اپ زبانشناس مفید خواهد بود ؟

سلام و عرض ادب

تجربه ی شخصی خودم رو در قالب فایل صوتی ضبط و قرار دادم و امیدوارم که برای شما دوستان و البته کسانی که تازه با این اپ آشنا شدن مناسب بوده باشه .

زمان : ۳۰ دقیقه

37 پسندیده

خیلی ممنونم از شما که کامل توضیح دادین. این پادکست برای خودم خیلی جالب بود و همشو گوش دادم

22 پسندیده

خیلی خوب بود
دقیق به جزئیات پرداخته بودید
و بیشتر از همه من از صداقتتون خوشم اومد :clap::clap:
و من عاشق اونی شدم که میگفت من نقش ذهنتون بازی میکنم :joy::joy:
منبع خیلی خوبیه زبانشناس
با پشتکاری که شما دارید به جاهای خوبی در زبان می تونید برسید

18 پسندیده

آقای سهرابیان عزیز ممنونم ازتون بابت اشتراک اطلاعاتتون.
قسمت اینکه “نزارید از نیاز شما سو استفاده کنن” رو واقعاً دوس داشتم
امیدوارم روزی برسه که مردم به این سطح از آگاهی برسند که باید برای رسیدن به هدفشون تلاش کنن. رسیدن به مقصد اونم در زمان اندک فقط ابزاریه واسه کلاه گذاشتن سر مردم

25 پسندیده

چه خوب شد که به صدر اضافه شد این مطلب، ندیده بودم اینو

11 پسندیده

سلام
واقعا وویسی که ضبط و منتشر کردین یکی از واجبات برای تازه کار هایی مثل خودم هستش که گوش کنیم…
من خودم قبل اینکه نرم افزار زبانشناس رو شروع کنم تبلیغات آرش نیا رو دیدم و حتی تمایل داشتم برای شروع و آشنایی بیشتر بسته اولش که ۵۰۴ واژه بود رو خرید کنم با اینکه وضع مالی هم ایده آل نبود اما بخاطر چند ویدیو اموزشی یش که گذاشته بود توی کانالش منو تقریبا جذب کرده بود.
اما از همون اول یه چیزی که منو اذیت کرد تاکید بیش از حد ایشون بر اینکه «حتما با خرید بسته های من موفق میشید» اذیت میکرد و همین مورد هم باعث شدبازم توی نت منابع دیگه ای رو برای یادگیری زبان انگلیسی جستجو کنم که خوشبختانه با زبان شناس اشنا شدم و خیلی هم ممنونم از مدیران این برنامه که این شرایط رو برای منو امثال من با هزینه بسیار ناچیز فراهم کردن.

8 پسندیده

سلام آقای سهرابیان عزیز،
من با بیشتر حرفهای شما موافقم اما به نظر من هر استادی روش خاص خودشو داره و نباید برچسب سو استفاده گر و کلاهبردار رو روی این بزرگواران میذاشتید، آقای دکتر منوچهر زاده با روش پازلینگ تدریس می‌کنند و آقای آرش نیا هم روش مخصوص به خودشون رو دارند من کانال تلگرامی هر دوبزرگوار رو دارم، خیلی ناراحت شدم که از واژه ی سو استفاده گر استفاده کردید
صد البته که اپلیکیشن زبان شناس شیوه و روشش بهتر از هر اپ و روش دیگه ای هست اما نباید پشت سر اون اساتید اینطوری صحبت می‌کردید خوب روش اونها برای شما کارساز نبوده و به قول خودتون همت و پشتکار خودتون رو هم میطلبیده
مثال میزنم همین خیاطی ده ها روش یادگیری داره مولر، گرلاوین، متد ایتالیایی، سادریک و…
حالا یه هنرجو با روش مولر یه خیاط میشه که سخت ترین روشه به نظر من و دقیق ترین اما هنرجویی با این روش نمیتونه یاد بگیره میره سراغ روش دیگه. حالا نمیشه گفت روش مولر یا روش های دیگه منسوخ هستند یا اساتیدشون به درد نخور و کلاه بردار و سو استفاده گر :neutral_face::thinking::roll_eyes::astonished:
بندگان خدا رو سو استفاده گر هم خوندید
در آخر از آقای ناصری و دست اندرکاران اپلیکیشن زبان شناس به خاطر زحماتشون و اپ فوق‌العاده اشون تشکر میکنم و امیدوارم همچنان هم خودشون و هم اپلیکیشن زبانشناس در اوج باشند :blue_heart:

6 پسندیده

سلام
من حقیقت رو نگفتم واقعیت رو گفتم
شما هر مدرسی رو بگیرید به شما مجموعه ای از کالوکیشن ها رو که جمع آوری کرده مهارتی که بدست آورده به روش:
خواندن - شنیدن - دیدن - صحبت کردن
به شما انتقال میده تا سریعتر به مسیر برسید که یاد دادن اون استاد عزیز از طریق همین روش هایی هست که من اشاره کردم

چه روشی دیگری غیر از این موارد وجود داره
حرف من رو قبول ندارید حداقل اجازه سو استفاده رو ندید

یادگیری هر مهارتی روش و اساس خودش رو میخواد و نباید با کار دیگه ای مقایسه کنید و کار کاملا اشتباهی هست.
من کانال برای شما قرار میدن داخل اینستا گرام صحبت های من رو برای این عزیز بازگو کنید تا بازخورد خودشون رو بدن بعد اینجا share کنید

موفق باشید

وارد لینک زیر بشید
https://www.instagram.com/moteachi/

یا آیدی اینستاگرام
moteachi

من در زبانشناس فعالیت ندارم و کاملا دیگه نیستم
برداشت آخر رو خودتون داشته باشید

6 پسندیده

بله انصافا من اپ های زیادی نصب کردم حتی اپ های خارجی ولی میتونم بگم تقریبا مشابه زبانشناس نیست یا اگه هست من پیدا نکردم

5 پسندیده