عید قربان مبارک 💞

به نام خدا
اینجانب جزو یاد شدگان هستم :joy::joy::joy:
مخلصیم :rose::rose::rose:

حسادت نکن برادر، غبطه بخور :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: جدای از شوخی راحته همیشه آهنگ شاد گوش بدین و ایشالله همیشه شادی جذب کنید :star_struck::star_struck::star_struck:

3 پسندیده

:pleading_face:

نوشته باید دست‌کم 20 نویسه داشته باشد

2 پسندیده

eid2 eid5 eid6 eid7

Eid al-Adha (Arabic: عيد الأضحى‎, romanized: ʿīd al-ʾaḍḥā , lit. ‘Feast of the Sacrifice’, IPA: [ʕiːd ælˈʔɑdˤħæː]) or Eid Qurban (Persian: عيد قربان‎), also called the " Festival of the Sacrifice ", is the second of two Islamic holidays celebrated worldwide each year (the other being Eid al-Fitr), and considered the holier of the two.

3 پسندیده

82 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

10 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

5 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

4 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

دقیقا حالا ما بدو قیچو بدو :joy::joy::joy:

1 پسندیده

حالا واقعا خانومن یا آقان

دم شون گرم…ایشون همیشه کاراشون از رو عشق و تعهده…برا زبان آموزای آینده…آینده نگری شون ما رو کشته

1 پسندیده

دوستان حرف دارین تو چت موقت برین لطفا

4 پسندیده

نوزادن
جنسیتشون دختره فکر کنم :thinking:

3 پسندیده

تمام مزش به همین دزد و‌پلیس بازیشه دیگه

2 پسندیده

یه عالمه حرف داشتمااا ، قیچیت همه حرفامو برید ، دیگه چی بگم :grin:

یعنی فرزاد دارم برات

1 پسندیده

یکی از مجربین قیچی به دست لطف‌ کنه زبون و‌ دست این بشر رو‌ قیچی‌ کنه بده دست والدینش

2 پسندیده

اینا 3پایی هستن
ریش و قیچی دست خودشونه :sweat_smile:

2 پسندیده

الان دقیقا با والدینم

1 پسندیده

به نظرم ایشون رو باید یه تهدید اساسی کنید

مثل راننده هایی هست که تخلف می کننو گواهینامه شون رو باطل می کنن…مجبور میشن دوباره کلاس برن

ایشون رو هم باید تنزل رتبه بدید…البته عیده…گناه دارن…همین که قیچی شون کنید نوشته هاشون رو…کافیه برا اجر دنیوی شون :star_struck: …مثل قیچی کردن همین نوشته من :star_struck:

1 پسندیده

حالا هر چقد میخواین حرف بزنین :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 پسندیده