مقاله کسب درآمد دلاری 6 : شروع به کار در دنیای ارزهای دیجیتال - بخش دوم و پایانی

سلام به همه دوستان خوب زبان شناس :blush:

در ادامه سلسله مقالات “کسب درآمد دلاری” و در ادامه مقاله قبلی ( مقاله کسب درآمد دلاری 5 ) در این شماره شما را با روش حرفه ای تری از درآمد زایی در این صنعت نوین و نوپا (البته نوین در ایران) آشنا خواهم کرد.

ترید کردن Trading

ترید به مفهوم خرید و فروش لحظه ای ، ساعتی، روزانه ، هفتگی و … است.
شما ابتدا یک ارزی را با توجه به بررسی و آنالیز بازار یا به کمک مشاورین ترید ، زیر نظر می گیرید.
وقتی در نمودار قیمت (مثل تابع سینوسی) قیمت به بالاترین حد خودش رسید، ارز مربوطه را می فروشید و هنگامیکه بعد از مدتی ، دوباره قیمت کاهش پیدا کرد و کم شد ، می خرید.

با این کار مقدار ارز مورد نظر شما و به تبع اون ، سرمایه شما افزایش پیدا می کند.

به این عمل ترید می گویند.

برای ترید باید اهل مطالعه باشید، شبکه های اجتماعی (قالبا توئیتر) را دنبال کنید. اخبار را پیگیری کنید. تحلیل فاندامنتال داشته باشید.

برای عملکرد بهتر می تونید به فراگیری تحلیل_تکنیکال هم بپردازید .

با دانش تحلیل تکنیکال شما می تونید توانایی تحلیل و آنالیز بازار را بدست بیاورید و روی ارزهای مناسب تری اقدام به خرید و فروش نمایید.

دوره های آموزشی متنوعی (رایگان و پولی) در کشور موجوده و می تونید از اونها بهره مند بشید.

من به عنوان یک دوست و همراه شما هر کمکی از دستم بربیاد ، دریغ ندارم. می تونید به گروه تلگرامی من بیایید و از مشاوره سرمایه گذاری، آموزش از صفر تا صد ، تحلیل تکنیکال بازار، ثبت سفارش خرید وفروش و تشکیل سبد ارزی من بهره مند بشید.

روش های ترید :

1. دستی
  2. اتومات

در روش دستی شما خودتان اقدام به ثبت سفارش خرید و یا فروش در صرافی ارزهای دیجیتال می کنید.
در روش دوم ، طبق دستورات از پیش تعیین شده شما، ربات ، به صورت آنلاین و 24 ساعته، کل بازار را زیر نظر میگیره و در لحظه مناسب اقدام به خرید و یا فروش میکنه.

حتما با من موافق خواهید بود که خرید و فروش 24 ساعته و آنلای واقعا از عهده ما بر نمیاد و این امکان بسیار ارزشمندی هست که ربات می تونه در اختیار ما قرار بده.

نسخه رایگان ربات ها (مثلا ربات مون بات) می تونه با سرمایه 800 دلاری شما کار کنه و تا 20 سفارش خرید و یا فروش بزاره.

اگر سرمایه بیشتری می خواهید وارد ترید کنید و یا تعداد سفارش های شما بیش از 20 عدد هست، باید نسخه “پروفشنال” ربات را تهیه کنید که در حال حاضر 0.2 بیتکوین معادل 24 میلیون تومان می باشد.

شما باید برای خودتون حد سود Take Profit و حد ضرر Stop loss تعیین کنید. این شرط اساسی و اولیه ترید هست.

profit-vs-loss-ratio

اگر طمع نکنید و حد سود و ضرر را به خوبی محاسبه و تعیین کنید، کمترین ضرر و بیشترین سود نصیب شما خواهد شد.

توی این بازار باید هدف و برنامه داشته باشید.
چه مقدار سرمایه ؟
چه تعداد سفارش؟
چه مقدار صبر؟
حد سود ؟
حد ضرر؟
هدف ؟

وقتی با رعایت موارد فوق و آموزش تحلیل تکنیکال وارد این بازار شدید، ابزارهای متنوعی وجود دارند که به شما در ترید کمک میکنند.
مثل دستیار ترید ، این ربات کل بازار و ارز و توکن ها را (بیش از 2200 عدد) رصد می کند و تحلیل میکند و مواقعی که احتمال رشد قیمت و صعود قیمت هست را به شما اطلاع میدهد و شما با یه آنالیز و بررسی اقدام به خرید خواهید کرد.

سوالات شما را در این صفحه و یا در گروه تلگرامی خودم ، پاسخگو خواهم بود.

موفق باشید و پر سود :smiling_face_with_three_hearts:

8 پسندیده

سلام دوست عزیز
این بازار همون فارکس هست دیگه و اینکه آیا شما در بازار سرمایه ایران هم فعالیت میکنید؟؟؟

3 پسندیده

فارکس !!!

اون یه بازار دیگه هست و 90% اونجا بازنده هستن.

این بازار نوین جهانی هست.

لطفا اطلاعات گروه تلگرامی من را مطالعه فرمائید

2 پسندیده

میشه بیشتر توضیح بدین بنده تلگرام ندارم.
ما اینجا چه چیزی رو مورد معامله قرار میدیم یعنی روی چه چیزی سرمایه گذاری میکنیم و از افزایش یا کاهش چه چیزی سود میکنیم؟؟؟

3 پسندیده

ممنون جناب @mansour1978
مقالات دیگه شما در این مورد رو پیدا کردم…

2 پسندیده

سلام :rose::tulip::bouquet: وقتتون بخیروشادی :rose::tulip::bouquet:
موضوع جالبی بود امایکم که چه عرض کنم خیلی سخت برای آغاز کردنش :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:
ممنون بخاطر به اشتراک گذاری این مطلب :rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet:

2 پسندیده

می تونید اطلاعات مفید و زیادی در گروه تلگرامی من پیدا کنید.
همینطور در پیج اینستاگرام و یا اکانت توئیتر من :herb:

1 پسندیده

سلام خدمت همه دوستان عزیز زبان شناس . منتظر آپدیت و ادامه این سلسله مقالات باشید. :smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

سلامم
تبریک جناب بالاخره بعد از غیبت طولانی تشریف اوردین. :grin:
موفق باشید

2 پسندیده

ممنونم.
بله یه مدت طولانی درگیر راه اندازی پروژه ای بودم که بسیار وقت گیر و پر کار بود. خدا را شکر حجم کارم نرمال شده.
همیشه به یاد گروه و تیم خوب و صمیمی و حرفه ای زبان شناس بوده و هستم.

1 پسندیده