نصب اپ زبانشناس بر روی شبیه ساز Memu

سلام دوستم @fereshteh6066n

اینجا آیکون شماره 5 برای تغییر افقی و عمودیه

4 پسندیده

این عکسو ببینید این از طریق نرم افزار بلواستاکس عمودیش کردم اما در نرم افزار ممو عمودی اینطوری نیست .

5 پسندیده

ا
ماله شما هم اینجوریه؟؟

4 پسندیده

خیلی کامپیوتر کند میکنه من مجبور شدم پاکش کنم کاش برای خود ویندوز طراحی میکردید نه شبیه ساز

5 پسندیده

در حال طراحی هست دوست خوبم اما تا اون زمان بهترین گزینه همین شبیه‌سازها هستن

5 پسندیده

ممنون امیدوارم هرچه زودتر درست بشه

5 پسندیده

ماشالله با چ حوصله ای تمام و کامل بیان کرده آید!!! :heart_eyes:

6 پسندیده

سلام من این نرم افزار رو لپ تاپم نصب کردم اما نمیدونم چطور این برنامه یا برنامه های دیگه که درگوشیم هستش رو وارد لپ تاپم کنم

5 پسندیده

دقیقا مثل کار کردن با گوشیه اندروید هست…وارد پلی استور میشین…برنامه زبانشناس رو سرچ و نصب میکنین و به راحتی میتونین ازش روی سیستم استفاده کنین

6 پسندیده

من روی لپ تاپ این نرم افزار میمو رو نصب کردم ولی موقع واردشدنم به برنامه خطا میادکه ارتباط با سرور امکان پذیر نیست .دلیلش چیه

4 پسندیده

دوستان من میمو نصب کردم ولی گوگل پلی من قطع .نمیدونم چرا .چیزی هم نمیتونم دانلود کنم چون بالانمیاد گوگل پلی اصلا.اولش اومد بعددیگه قطع شد

2 پسندیده

عزیزم نصب کردم ولی وقتی ایمیل ورمز عبور وارد میکنم خطا میده که ارتباطبا سرور امکان پذیر نیست.

3 پسندیده

منظورتون داخل اپلیکیشن زبانشناس هست یا گوگل پلی دوست خوبم؟ چون یکسری از دوستان با ورود به گوگل پلی مشکل داشتن

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
ببخشید من قبلا این مشکل عدم هماهنگی صدا و متن رو در اپ زبانشناس در برنامه ممو که روی لپ تاپم بود داشتم وبه کمک تیم پشتیبانی زبانشناس حل شد ولی الان مجدد سیستم ام رو ویندوزش عوض کردم ویندوز سون هست این مسیله رو دارم لطفا مجددا راهنمایی ایم میفرمایید فراموش کردم مرسی

2 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم مفید بود بلو واقعا گیر می کرد ممنونم دوباره

1 پسندیده