تاپیک‌ تعاملی فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی

سلام
همونطور که میدونید یکی از بهترین راههای یادگیری زبان درگیری هرچه بیشتر در کنار لذت بردنه و فکر نکنم هیچ منبعی بهتر از فیلم این دو ویژگیو در خودش داشته باشه
مخصوصا وقتی که listening به اندازه ی کافی پیشرفت کرده باشه، به همین خاطر تصمیم گرفتم این تایپک‌‌ رو ایجاد کنم تا در کنار تایپک‌ های معرفی کتاب و آهنگ، بهترین فیلم هایی که دیدیم رو در اینجا با هم به اشتراک بزاریم

22 پسندیده

فیلمی که من دو رقمیش کردم Forrest Gump هستش.

image

یه مدت هم با این زبان یاد گرفتم البته فقط بیست دقیقه اولش
لغات خوبیم ازش تونستم یاد بگیرم.
کلا فیلم هایی که تام هنکس بازی کنه و باید ببینم

20 پسندیده

منم جدیدا اینارو دیدم یمدت توی صدر پرفروشای سال بودن من اغلب از سایت فردا دانلود وسایت 30نما فیلمارو انتخاب میکنم…

البته از این انیمیشنه زیاد خوشم نیومد ولی نمیدونم چرا توی صدر بوده…

15 پسندیده

فکر کنم بهترین فیلمش همین Forrest gump و مسیر سبز باشن خودم هر جفتشونو چندین بار دیدم

7 پسندیده

یکی از بهترین فیلمهای انگلیسی زبانی که من دیدم (البته چندین بار دیدمش😁) مطمعنا همتون هم دیدید فیلم fight club هستش ، فیلمی که به بهترین شکل ممکن نفرت آدمی از هنجار ها و کشش به مصرف گرایی های بیخودی‌ که جامعه بهش تحمیل میکنه رو به تصویر میکشه‌.
سوالی که بعد از دیدن این فیلم برای آدم پیش میاد اینه که تا کی میتونیم با خود واقعیی که در درونمون هست‌ بجنگیم و پیروز باشیم؟

پ ن: البته این برداشت شخصی من بود😊

13 پسندیده

یا خدا :smile:
منم همین الان میخواستم Fight club رو معرفی کنم

7 پسندیده

فک کنم من و تو سلیقمون یکی باشه
مخصوصا با اون سریالی که معرفی کردی و من دو روزه یه سره دارم میبینمش😁

4 پسندیده

واقعا از انیمیشن خوشت نیومد؟
من کلی باهاش خندیدم
عاشقشم
تاحالا چندبار دیدم اما هربار برام جذابه
البته سلیقه ها باهم متفاوته

6 پسندیده

منم این دو تا فیلم فوق العاده رو معرفی میکنم

1- Imitation game : این فیلم راجع به یک گروه نخبه ست که در زمان جنگ جهانی دوم بهشون وظیفه ای محول میشه مبنی براینکه باید تو مدت زمان کوتاهی کدهای مجهول ارسال شده توسط نازی ها رو رمز گشایی کنن ، کدهایی که رمزگشاییشون باعث میشه جون خیلی از آدمها نجات پیدا کنه، اما…

لینک دانلود
پ.ن:
و یکی از زیبا ترین سکانسهایی که تو عمرم دیدم رو Benedict Cumberbatch تو این فیلم بازی کرده
پ.ن2: این فیلم بیوگرافیه

2- Inception (تلقین)

این فیلم فوق العاده هم ساخته ی کریستوفر نولانه و راجع به یک دزد حرفه ای که با نفوذ به خواب افراد افکارشون رو میدزده ، اما بخاطر اینکارش تحت پیگرد قانونیه و باید برای پاک شدن سابقه اش یک کار غیر ممکن رو انجام بده

لینک دانلود
پ.ن: این فیلم کاملا ذهنتون رو درگیر خودش میکنه و از خواب و خوراک میندازتون
در حدی که با دوستاتون به بحث میشینید که نظر کدومتون به واقعیت داستان نزدیک تره
یعنی در این حد…

17 پسندیده

سلام دوست خوبم
چه کار خوبی کردی لینک فیلمارو گذاشتی:smile:

5 پسندیده

اشتباه شد
من فک کردم لینکشم باهاشه:relaxed:

2 پسندیده

سلام، خواهش میکنم خدیجه خانم
زیر هر عکس لینک دانلود فیلمارو کذاشتم

3 پسندیده

آره سلیقمون تقریبا یکیه
ولی من بیشتر فیلمهای ترسناک دوست دارم
کمدی و انیمیشن هم خوشم میاد

