🔴چالش کتاب خوانی مهر 1398

سلاااام دوستان عزیز زبانشناسی امیدوارم حالتون خوب باشید عصر بخیر دوستان قدیمی و دوستان تازه وارد به چالش کتاب خوانی خوش آمدید :dizzy::dizzy::dizzy::heart_eyes_cat:
برید تو زیبوک همین الان یک کتاب جذاب انتخاب کنید :heart_eyes: همین الان شروع کنید به خوندن کتاب
و اسکیرین شات خوندن کتابتونو برای ما به اشتراک بذارید منتظر نتایج درخشانتون هستیم :heart_eyes::heart_eyes:
منتظر چی هستید همین الان شروع کنید
موفق باشید :relaxed::relaxed::relaxed:

21 پسندیده

الهی به امید تو…

3 پسندیده

پاینده و موفق باشید :blush:

2 پسندیده

سلام فاطمه جان

من دارم کتاب Peter and the Starcatchers می‌خونم ولی با سرعت لاک‌پشت :grimacing:

راویش Jim Dale دوست داشتنیه. خود داستان هم متفاوت و جالبه

6 پسندیده

سلام فاطمه جان شب پاییزیت بخیروشادی :hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::bouquet::cherry_blossom:بابت تایپک جدید ۱دنیا تشکر خانم خانما :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::bouquet::cherry_blossom::revolving_hearts::revolving_hearts:
کشور وحشی و خانواده سیمپسون

بفرما خانم :rose::hibiscus::rose::hibiscus::tulip::blossom::sunflower::sunflower::bouquet::bouquet:

5 پسندیده

سلام پروین خانم جون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: میسی بابت استارت :kissing_heart::kissing_heart: موفق باشیددد

2 پسندیده

سلام میترا جون مرسی بابت استارتتون :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing::kissing::kissing_smiling_eyes::kissing_heart::kissing_heart: با آرزوی موفقیت

2 پسندیده

سلام به روی ماهت خوشگل خانم :rose::hibiscus::tulip::blossom::sunflower:خواهش میکنم گل دختری :hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower:مرسی گلم همچنین نازنیینم :hibiscus::rose::heart::tulip::blossom::sunflower::bouquet::cherry_blossom::heart::heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

2 پسندیده

خب . من همونطور که اشاره کردم ، کتاب بلندی های بادگیر رو خوندم ، الان کوهستان سرد رو شروع کردم :blush:

4 پسندیده

بله دیدم
موفق و سرزنده باشید منتظر مشارکتتون هستیم :blush:

2 پسندیده

ممنونم . همچنین :rose:

2 پسندیده

کتاب کوهستان سرد تا آخر فصل چهارم مطالعه شد :blush:

6 پسندیده

سلام

کورالاین تا فصل 2 خونده شد البته بقول پروین خانم با سرعت لاکپشتی حرکت میکنم

7 پسندیده

عزیزان دل از الان بفرمایند با سرعت حلزونی :snail::snail::snail::snail::snail::snail:

3 پسندیده

به به سپاس ازت :rose:
و مرسی از دوستان پر تلاش و کتابخونمون :ok_hand::ok_hand::grin:

4 پسندیده

سلام
کتاب زورو خوانده شد :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

@sepide-str
@mahdi_jokar

good luck my friends :dizzy::dizzy::dizzy:

3 پسندیده

سلام :blush: