عید قربان مبارک 💞

%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%DA%AF%DB%8C%D9%81-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DA%A9-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DA%A9-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86-2

1565071331_83_%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%A9-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86-98

%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%DA%AF%DB%8C%D9%81-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DA%A9-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DA%A9-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86-4

eyd-ghorban-2

عید قربان بر تک تک عزیزان زبانشناس مبارک :rose::tulip::bouquet::hibiscus::rose::tulip::bouquet::cherry_blossom::blossom::sunflower::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::bouquet::hibiscus::rose::tulip::bouquet::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada:

23 پسندیده

بندگی کن تا که سلطانت کنند

تن رها کن تا همه جانت کنند

سر بنه در کف، برو در کوی دوست

تا چو اسماعیل، قربانت کنند

بگذر از فرزند و مال و جان خویش

تا خلیل الله دورانت کنند

:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus: عید قربان مبارک :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

6 پسندیده

عید همه مباااارک …ولی گوسفند ذبح نکنین( البته کی پول گوسفند داره)

7 پسندیده

عید همه مبارک، مخصوصا میترا خانوم خوش ذوق تالار

5 پسندیده

سلام عزیزم
منم این عید رو به همه عزیزان تبریک میگم.
امیدوارم بهترین ها رو خدا براتون رقم بزنه :grin::smiling_face_with_three_hearts::dizzy:

5 پسندیده

سلام
عید همه مبارک باشه.

:rage::rage::rage:

4 پسندیده

عید تو، عید من، عید همه مبارک :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

ولی خداییش عکس ها بیشتر عید گوسفندها رو می روسونه تا یه عید مذهبی رو…
:crazy_face:

3 پسندیده

فدات عزیزم :rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet:عید برشما و خانواده ی گلتون مبارک :rose::tulip::bouquet:براتون بهترینهارو ارزومندم :two_hearts::revolving_hearts::bouquet::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::confetti_ball::tada::revolving_hearts::two_hearts::heart_eyes:

5 پسندیده

خب شما چندتا عکس عیدانه ی خوب بذاریند منتظرم :hibiscus::rose::tulip::bouquet:

2 پسندیده

عید همگی مبارک
ایشالا بهتون خوش بگذره :clap: :blush:

5 پسندیده

:raised_hands::raised_hands::raised_hands::raised_hands:من تسلیمم:raised_hands::raised_hands::raised_hands::raised_hands:
واقعا عکس مربوط با اعیاد نداریم، معمولا از همونایی که شما گذاشتین‌ه…
من صرفا از همون دست تصاویر یکی میذارم،،

باز هم عیدتون مبارک

5 پسندیده

زبانشناسی های عزیز
همگی عیدتون مبارک
فقط فقط و زبانشناسی ها ولا غیر :stuck_out_tongue_closed_eyes::joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::ram::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::sheep::cow2::cow2::cow2:

4 پسندیده

خب عصبانیت چرا؟؟؟؟؟؟

4 پسندیده

بحث پول نداشتنش جدا…ولی این یه عمل مذهبیه…از این جهت

5 پسندیده

البته برا حاجیا واجبه…

4 پسندیده

اینکه آره …ولی خود عربستان قرار شد درخت بکارن …بنظرتون بهتر نیست؟

5 پسندیده

:flushed::flushed::flushed::thinking::thinking::thinking:
مگه من گفتم قربونی کنن که نظر من مهم باشه…؟!
خدا گفته هاااا😊

5 پسندیده

البته اینجا یه ذره بحث دینی کردن سخته…و الا نکات دیگه ای رو هم اضافه می کردم…

5 پسندیده

تو عید شادی کنید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

9 پسندیده