3 پسندیده

منم خوشم اومد، بچه گوگولی با مزه ست :baby: :heart_eyes:

3 پسندیده

منتظر سکانس های توفانی ازین سریال باش
من که بعضی از سکانس هاش مو رو به تنم راست میکنه

3 پسندیده

درسته…من نتم یه مقدار ضعیف شد برای دقایقی…برای همین روی لینک میزدم باز نمیکرد:wink:

2 پسندیده

آره خب رو دست فارست گامپ نیومد.
فرض کن فارست گامپ دقیقا تو سالی بود که فیلمایی مثله لئون، رستگاری شاوشنگ، pulp fiction بودن ولی همه جایزه هارو فارست گامپ درو کرد

انصافا کسی رو نمیتونم تو نقش فارست بجز تام هنکس تصور کنم.

البته یه سری فیلم ها هستند که من خیلی از تام هنکس دوستشون داشتم و دو سه بازی دیدم.

cast away

image

لینک دانلود

green mile

image

لینک دانلود

saving private Ryan

image

لینک دانلود

Forrest gump

image

لینک دانلود

Captain Phillips

image

لینک دانلود

Catch me if you can

image

لینک دانلود

The terminal

image

لینک دانلود

Road to Perdition

image

لینک دانلود

Bridge of Spies

image

لینک دانلود

Big

image

لینک دانلود

11 پسندیده

این از اون معدود فیلماییه که آدم قشنگ حس تنهاییو درک میکنه. این فیلمم از اون فیلماییه که دوست ندارم هیچکس جز تام هنکس این نقشو بازی کنه :smiley:

همونطور که خودت اشاره کردی این فیلم خیلی قشنگه من اینو 8 بار دیدم

این فیلمو دیدم متوجه شدم جنگ بشه من میرم تو صندوق قایم میشم :joy: چقد خفن صحنه جنگو نشون دادن آخه… بعد بعضیا تو فیلم سازی تریپ حماسه ای میان طوری که جنگ انگار خاله بازیه.

من کله این فیلمو خیلی دوست دارم ولی وقتی میرسه به سکانسی که فارست سر قبر جنی داره نامه پسرو میخونه… وای پسر من نمیتونم اونجا گریه نکنم :roll_eyes: چقد خوبه این مرد آخه.

این فیلم خیلی خداست ولی بازیه تام هنکس از همه چی بهتره. یه سکانس هست که دکتر با تام هنکس صحبت میکنه. تام هنکس شوکه شده، اونجا قشنگ تام هنکس اوجه بازیگریشو نشون میده من هر موقع اون تیکه و میبینم مو بدنم سیخ میشه. ( نمیخوام فیلمو خراب کنم وگرنه میگفتم دقیقه چند :grinning:)

یکی دیگه از بازیگرایی که دوست دارم دیکاپریوئه، تا چند وقت پیش خیلی ناراحت بودم اسکار نگرفته بود که خلاصه به حقش رسید. این پسرم کارش درسته. این فیلمو خیلی دوست دارم مخصوصا که جفت بازیگرای مورد علاقم توش بازی میکنن.

این فیلمو هیچوقت نشد کامل ببینم یه بارم قصد داشتم تا آخر ببینم هاردم پرید :expressionless: حالا دوباره دانلودش کردم ببینم

فقط ببینید نیازی به معرفی نیست :grinning:

در کل فک کنم یه بار شانس داشته باشم یه آدم معروفو از نزدیک ببینم اون تام هنکسه نه رونالدو نه مسی و…
من این مردو ببینم فک کنم بعدش با خیال راحت میتونم بمیرم :smile:

7 پسندیده

سلام به همگی یه مدت نبودیم کلی مطالب جدید دوستان قرار دادن دمتون گرم.

خوب بحث فیلم بشه که دیگه من باید حضور داشته باشم. این ها فیلم هایی که خیلی خوبن حتمآ ببینید.
بعلاوه فیلم هایی که دوستان گفتن رو هم دیدم دیگه من اونا رو تو لیست نیاوردم. لیست ترتیب نداره . همشون خوبن

Leon: The Professional
The Usual Suspects
Hacksaw Ridge
Apocalypto
Black Mass
Gangs of New York.
Gone Girl
Split
The.Revenant.2015
Lone Survivor
Lord.of.War
The Sixth Sense