پیشنهاد نوتیفیکیشن‌های ترغیب کننده

سلام

دوستان جهت ارتقا برنامه و بهبود کارکرد اون میخوایم یک سری نوتیفیکیشن به برنامه اضافه کنیم. تو این تاپیک میخوایم پیشنهادات شما رو در مورد متن مناسب برای این نوتیفیکیشن‌ها دریافت کنیم.
در حال حاضر مد نظرمون ۲ مدل نوتیفیکیشن هست. یکی جهت جلوگیری از پاره شدن زنجیره و یکی جهت ترغیب به بازگشت به برنامه و شروع مجدد مطالعه.
من ترجیح میدم براتون مثال نزنم ولی در متن‌هایی که پیشنهاد‌ می‌دید سعی کنید این نکات را رعایت کنید.
۱- متن خیلی دستوری نباشد
۲- حس نصیحت شدن را القا نکند
۳- انگیزش خوبی ایجاد کند و انرژی بخش باشد

27 پسندیده

سلام
خیلی هم خوبه، اما یه عیبی که بعضی از برنامه های اینچنینی، مثل doulingo دارند اینه که به جایی ترغیب آدمو زده میکنه، برا من که یکمی رو مُخه
اگه بشه از لحاظ برنامه نویسی نوتیفیکیشن بیاد رو صفحه و تا دیده شد بعد مثلا ۱۰ ثانیه خودش بره…اینکه وایسه و تا روش نزنی و برنامه رو باز نکنی نره و همینجور بالا بمونه یجوریه
مثلا اگه گوشی قفله، بعد از اینکه قفل گوشی باز شد تا ۱۰ ثانیه باشه و بعد خودش بره

5 پسندیده

سلام، اتفاقا جاش خیلی تو برنامه خالی بود،اگه میشد برا جعبه لایتنر چنین نوتیفیکیشنی بزارید خوب میشه

3 پسندیده

سلام آقای گلمیرزایی
نوتیفیکیشن فارسی مد نظرتون هست یا انگلیسی؟

1 پسندیده

یک گام کوتاه دیگر تا موفقیت، مواظب زنجیره‌ت باش.

با نظم به تلاشت ادامه بده، موفقیت از تو دور نیست…

ثبات کلید موفقیته، آهسته باش اما پیوسته…

گام کوتاه امروز، موفقیتی برای فردا…

زنجیر به تعداد حلقه هاش محکمه، زنجیرتو پر از حلقه کن…

گامی به عقب بردار، از ابتدا شروع کن، هیچوقت دیر نیست.

نیازی به عالی بودن نیست که شروع کنی، نیاز به شروعه تا عالی بشی.

قبل از اینکه آماده باشی شروع کن، همین حالا…

از بهانه هات قوی تر باش. حالا وقت شروعه…

امروز شروع کن، فردا ثمره‌شو بگیر…

بشین زبانتو بخون بچه :grin:

24 پسندیده

:+1::+1:

این دوتا :grin::+1::+1:

4 پسندیده

You have the power to change your life. Others will understand.

You are capable and strong, just try once again!

You win and lose by yourself. Which one do you prefer?

one more step to reach your goal!

one step closer

11 پسندیده

سلام
عموما فارسی چون قشر بیشتری از کاربر‌هامون سطحشون خیلی بالا نیست. ولی میشه مثلا برای کاربر‌های سطح بالاتر به صورت انگیسی نشون داده بشه.

9 پسندیده

اینو آدم میبینه، میگه خب بیخیال امروز …فردا هم روز خداست…از فردا…

ولی آخریه واقعا ترغیب کننده است:

11 پسندیده

No success is possible, without hard working

موفقیت با سخت‌کوشی به دست می‌آید.

13 پسندیده

بدو بدو تا زنجیرت پاره نشده
:grin:
مثلللا این باشه

11 پسندیده

قطعا کسی که لیزر میندازه در ورزشگاست

11 پسندیده

:joy: :joy:

2 پسندیده

سلام . خسته نباشید
دوستان پیشنهادات خیلی خوبی دادن
من پیشنهاد میدم که هر چند وقت یه بار یه Quote راجع به زبان آموزی ، موفقیت و عادات مفید و هرچیزی که مربوط به یادگیری به خصوص یادگیری زبان میشه ، برای کاربر نوفیتیکیشن بشه ، سی ثانیه باشه و بعد بره .
حتی به نظرم هر از گاهی که اپ رو باز میکنیم هم یه نوار شامل همین نقل قول ها یا جملات ترغیب کننده بالای صفحه اصلی اپ نمایش داده بشه که اینطوری هم میتونه مفید باشه

14 پسندیده

سلام

شدیدا موافقم

حدود دو ماه بدلیل مسائلی خیلی روحیه خوبی نداشتم الان مشکلات هست اما باور دارم به جملات انرژی بخش
اینکه هر روز عامل حال خوب هم دیگه بشیم حتی با جمله ای کوتاه
شاید در تالار تاپیک جملات زیبا و انگیزشی هست اما وقتی اپ هم این قابلیت رو داشته باشه شاید اهرمی میشه که با همه ی دغدغه ها باز زبان رو خوند. چون اون لحظه قطعا حال خوب ایجاد شده تا ترغیب بشه به خوندن.

یه جمله که قبلا برای تثبیت تعهد ۱۰۰ درصدی به خودم می گفتم:

فقط یک نابغه با سرسختی تا آخرین نفس برای کاری که شروع کرده؛ تلاش می کنه

Only geniuses try stubbornly to the last breath for what they are trying to get

این نابغه اش خیلی موثر بود :smile:

13 پسندیده

تاثیر گذار ترین جمله ای که دیدم.

در کل دوست دارم نوتیفیکشنی که میخاد برام بیاد واسه یادآوری خوندن زبان، غیر رسمی و عامیانه و طنز باشه نه چیزی که همه جا هست و خیلی می شنویم.

موافقم جذاب میشه
.

9 پسندیده

بله . درسته خیلی موثره
نمیدونم چرا ولی وقتی به زبان انگلیسی باشه ، من به شخصه بیشتر جدی میگیرمشون و روم تاثیر بیشتری می ذاره !

بله خیلی !
میشه ازشون به عنوان incantations هم استفاده کرد

3 پسندیده

ببین کی امروز زبان نخونده :neutral_face:

6 پسندیده

سلام

منم quote امروز هبیت هاب برام جالب بود:

Do it now. Sometimes ‘later’ becomes ‘never’

و پیشنهاد می کنم خود شخص بتونه یه اسم تو اپ برا خودش بذاره و اگه قراره جمله انگیزشی یا هر چیز دیگه ای بیاد، ابتداش، اسم اون شخص نوشته شه.

8 پسندیده

ایده ی خوبیه، من پیشنهاد میکنم این پیاماییم که تو تالار میاد تو خود برنامه قبل اینکه وارد تالار بشیم نوتیفش بیاد، که اگه پیامی داشتیم بریم تالار تا مجبور نباشیم اول بریم بعد ببینیم چیزی هست یا نه

6 پسندیده