معرفی سایت engvid

سلام
بچه ها سایتِ www.engvid.com خیلی سایتِ خوبیه نمیدونم ازش استفاده کردید یا نه، یکی از اساتید زبان ب من معرفی کرده و خیلی برا من مفید بوده (مخصوصاً برای تلفّظ) گفتم معرفیش کنم شاید بخواین استفاده کنید.
فقط با فیلتر شکن ویدیو هاش باز میکنه

تیچرِ مورد علاقه ی منم James هستش مثل AJ Hoge روان و
باحال تدریس میکنه :slight_smile:

39 پسندیده

سلام و سپاس :blossom:

بله…واقعا سایت خوبیه و می شه با فیلترهایی براساس سطح دوره، مدرس و موضوع، مطلب مورد نظر رو پیدا کرد.

واقعا چقدر سلیقه ها متفاوته :star_struck: من چند تا از ویدیوهای جیمز رو دیدم ولی راحت نیستم باهاش…در عوض تدریس Ronnie و Adam رو تو این مجموعه معمولا گوش می دم اگه نیاز باشه

یه سری از ویدیوهاشون رو هم سایت /languagedownload گذاشته…همراه با زیرنویساش

http://languagedownload.ir/دانلود-فیلم-آموزشی-زبان-انگلیسی-engvid/

11 پسندیده

سلام ممنون
آره واقعا مجموعه ی خوبی هستش
منم جیمز رو از همه بیشتر دوست دارم :heart_eyes:
و اینکه کل این مجموعه رو سایت https://www.irlanguage.com/388/دانلود-رایگان-مجموعه-ویدویی-آموزش-زبان-EngVid/
هست و جدیداشو هم هی اضافه می کنه

8 پسندیده

سلام عزیزم ممنونم ازت خیلی سایته خوبیه
از اولین دروسش شروع کنم همون مبتدی میشه دیگه؟

6 پسندیده

بله دگ سلیقه ها متفاوته :wink: من ک کلاً با تدریسِ مردا راحت ترم و بهتر یاد میگیرم :man:
و ممنون ازتون ک لینک این سایت رو هم گذاشتید :pray::rose::heart:

7 پسندیده

:pray::rose::heart::smiling_face_with_three_hearts:
ااا چ خووب این سایتو هم Bookmark کردم ممنونم ازتون :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::bouquet:

6 پسندیده

خواهش میکنم عزیز دلم :rose::bouquet::heart::smiling_face_with_three_hearts:
در کنار زبانشناس خیلی ب من کمک کرده :+1:
کنار تدریس هر معلم سطح بندیشم نوشته،مبتدی، متوسط و پیشرفته من ک خودم قاطی پاتی میبینم بدون سطح :wink:

5 پسندیده

خیلی لطف کردی عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

شما لطف کردین ک مورد توجه خودتون قرار دادید
ممنون :heart::smiling_face_with_three_hearts::wink::bouquet::heart_eyes:

4 پسندیده

خواهش میشه :heart_eyes::rose:
ممنون از تو خوشگلم ک توجه کردی :pray::smiling_face_with_three_hearts::blossom::blue_heart:

5 پسندیده

مرسی نازی خانم بابت اشتراک گذاری :heart_eyes::rose::rose:

2 پسندیده

خودَمم مهربونم
چشمایِ قشنگت قشنگ میبینه فاطمه جوونم لطف داری:wink::rose::blue_heart::bouquet::blossom::pray: خوشگل صد در صد خودِ خودِتی :crown:F​:crown: :blue_heart:

4 پسندیده

مرسی از شما مریم خانومِ گل ک وقت گذاشتی و توجه کردی عزیزم :rose: :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:
امیدوارم مفید باشه

5 پسندیده

20 اسفند :baby:
شمام بگو روز و ماه تولدتو عزیزم :smiling_face_with_three_hearts: و بگو چجوری اینجا میشه تولد بگیرم برات :grin::wink: :heart_eyes:

4 پسندیده

ای جان مرسی امیدوارم واقعا خونگرم باشم :wink::smiling_face_with_three_hearts:
آقا من با شهریوریا خعلی خوبم :grin:
ببخشید ک من نمیدونستم ۸ شهریور تولدت بوده و تبریک نگفتم
جبران میشه ک :kissing_heart::blue_heart::rose:

5 پسندیده

:princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess:
Yoooooooooooooooooooooooooooou
:princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess::princess:

:heart:

5 پسندیده

در ضمن فوضول نیستی :rage: جیگرررر هستی :smiling_face_with_three_hearts::star_struck: بععععله :wink:

5 پسندیده

عه چهار سال از من بزرگترید :yum::yum::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

:grin::raised_back_of_hand: در یک قدمی دهه هشتادی شدن بودم :expressionless:
هر جور باشه شما تاجِ سری فاطمه جوون :smiling_face_with_three_hearts::princess::rose:

5 پسندیده

لا‌و بَک :pray::grin::smiling_face_with_three_hearts::rose:
:blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

5 پسندیده