Macbeth story 😯

خیلی جالب بود خدایی کلی خندیدم دمت گرم منتظر ادامه ی ویسات هستم :heartbeat::balloon::hibiscus:

2 پسندیده

حتما عزیزم مرسی :heart::heart: فردام یک ویس میفرستم

2 پسندیده

سلام فاطمه جان
به صدا گوش دادم خیلی عالی بود:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
مخصوصا صدای خنده جادوگرها، خیلی جالب بود:joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

سلام زهرا جون مرسی ک گوش دادی گلم :joy::joy::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart:

2 پسندیده

@pari
@YoKambiz
@fdoosti
@afarkhani
@a.bayani
@ala

3 پسندیده

:see_no_evil:

سلام فاطمه جان، من شرمنده این دو سه روز خیلی سرم شلوغ بود ویسها تون رو هر دو لتس تاک گوش کردم عالی بود و لذت بردم. این چالش خوبه، اما مدام در یک سطح خودتون رو به چالش نکشید منظورم این هست یک روال رو طی نکنید. گاهی داستان گویی ساده؛ گاهی نکته برداشتی از پادکست، گاهی خلاصه ی کوتاه از رمان، هدف هاتون رو تغییر بدهید مثلا یه داستان خوندید لغات جدید یاد گرفتید حالا با اونها یه لتس تاک بدید مثلا داستان یا هر چیز خودتون مایل بودید. اما همه ی لتس تاکهاتون از دید من عالی هست. و خیلی خیلی آینده درخشانی دارید :rose:

4 پسندیده

سلام خانم نیکنام عزیز
مرسی که به ویس هام گوش دادید
و دقیقا موافقم باید تغییر ایجاد کنم مرسی بابت راهنماییتون :hugs::hugs::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kiss: آلاجون رو از طرف من ببوسید

2 پسندیده

عزیز هستید، ممنون محبت تون :rose:

2 پسندیده

@zaara1
@sepide-str
نظراتون :heart_eyes::smiley:

2 پسندیده

Hi dear, it’s very good that you push yourself to record your voice alot. , you can improve very fast.
good luck :rose::rose:

2 پسندیده

Hello dear nasim thanks for your good and nice idea :kissing_heart::kissing_heart::see_no_evil:

1 پسندیده

Dear Fatemeh
I really like your voice, It is so calm :heart_eyes::+1:
Bravo :clap::clap:

2 پسندیده

Hellloo dear teacher and mojarab :joy::joy:
tnxs alot :grinning_face_with_smiling_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

2 پسندیده

Look at my last name. It is DOOSTI, So, I am just as a friend not more :grin::smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

Please dont be shekaste band dear fateme :grinning_face_with_smiling_eyes::joy::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
im not good at english

2 پسندیده

سلام فاطمه عزیزم :heart_eyes:
ویس رو گوش دادم واقعا تلفظ عالی و تسلط عالی و روان میخونی انگار که دارم صدای یک بومی زبان گوش میدم عالی هستی دلبندم :tulip::tulip::tulip: تو اوج موفقیت بدرخشی :pray:

2 پسندیده

خیلیم عالی احسنت خیلی روان و خوب

2 پسندیده