سخنان بزرگان به زبان انگلیسی (با ترجمه فارسی)

خودت باش،هرچه دیگران فکر می کنند اهمیتی ندارد،خداوندتوراهمینگونه که هستی،به دلیلی آفریده است.
درنظر داشته باش،همواره اصل،گرانبهاترازکپی است.

15 پسندیده

بعضی‌ها می‌گویند انتظار کشیدن دردناک است،بعضی دیگر می گویند فراموش کردن دردناک است،امابدترین دردزمانی پیش می آید که نمیدانی منتظر بمانی یافراموش کنی.

12 پسندیده

19 پسندیده

IMG_20180521_084044

:small_blue_diamond: دعاهای شما باعث تمرکز میشوند و قانون جذب باعث میشود هرآنچه در جهان با تمرکز شما هارمونیک و همنوا باشد، به سمت شما بیاید.

13 پسندیده

12 پسندیده

هیچگاه اصلیت خودرابخاطردیگران تغییر نده،هیچکس بهتر از تونمیتواندنقش تورابازی کند.
خودت باش،توبهترینی.

13 پسندیده

16 پسندیده

images1

13 پسندیده

انسانهای بیسواد قرن ۲۱کسانی نیستندکه نمی توانندبخوانندوبنویسند،بلکه کسانی هستندکه نمی توانند یادبگیرند ، آنچه یادگرفته اند را رها کنندودوباره یادبگیرند.

14 پسندیده

غمگینترین کار
و البته ترسناکترین جمله که همیشه ازش میترسم :ok_hand::expressionless:

5 پسندیده

عزیزم.آخی
قبول دارم بعضی مواقع تغییر هم سخته واضطراب آور،هم متناسب باماندگاری اون عادت،طرزفکرویاعرف جامعه ایکه درش زندگی میکنیم بایدخودمونودرمعرض وآماده ی عکس العمل گاهاغیرمنصفانه اطرافیان هم قراربدهیم واین اگه دیگران وطرزفکرشون برامون مهم باشند،کارروسختترهم میکنه. ولی بهتره اگه به تغییرمون ایمان داریم به راهمون باقوت ادامه بدهیم. کم کم بقیه مواردهم حل میشه.
ایشالاکه همیشه بتونیم تغییرات مثبت وروبه پیشرفت داشته باشیم دوست خوبم

4 پسندیده

درسته
خیلی هم عالی
ایشالا :clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

Pig مگه معنیه خوک نمیده😐

2 پسندیده

![20180603_190204|pload://1qlaornsRBNlsTON8rulhPJVBET.jpg

)

نمیدونم چراعکس شماره یک اون اول لودنشد

12 پسندیده

9 پسندیده

وقتى براى ديگران آرزوهاى خوب كنى، خوبيها به خودت برميگرده. اين قانون طبيعته.

18 پسندیده

من اعتقاد عمیقی به این جمله دارم

5 پسندیده

اگر باهوش ترين فرد يك جمع هستى، در جمع اشتباهى نشستى. برو جايى كه بتونى يادبگيرى.
:sunglasses:

12 پسندیده

The pessimist sees difficulty in every opportunity. The optimist sees the opportunity in every difficulty.
انسان بدبین گرفتاری را در هر فرصتی می بیند و انسان خوش بین فرصت را در هر گرفتاری.
Winston Churchill

11 پسندیده

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.
هرکسی که ملاقاتش می کنید در حال نبردی سخت است که شما هیچ چیز در موردش نمی دانید. مهربان باشید. همیشه.
Brad Meltzer

11 پسندیده