پیشنهاد برای بخش جدید

یه سری کلیپ ها هست تحت عنوان کلیپ های انگیزشی.
این کلیپ ها به القای حس و انرژی مثبت کمک میکنه.
بسیاری از افراد معروف و موفق از سیاست مدار گرفته تا ورزشکار های حرفه ای از القای حس مثبت به وسیله مشاور انگیزشی استفاده میکنند تا ذهنیت خودشون رو سازماندهی کنند و در راستای اهدافشون بکار بگیرند.

چند نمونه از سخنران های انگیزشی جول اوستین ، اریک توماس ، آنتونی رابینز و …هستند.
سخنرانی انگیزشی فقط حس و شور و اشتیاق الکی نیست ، بلکه در علم فیزیک ثابت شده که افکار ما دارای انرژی هستند.و این انرژی میتونه روی ماده تاثیر بذاره.
در بحث پزشکی هم حتما شیوه ی درمانی با "دارو نما " ها رو شنیدید که به طرف یه قرص عادی بی فایده و بی ضرر میدن و میگن این برای درمانت موثره و بعد اثرات مثبتی میذاره روی بسیاری از بیمارها.

به هر حال تحقیقات نشون داده که تاثیر انرژی ذهنی و القای ذهنی رو نمیشه بر بدن انکار کرد.

حالا در جامعه نسبتا افسرده ما ، یه روشی که بشه مردم رو با انگیزه و امیدوار نگه داشت ، به نظر من این کلیپ ها هستند.

ایجاد بخشی تحت عنوان کلیپ های انگیزشی ، یا ایجاد یک تالار برای کلیپ های انگیزشی میتونه بسیار کمک کننده باشه.

این کلیپ ها رو میتونید به صورت کلیپ هایی در بازه های ۱ الی ۲ دقیقه ای تا بازه های ۳۰ دقیقه ای از یوتیوب دانلود کنید.
سرچ کنید : motivation speech
و بعد میشه براشون زیر نویس و ترجمه تهیه کرد و پخش کرد.
برا تبلیغ زبان شناس هم خوبه.چون من توی کانالم از این کلیپ ها استفاده میکنم.و گرچه مطالبم درباره ریاضی هست ولی بسیاری از اعضا مردم عادی هستند که فقط بخاطر همین کلیپ ها عضو کانالم هستند.زبان شناس میتونه ترجمه اختصاصی خودش رو برای این کلیپ ها بیرون بده و زیر هر کلیپ هم برند خودش رو بنویسه.

اگه استقبال بشه.شیوه تهیه زیر نویس برای کلیپ و سپس ادغامش با فیلم رو هم اینجا میذارم تا هرکس دوست داشت کلیپ اختصاصی خودش رو درست کنه.

من مطمئنم از انجام این کار لذت میبرید.چون این کار مصداق کمک و ایجاد امید به زندگی در دیگران هست .

10 پسندیده

سلام ،ایده و پیشنهاد خیلی خوبی دادین منم با شما موافقم.
برای کسایی که عاشق ریاضین (از جمله خودم😊) لطفا ادرس کانالتون رو هم بفرمایید

3 پسندیده

امیدوارم جلوه ی بدی نداشته باشه.
چون گاهی سازنده اپلیکیشن ها نسبت به این کار حساس هستند.
@amuzesh_riazee
@uogmc

3 پسندیده

فک نمیکنم مشکلی باشه توی همین تالار خیلی از اپ های دیگه که برای یادگیری زبان مفیده معرفی شده.چ برسه به کانال شما کلا هدفش چیزی دیگس و اصلا ربطی به زبان نداره

3 پسندیده

این کار قبلا انجام شده

2 پسندیده

من خیلی علاقه دارم سخنرانی های مهم جهان قرار بگیره تو اپ

4 پسندیده

سخنرانی مهم فقط مارتین لوتر کینگ ولاغیر!

5 پسندیده

من شده روزی چندساعت بشینم سخنرانی ایشون رو گوش بدم واقعا فوق العادست. اگر میشد تو بخش زوم این دسته بندی قرار بگیره به نظرم خیلی فوق العاده تر میشه.سخنرانی ها خیلی در تاریخ تاثیرگذارند و چون برای این هدف هم انجام میشن سعی میکنن شمرده صحبت کنن تا قابلیت تاثیرگذاری بیشتر شه

3 پسندیده