تاپیک‌ تعاملی فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی

خواهش میکنم :slight_smile:
فقط دقت کنید که ترتیب اینطوریه
Before sunrise
Before sunset
Before midnight
امیدوارم خوشتون بیاد
@Farzad_Poodineh

2 پسندیده

یه دنیا مرسی :pray: :pray: :pray:

2 پسندیده

بنظرم کسایی که تازه فیلم دیدن رو شروع کردن یا میخوان فیلم باز بشن،برن تو سایت imdb از لیست ۲۵۰ فیلم برتر انتخاب کنن و ببینن.سایت آپشنای زیادی داره که میشه بر اساس اونا فیلم مورد علاقه رو انتخاب کرد مثلا با سرچ اسم بازیگر کل اطلاعات مربوط به اون و فیلمهایی که بازی کرده رو نشون میده.یا میشه بر اساس اسکار یا هر چیز دیگه ای فیلمی ک دوس دارن رو انتخاب کنن و ببینن.

4 پسندیده

غیر از اینکه کلیشه ای نیست،واقعیه(منظورم یه موضوع یا موضوعاتی تو فیلم هست که برا همه قابل لمسه)
و بنظرم هر کسی میتونه باهاش ارتباط برقرار کنه.
سه گانش،یکی از یکی بهتر.

2 پسندیده

سلام…ببخشید منم نصب کردم…ولی برا زیرنویس مشکل دارم وقتی می رم برا زیرنویس اصلا زیرنویس نداره تو پوشه تا بخام بزنم مشکل چیه؟؟؟

2 پسندیده

سلام اقا فرزاد…ببخشید میخواستم ازتون خواهش دارم اگه امکانش هست لینک دانلود زیرنویس انگلیسی گرگ و میش رو برام بزارید اصلا نمیتونم پیدا کنم

2 پسندیده

سلام ارزو جان, من وقتی زیرنویس رو دانلود میکنم میدونم که کجا دانلود شده, بعد وقتی میرم تو MX Player فیلم رو اول باز میکنم بعد سمت راست یه سه نقطه هست میزنم بعد گزینه subtitle بعد open بعد یه فلش هست اونو میزنم و میرم جاییکه ساب تایتل هست, اونو انتخاب میکنم و بعد خودش زیر فیلمهام میاد.

2 پسندیده

سلام
http://subtitle.hastidownloadz.info/
تو این سایت همه ی زیر نویس ها رو با هر زبونی میتونید پیدا کنید

4 پسندیده

شرمنده گلم من باز مزاحمت شدم…منم همینایی ک گفتی می رم …ببین زیرنویس رو دانلود میکنم دانلود میشه می ره تو فایل دانلود ها…فلش رو میزنم ولی هیچی نداره صفر…نمیدونم این زیرنویس کجا میره

2 پسندیده

خواهش میکنم, منم نمیدونم مکانی که زیرنویستون میره کجاست, ولی بالاخره دانلود میشه و تو گوشیتون هست, تو همون قسمت جستجو باید پیدا بشه, :thinking: حالا من اگر چیزی, دستگیرم شد کمکتون میکنم.
یه کار دیگه کنید, قاعدتا میگید جاشو میدونید کجاست زمانیکه دانلود میشه, خب جاشو عوض کنید بعد برید فیلم رو باز کنید و دوباره مراحل رو انجام بدید ببینید بازم پیدا نمیشه.!!

1 پسندیده

من اکثر فیلم های تام هنکس دیدم cast away و کاپیان فیلیپس معرکه بود فقط green mile ندیدم

1 پسندیده

اره فیلم قشنگی با بازی متیو مک کانهی

1 پسندیده

خیلی فیلم جالبی بود به خصوص داستانش که معرکه بود . و اهنگش که به فیلم میخورد.

2 پسندیده