معرفی نرم افزار LDOCE5 Viewer

حتماً اکثرتون با نرم‌افزار دیکشنری لانگمن آشنائید و باهاش کار کردید.
مشکل بزرگی که این نرم‌افزار داره اینه که سرعت پائینی داره و کند عمل می‌کنه. کاری که نرم‌افزار LDOCE5 Viewer براتون انجام می‌ده اینه که تمام کلمات و بیشتر امکانات این دیکشنری رو توی محیط جدیدی با سرعت بسیار بالا نمایش می‌ده.
اگر از دیکشنری لانگمن استفاده می‌کنید، حتماً این نرم‌افزار رو در کنارش نصب و از سرعت و امکاناتش استفاده کنید!
یکی از خوبی‌های این نرم‌افزار اینه که به راحتی می‌تونید متن دیکشنری رو کپی و جای دیگه استفاده کنید. (این امکان توی خود دیکشنری نیست)
تصویر برنامه:

کسانی که دیکشنری لانگمن رو نمی‌شناسن، حتماً نرم‌افزارش رو دانلود و روی سیستمشون نصب کنن.

دیکشنری بی‌نظیریه که:
تلفظ کلمات رو هم از آمریکن و هم از بریتیش با صدای انسان شامل می‌شه.
ریشه و تاریخچه بسیاری از لغات رو ذکر می‌کنه.
قسمتی به اسم Activator داره که کلمات و افعال ضروری مربوط به یک موضوع رو در کنار هم به زبان آموز یاد می‌ده. (مثلاً اگر می‌خواید بدونید چه افعال و کلماتی برای بیان «صحبت کردن» به کار می‌ره، این بخش به راحتی این امکان رو در اختیار می‌ذاره.)
این دیکشنری شامل مثال‌های زیادی برای هر کلمه‌اس که حتی مثال‌ها هم براتون خونده می‌شه.
بخشی هم برای معرفی فرهنگ داره که توی اون، شهر‌ها و جاهای دیدنی و مشاهیر جهان رو معرفی می‌کنه.
تصویر دیکشنری:

نرم‌افزاری که معرفی کردم بهم کمک کرد دیکشنری لانگمن رو تبدیل به فلش کارت کنم (anki)
که شامل 42 هزار لغت می‌شه. و برای سطح حرفه‌ای عالیه.
ویرایش فلش کارت‌ها هنوز تموم نشده، ولی وقتی تموم شد، برای حرفه‌ای ها می‌ذارم تا استفاده کنن.
تصویر فلش کارت‌:

LDOCE5 Viewer 2013.03.24.rar (12.9 مگابایت)

11 پسندیده

سلام

ممنون از معرفی این نرم افزار

در مورد:

میشه به راحتی کپی کرد…مشکلی نداره خود دیکشنری اصلی از این لحاظ
(هم تو ویندوز و هم اندروید)

5 پسندیده

سلام میشه لینک دانلودبرای این نرم افزاربزاریدپیداش نکردم

2 پسندیده

سلام نسخه اندرویدش هست؟

2 پسندیده

انتهای متن لینک رو گذاشتن که…

2 پسندیده

از خود لانگمن استفاده کنید…

3 پسندیده

منظورم نرم افزار لانگمن بودا

3 پسندیده

برای اندروید میخواید؟

2 پسندیده

نه برای ویندوز

2 پسندیده

از اینجا بگیریدش:

https://www.irlanguage.com/80/دانلود-رایگان-دیکشنری-لانگمن-Longman-Dictionary/

حدودا ۲.۲ گیگه

3 پسندیده

خیلی لطف کردید

3 پسندیده

:rose: ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

3 پسندیده

من خیلی وقته دیگه از نرم‌افزار اصلی استفاده نمی کنم، ولی تا اونجا که یادمه، تمام دیکشنری‌ها که لانگمن هم استثنا نیست، برای حمایت از کپی‌رایتشون، اجازه‌ی کپی رو به کاربر نمی‌دن. به نظرم اینطور بود.
یه بار دیگه کپی رو توی هر دوتا محیط امتحان کنید، (کپی کلمه نه، کپی جمله) اگرم حرف شما درست باشه، بازم تفاوتشون از زمین تا آسمونه.
راستی فک کنم عبارت هم نمی‌شد توی لانگمن اصل جستجو کرد، توی اون یکی می‌شه. امتحان کنید، شاید خوشتون اومد.

1 پسندیده

بابت جواباتون ممنون آقای رکنی عزیز! :rose:

2 پسندیده

سلام، خواهش میکنم.
موفق باشید دوست عزیز…

2 پسندیده