به خودتان و انگلیسی حرف زدنتان ببالید

سلام دوستان

حتما براتون پیش‌ اومده، انگلیسی حرف زدنتون توسط افرادی مورد تمسخر قرار بگیره. این مسخره کنندگان، همان‌هایی هستند که یه احوالپرسی ساده هم بلد نیستند و هیچی از زبان دوم نمی‌دونند. یادمون باشه که زبان انگلیسی زبان مادری ما نیست که از خودمون انتظار کامل بودن داشته باشیم. تا اینجاش که عالی بودیم، خواه کامل انگلیسی رو بلد باشیم، خواه در حد بر طرف کردن کارها و نیازهامون.

هیچکس با توانایی حرف زدن به دنیا نمیاد. با بودن در محیط و شنیدنه که این توانایی به مرور رشد پیدا می‌کنه.

30 پسندیده

پری جووووون عااالی بود

7 پسندیده

سلام پروین خانم عالی بود میسی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing::kissing:
سلام عمه جان خوش اومدی :blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::heart::heart::heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

سلام پری جان وقتت بخیروشادی :tulip::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom::blossom:خیلی باحال بود مرسی :joy::joy::joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing::laughing::hugs::hugs::hugs::wink::wink::wink::wink::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:باتک تک صحبتهاتون موافقم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::blush::blush::blush::wink::wink::wink:باصحبتهای توی فیلم هم کاملا موافقم امان از این سران ما :wink::wink::wink::wink:

4 پسندیده

سلام عزیزدلم وقتت بخیروشادی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip:خوشامدی نازنیینم خوبی؟؟ :heart::heart::heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::tulip::bouquet::bouquet::white_flower::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::sunflower::sunflower::sunflower::rosette::rosette::rosette:

2 پسندیده

سلام
ویدیو فوق العاده عالی بود :clap::clap:
با خودم که میگم : من از همه این آدمای ویدیو خیلی قشنگ تر حرف میزنم بخدا :grin:

5 پسندیده

سلام خوشگل خانم خوبی نازنیینم ؟؟؟ :heart::heart::heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::bouquet::bouquet::bouquet::blossom::blossom::blossom::sunflower::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip::tulip::white_flower::white_flower::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet:برمنکرش لعنت بچه های تالار خودم کجا و اینها کجا که مایه آبروریزی هستند واقعا والا خجالت هم نمیکشند

3 پسندیده

سلام میتراجانم

:ok_hand::ok_hand:‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. ‌

3 پسندیده

سلام فدات شم بعد مدت ها امروز اومدم😅

3 پسندیده

وای خدا پوکیدم از خنده عالی بود

4 پسندیده

عه عه
طرف یه خط انگلیسی رو درست نمیتونه بخونه، وزیر شده :joy: :joy:

7 پسندیده

خوش اومدی عزیز جووون :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

اون که خوبه
یه بنده خدایی هم بود انگلیس مثلا درس خونده بود
تو مصاحبه با یه شبکه انگلیسی زبان
مجری آخرش ازش می خواد انگلیسی صحبت کنه
دیگه بقیشو خودتون حدس بزنید :joy::joy:
من فقط عاشق اوناییم که یه ذره به اینا کردیت میدن

7 پسندیده

تازه از رو برگه هم می‌خونه. بداهه هم که نیست.
ای خدا :weary::see_no_evil:

اینا میرن انگلیس چکار میکنن واقعا؟ :woman_facepalming:

7 پسندیده

این ویدئو رو باید تو فاز پلاتو دید انگیزه گرفت :joy::joy:

6 پسندیده

سلام
پلاتو یعنی چی؟ چند بار دوستان ازش صحبت کردن ولی من معنیشو نمیدونم.

3 پسندیده

سلام وقتتون بخیر :cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip::rose::rose:
پلاتو همان درجا زدن در انگلیسی است :wink::wink::wink:
۱سری به پست زیر بزنید امیدوارم جوابتون رو بگیریند :wink::wink::wink::wink:

https://talk.res.zabanshenas.ir/original/2X/6/6f3470f198f41a77d62700415b8610b0ca849d49.pdf

6 پسندیده

:rofl:

سلام

با حرفتون موافقم
باید خودمون رو در زبان انگلیسی غرق کنیم
با زبان انگلیسی زندگی کنیم
کشف کنیم

5 پسندیده

زیادم تکرار میشه درستم میگید ولی تهش(مثل خودم) تهش یکم بد حرف بزنیم فکر میکنیم مسخره مون میکنیم:expressionless::expressionless:

3 پسندیده

پلاتو ینی کفه، مثلا تو یادگیری زبان ینی تو یه سطحی موندن

3 پسندیده