یادگیری زبان از طریق فیلم و سریال

من فیلمه 12 مرد خشمگین رو که استاد معرفی کردن دیروز دیدم واقعن عالی بود
(124 ساعت هم که تو پک انگلیسی واقعی اولین داستان بود رو سه شنبه دیدم اونم خوب بود خوشم اومد
فهرست شیندلر هم در مورد هولوکاسته ؛ پیانیست هم دوست دارم
bridge of spies هم خیییلی دوست داشتم ):point_right:اینا زندگی افراد واقعی بود
کازابلانکا هم خیلی وقته دیدم اونم معرکس
مورد عجیب بنجامین باتن هم که دیگه خیلی خوبه
flight هم تازگیا دیدم ؛ حس خوبی دارم بهش .
the perfume هم پیشنهاد میشه
و همچنین HER
غرور و تعصب هم 4 سال پیش دیدم
و فصل 4 سریال walking dead رو دارم میبینم
و کلا خیلی فیلم دوست دارم
خیلی از اسامی یادم نمیاد ولی یادم اومد حتمن میام میگم .
the tenant فضای تاریکی داشت و یه کمی اذیتم کرد سر دیدنش ولی دوسش دارم .
این فیلمایی که گفتم با جزئیاتش یادم نیست اما یه کلیتی ازشون در ذهن دارم ؛ اگه دیدین و جزئیاتش خوشتون نیومد به کلیات توجه کنید :blush:

7 پسندیده

the proposal هم دوست داشتنیه :wink::wink:

3 پسندیده

مرسی پونه جون…فعلا فک کنم با این لیست کل تابستونم رو پر کنم😄منم فیلم زیاد میبینم البته فیلمای ترکی استامبولی وکره ای هم دوست دارم ومیبینم واونم یکم یاد گرفتم…سپاس

2 پسندیده

البته من تکنیک سایه اینا رو پیاده نمیکنم روشونا
راستش دلم نمیاد رو این گوگولیا تمرین کنم چون خیلی دوسشون دارم ؛ هردفعه میگم اگه یه فیلمی دیدم خیلی گوگول نبود روش سایه رو انجام میدم ولی نمیدونم چه حکمتیه هرچی میبینم رو دوست دارم و واقعا هم معرکه هستن …
ببینیدشون و لذت ببرین ؛ باز یادم افتاد میام و لیست رو تکمیل میکنم :wink::wink::two_hearts:
روز و روزگارتون لذت و آرامش از ته دل

4 پسندیده

ااااااا حالا اینجا لو نمیدادی😂 فک کنم استاد کم کم داره ازمون ناامید میشه…نه لایتنر رو انجام میدن نه تکنیک سایه…استاد تشریف بیارید ببینید اینجا چه خبره😂…
وهمچنین عزیزم…:rose:

3 پسندیده

اگه طرفدار انیمیشن هم هستین ،انیمیشنای

How to train your dragon 1
How to train your dragon 2

Zootopia

Finding Dory

Moana,
هم خیلی قشنگن .

8 پسندیده

مرسی سحر جووووون…

1 پسندیده

خواهش می کنم عزیزم:smile:

2 پسندیده

بچه ها
من امروز وسوسه شدم و چنتا انیمیشن دان کردم :laughing:
فقط یه سوال دارم
یادمه یجا همین طرفا خونده بودم که یک سره نباید یه انیمیشنو دید و باید مثلا ۳.۲ روزی یا هفته ای ۲۰ دیقشو خوووب ببینی و سایه بزنی
و یجا دیگه خوندم که باید بطور تفریحی دید و لذت برد ک من فکر نمیکنم این روش سودی داشته باشه :neutral_face:

انیمیشن و فیلم بینا راهنمایی کنن ممنون میشم :sweat_smile::blush::rose:
@Farzad_Poodineh
@hnaseri
@…:blush:

3 پسندیده

بستگی به هدفتون داره که میخواین ازش برای یادگیری عمیق استفاده کنید یا باهاش کلمات و گرامری که از قبل بلدید رو تثبیت کنید

به نظر من یکیشونو که از همه بیشتر دوست دارید رو بذارید برای یادگیری عمیق و بقیه شو با زیر نویس انگلیسی برای لذت ببینید

4 پسندیده

یعنی اگه بخوام واسه یادگیریه خوب ببینم بدون زیرنویس انگلیسی باید ببینم ؟ :neutral_face:
یذره سخت نمیشه؟؟
من هدفم اینه که کلمه و اصلاح جدید یاد بگیرم و با تلفظای مختلف آشنا شم و لیسینینگم قوی شه

1 پسندیده

نه دیگه
با زیرنویس (تا وقتی که دیگه تمام عبارات رو از بر بشی)

اگه مثل سیستم انگلیسی قدرت تکرار و تکرار رو مدنظر قرار بدی هم کلمات جدید یاد میگیری و هم لیسنینگت قوی میشه
اینم بخون که کامل و درست بتونی از انیمیشن ها بهره ببری

5 پسندیده

آها گرفتم
خیلی ممنوووونم :blush::rose::rose:

2 پسندیده

خواهش میکنم :relaxed:

2 پسندیده

سلام, من عاشق انیمیشن هستم, کاش لینکشو اگر دارین بفرستین و اینکه یه توضیحی در موردشون بدین. ممنون

1 پسندیده

سلام
اینجا و اینجا و اینجا چندین مورد معرفی شده

6 پسندیده

به نظر من وقتی شروع کنید به فیلم و انیمیشن دیدن برای یادگیری زبان که به سطح متوسط رسیده باشین! اگه سطحتون مبتدی باشه راحت خستتون میشه چون اینقدر کلمه جدید میبینید که نا امید میشید. پس با کتاب داستان ها خودتون رو به سطح متوسط برسونید و بعد همراه با کتاب از سطح متوسط به بعد فیلم و انیمیشن هم اضافه کنید.

9 پسندیده