ده تا از بدترین اشتباهات به هنگام صحبت_کردن

14 پسندیده

درست شد ممنون…⚘

4 پسندیده

به نظرم یه متن کوتاه و خلاصه ای از این فیلم رو بزارید خیلی خوب میشه، صرفا جهت معرفی فیلم نه بیان محتویات اون، در ضمن موضوع این تاپیک رو آموزش باشه بهتره

6 پسندیده

منظورتون رو متوجه نشدم!!!

3 پسندیده

منظورم اینه که الان یه شرکت دلستر برای جلب مخاطب و مشتری کلی خرج میکنه و تبلیغ مسخره انجام میده، شما هم برای جذب مخاطب یه متن خلاصه غیر از عنوان بنویسید که اگه کسی وارد تاپیک شد، مشتاق دیدن فیلم بشه
خیلی ها تا می بینن فقط یه فیلمه بدون توضیحات، ازش رد میشن
:slightly_smiling_face:

5 پسندیده

مثالتون از شرکت دلستر جالب بود فک کنم همه متوجه شدن منظورتون چ برندی هست😂.
ولی فک میکنم عنوان کاملا در مورد محتوا فیلم توضیح داده و هر چیزی غیر از اون نوشتن هجو و اضافی هستش.الان خیلیا حوصله خوندن یه متن اضافی رو ندارن و دوس دارن سریع برن سر اصل مطلب.

5 پسندیده

اتفاقا وقتی شما یه توضیح کوتاه بدید، اعضا رغبت بیشتری برای خوندن پیدا می‌کنند. توضیح خیلی زیاد نباشه، در حد دو سه جمله و دریافتی که خودتون ازش دارید، یا اینکه چه چیزی به اطلاعات شما اضافه کرده. من که خودم، ویدئوهای بدون توضیح رو زیاد نمی‌بینم.

8 پسندیده

دقیقا حرفی که من میخواستم بزنم

3 پسندیده

اساسا یه حسی به مخاطب منتقل میشه که انگار طرف براش این فیلمه مهم بوده، و نمیخواسته صرفا برای اینکه یه‌چیزی گذاشته باشه، یه تاپیکی بزنه…
خودش فیلم رو دیده، فهمیده و بعد اون رو به اشتراک گذاشته…
البته بعضی چیزا مثل آهنگ، اگه متن هم نباشه و توی عنوان گفته باشه، شاید چیز خاصی نباشه…ولی یه فیلم آموزشی …‌

2 پسندیده

این فقط یک فیلم اموزشی است که عنوانش کاملا واضحس که میخاد در مورد چی صحبت کنه.حالا اگه کسی واقعا دوس داشته باشه و به این مطالب علاقه داشته باشه پیگیری میکنه.و بنظرم نیازی به توضیح اضافه نیس.

حالا نمیدونم دیگران قصدشون از زدن تاپیک چیه و چ سودی میتونه برای طرف داشته باشه که همین جوری الکی یه چیزی بنویسن.ولی من خودم هر چیزی که فک میکنم مفیده میزارم

2 پسندیده

از حرف من ناراحت نشید، من صرفا خواستم برای اینکه تاثیر بیشتری داشته باشه، این کار رو انجام بدین،
مثلا میتونین مطالبی که آقا کامبیز میزارن رو نگاه کنین، اونایی که فقط فیلمن و متن خیلی کوتاهی دارن، کم حاشیه تر و کم لایک تر اند تا اون مطالبی که متن دارن

2 پسندیده

سلام خانم فاطمه
من همه ی تاپیکهایی که مربوط به انتقال یک مطلب آموزشی بوده رو دنبال کردم و کارتون و حس تون برای انتقال پیام و به اشتراک گذاری شون ستودنی هست.
اما متاسفانه این جمله ی آخرتون کمی ناراحت کننده بود برای شخص خود من. تا الان کسی سودی برای تاپیک زدن نبرده جزء همون حس هم گروه و هم هدف بودن، و تا الان هم کسی رو ندیدم الکی چیزی نوشته باشه.
امیدوارم من در درک متن تون اشتباه کرده باشم.
در کل با صحبت آقای @rokni هم موافق هستم؛ اضافه کردن متن یعنی همون دلیلی که خودتون این حس رو پیدا کردید که به اشتراک بگذارید. هر چند عنوان تاپیک گویا هست. اما اضافه کردن جزئیات خالی از لطف نیست.

5 پسندیده

اگه جمله منو با دقت خونده باشین منم دقیقا همین حرف شمارو زدم.

3 پسندیده

@ala از این به بعد حتما بیشتر بهش توجه میکنم.ممنون

4 پسندیده