Macbeth story 😯

سلام دوستان و مربیان و مجربان عزیز :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:
لطف کنید به صدای من گوش بدید و نظراتون و اشکالام رو بفرمایید :ok_hand::+1: ممنونم
@ali762

19 پسندیده

سلام عروسک خودم :rose::tulip::bouquet:بسیار عالی عزیزدلم واقعا لذت بردم :hibiscus::rose::tulip:روز به روز پله های موفقیت را پشت سر بذاری ودر اوج ببینمت نازنیین بانو :hibiscus::rose::tulip::sunflower:

2 پسندیده

مرسی مرسی میترا جون یدونه ای :kiss::kiss::kiss::kiss::kissing_heart::heart::kissing_heart::heart::kissing_heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

بی اغراق گفتم نازنیینم :sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus:عزیزدلمی :rose::tulip::bouquet::two_hearts::revolving_hearts::two_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:دردانه ی من شیرین زبون :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hibiscus::rose::hibiscus::rose::sunflower::sunflower:

2 پسندیده

شما نبودی جای خودتون و روحیه دادن و انرژی دادن و این استیکراتون خیلی خیلی خالی بود :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام مجدد فاطمه جان :rose:
الان گوش دادم صداتو،همونطور که گفتم لهجه و تلفظ خیلی خوبی داری :ok_hand::heart_eyes:آفرین بهت،اگه همین طور پیش بری مطمئنم وقتی هم سن من شی(حتی خیلی زودتر)دیگه جایی برای حرف نمیمونه و درجه یک میشی،همین طور ادامه بده :muscle::ok_hand:
امیدوارم همیشه موفق باشی عزیزم🌹

2 پسندیده

واای مرسی کیمیا جونن که لطف کردی گوش دادی :kissing_heart::heart::kissing_heart::heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:
مرسی شما هم موفق باشید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::kiss:
فقط یسوال شما مگه چند سالتونه :smiley: ؟

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :rose:
من تازه وارد بیست و یک سالگی شدم.البته تو اگه همین طور پیش بری تو یکی دوسال اینده،شاید هم زودتر عالی میشی و میتونی روان صحبت کنی با لهجه ی عالی :ok_hand:

2 پسندیده

عه پس مردادی هستی :ok_hand::wink::wink:
مرسی انرژی مثبت :kissing_smiling_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:

2 پسندیده

نه،تولدم روز اخر تیره :grinning:

2 پسندیده

پس تیر ماهی هستی ماشالله تیرماهیا تعدادشون تو تالار چقدر زیاده :smiley::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::joy:

2 پسندیده

شرمنده نکنید عزیزدلم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:تاج سری نازنیینم :hibiscus::rose::tulip::heart_eyes::two_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::kissing_heart:محبتهات بیشمار نسبت بهم :rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet::two_hearts::revolving_hearts::two_hearts::revolving_hearts:فداتبشم :hibiscus::rose::tulip::heart_eyes:

1 پسندیده

خدانکنه میترا جون :kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

مجربین و دوستان مشکلاتم رو بگید کجا هستید :neutral_face::expressionless::expressionless::persevere:

1 پسندیده

ماشالا به این ارادت فاطمه جون :clap::clap::clap: با همین فرمون پیش بری قله مستری رو فتح کردی . ایول :ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose:
اون کیه اون پشت داره فوتبال بازی میکنه ؟ :joy::expressionless::expressionless:

2 پسندیده

سلام مریم جون مرسی فدات بشم :heart::heart::heart:
انرژی مثبت عاشقتم ک… :kissing_smiling_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::wink::wink:
مریم جون اون داداشه منه داره انیمیشن میبینه هرچقدرم گفتم کم کن نمیکرد :joy::joy::joy:

2 پسندیده

:joy::expressionless: قدیما نانچیکو رو در میاوردی یجور حساب میبردنا

2 پسندیده

کلا متوجه نمیشه هنیشه صداش هس تو خونه اه :expressionless::joy:

2 پسندیده

عالی مثل همیشه مخصوصا صدای جادوگرا :grimacing::rofl: ها ها ها ها

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: وای مرسی خودمم سره اون خیلی خندیدم

2 پسندیده