوکم تموم شده باز نمیشه

3 پسندیده

منظورتون دائمی هستش؟

1 پسندیده

سلام جناب بهرامی شبتون بخیر :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose: نه از من دایمی نیست اشتراک حرفه ای بوده.من اشتراک حرفه ای رو ۵سال خریداری کردم

1 پسندیده

هر چی خرید کردین اعتبارش محاسبه میشه و به همون میزان به طلایی منتقل میشه.

2 پسندیده

پس انتقال رو بزنم؟؟؟ببخشید اینقدر سوال میکنم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::bouquet::rose::rose::rose:

1 پسندیده

اگه اشتراک تموم شده که همون طلایی رو بخرید. توی زیبوک چک کنید مطمئن بشین. اگه اشتراک داشتین به من اطلاع بدین که مشکلشو حل کنم.

بله ضرر نداره :sweat_smile:

2 پسندیده

این خرید شامل تمدید هر سه تا میشه؟

2 پسندیده

سلام از بندست شب شما هم بخیر :rose:
اشتراک ها انگار خیلی پیچیده هستن
من زیبوک دایم گرفتم واسم زده ۵ سال.گفتن بعدش خودش مجدد تمدید میشه برای همین فکر کردم از شما هم دائمیه

2 پسندیده

بله …

3 پسندیده

خداقوت آقای ناصری :rose:
من الان نگاه کردم خیلی خوب شده تغییر اخیر

5 پسندیده

نه از من مثل شمانیست اعتباری بود که سال به سال خریداری کردم شد برای ۵سال و چند ماه :bouquet::rose::rose:

2 پسندیده

بله امیدواریم همه خوششون بیاد چون چند تا بودن اپها مشکلات فراوانی ایجاد کرده بود. و اهدافی که ما داشتیم هم بخوبی محقق نمیشد.

7 پسندیده