کتاب پوکوهانتس (فصل اول)

این چه حرفیه وظیفه بود :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

خدانکنه شما عزیزید تا اون حد بیشتر بود :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kiss:

آفرین بر شما…ساعت چند میرین من براتون دعا کنم؟

3 پسندیده

شما دوست داشتنی تر هستین

همه اش مهر و محبتت رو میرسونه خانم خوشگل :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::two_hearts::revolving_hearts::two_hearts::revolving_hearts:فدایی داری عزیزکم :heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::bouquet::rose::bouquet::rose::rose:

1 پسندیده

تاج سر و نورچشم هستی دورت بگردم :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::bouquet::rose::bouquet::rose:همه اش محبتت رو میرسونه عزیزکم :bouquet::rose::bouquet::rose::tulip::tulip::two_hearts::revolving_hearts::two_hearts::revolving_hearts::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:

2 پسندیده

انشالله قبول میشید من مطمئنم قبول میشید :dizzy::dizzy::dizzy:

2 پسندیده

انشالله قبول بشه ی جشن حسابی تو تالار بگیریم :heart_eyes::joy:

2 پسندیده

بسلامتی خیلی خوشحال شدم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
انشاالله مصاحبه تون هم به یاری خدا بخوبی میدهیند و در تالار براتون ۱جشن بترکونی راه می اندازیم. :bouquet::rose::bouquet::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand:دعای خیر همه مون بدرقه تون باخیال راحت بریند مصاحبه :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

4 پسندیده

وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ صم بکم … و بگید کر کور لال شوند
نتیجه رو به چشمتون میبینین …این دعا برای اینکه کسی رو قفل کنین چیزی بهتون نگن الا خیر

3 پسندیده

حق با @zaara1 خانم عزیز بسیار کارساز :rose::bouquet::rose::rose::rose:

2 پسندیده

خیلی ممنون از شما. حتما میخونمش

1 پسندیده

خیلی ممنونم از شما.واقعا لطف دارید

1 پسندیده

حتما بخونید یادتون نره …قبل شروع مصاحبه بخونید و مطمئن باشید مصاحبه رو قبول میشین

1 پسندیده

با توکل به خدا80درصد راه رو رفتم

2 پسندیده

خدا رو شکر خوب پیش رفت؟

1 پسندیده

بله خوب بود. اما نه ابتداش بلکه انتهاش. هنوزم باورم نمیشه قبولیم نزدیکه

2 پسندیده

ان شالله قبول شدین اطلاع بدین .من امروز براتون دعا خوندم

1 پسندیده

خیلی ممنون از شما. خیلی لطف دارید. حتما خبر میدم انشالله اوایل شهریور نتایج ارشد بیاد مشخص میشه

1 پسندیده

ان شالله …به امید خدا .ما منتظر خبرای خوبیم

1 پسندیده

سلام میترا خانوم
خیلی عالییی بود
مرسی بخواتر ترجمه:rose::rose::rose::rose::rose::rose: