About me( My first week speaking challenge )

سلام فاطمه جان
خیلی خوشحال شدم صداتو شنیدم:innocent::innocent::innocent::innocent:
از صحبت کردن لذت بردم
امیدوارم بهترینها برات اتفاق بیفته عزیزم :rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

سلام فاطمه جان.
به به،چقدر روان صحبت کردید،خیلی روان صحبت کردنتون رو دوست داشتم :rose::rose::rose:موفق باشید و روز به روز بهتر از قبل :ok_hand::muscle:

2 پسندیده

:heart_eyes::rose::rose::rose:
@afarkhani

3 پسندیده

صدای شما منو یاد دلشاه جون میندازه @delshah
خیلی وقت نیست
صدای و لهجتون شما هم همونطور که حنا جون گفتن خیلی قشنگه :kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

ممنونم فاطمه جان :heart_eyes:لطف داری شما،لهجه ی خود شماهم که عالی،یادمه قبلا تو چالش دیسکاشن برای اولین بار که شرکت کردی صداتو شنیدم :ok_hand: دندانپزشک مهربان آینده :grin::rose:

2 پسندیده

چقدر حافظتون خوبه ماشالله الانم اتفاقا یه ویس
فرستادم دوست دارید گوش بدید ممنونم :kissing_heart::kissing_heart::heart:

2 پسندیده

مررررسییی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kiss:

2 پسندیده

ماشالا به شما فاطمه خانوم بسیار خوب بودید.

قانون اول این تالار

NEVER SAY SORRY

درباره کد نویسی و برنامه نویسی. خیلی سخته ولی خیلی خوبه.

حتما ادامه بدید. اگه علاقه دارید با قدرت پیش برید.

5 پسندیده

مرسی نسیم خانم لطف کردین گوش دادین و نظراتتونو باهام به اشتراک گذاشتید یه دنیا تشکر💓

من تبریزم گلم. ما اول فور کرنرز رو خوندیم بعد ک اونا رو تموم کردیم رفتیم سراغ پسیج ها ولی اونارو یکی دو درس خوندیم و کتابامون عوض شدن. یه ترم solutions خوندیم ولی اونام یه عیبی دارن که بریتیشه کتابش. استاد ما خیلی فعال بود هر جلسه یه موضوع بهمون میداد میگفت برید واسش یه ارائه ی نیم ساعته حاضر کنید. ماهم برا موضوعمون پاور پوینت درست میکردیم و واسه بقیه ی کلاس ارائه میدادیم. و از این بابت خیلی خوب بود

1 پسندیده

خیلی ممنونم از شما با عرض معذرت اسمتونو نمیدونم. واقعا لطف دارید شما :heartbeat::hibiscus:

مرسی گلم ایشالا برا شما هم همینطور :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون. واقعا نظراتتون دلگرمی و امید بخشه :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 پسندیده

ممنون از شما آقا کامبیز.

سعی میکنم دیگه نگم.

حتما مرسی از اینکه وقت گذاشتید و گوش دادید یه دنیا ممنون🙏

مرسی عزیزم :rose::rose:
تو صدات یک حس خوبی هس که بهم منتقل میشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ایشالله همیشه تو همه کارات و زندگی موفق باشی و خیلی خوشحال میشم صدای نازنینت رو دوباره بشنوم و دعا میکنم زودتر سرت خلوت شه هر چند که میدونم فرصت استراحتتم خیلی کمه ولی ایشالله باز ببینمت اینجا :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
مرسی که باز این فرصت رو به گوش های من دادی که صدای قشنگت رو بشنوم :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

خیلی خوبه اگه استادتون اینطوریه .میدونی ما فقط میخوان وقت تموم شه . ما اگه اشتباه داشته باشیم اصلاح نمیکنن

1 پسندیده

شما خیلی لطف دارید حنانه خانوم عزیز :heart_eyes:
ممنونم از دعای قشنگتون،منم برای شما آرزوی روز و تجربه های خیلی خوب و درجه یک دارم :rose::rose::rose:

وای اینطوری نگید :see_no_evil:خجالتم ندید،لطف دارید خیلی شما،صدای نازنین خودتون رو هم خیلی وقته نشنیدیم :heart_eyes::wink:خیلی خوشحال میشم صدای شمارو هم بشنوم :rose:

3 پسندیده

فدات شم عزیزم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:، بزودی میخوام یک ویس بزارم، حتما ویژه خودت رو منشن میکنم عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

منم منشن کن حنا جونم

4 پسندیده

چشم عشقم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده