روخوانی ,نوشتن,,داستان سازی و

عَزززززیزَمممم :face_with_hand_over_mouth:
آره شَبیه عَربی میشه :grin::vulcan_salute:
وای مَمنونَم شُما لُطف داری خوشگِلَم :smiling_face_with_three_hearts::rose::blue_heart:
فاطِمه خانومِ گُل :crown:
پ.ن : مَن عاااااشِقِ اَهوازیام :rose::heart_eyes: عاااشِقاااا :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts: اَلان دیدَم تویِ بیوتون زَدین اَهواز :heart: :grin::+1:

6 پسندیده

یه سوال جسارتا.

شما این کسره و ضمه و… رو خودتون میزارید؟ یا کیبورد خاصی استفاده میکنید.

چون خیلی دقیقه

7 پسندیده

این kii keyboard که من دارم عالیه. رو آیکون نقطه هم بزنی کلِ علایم عربی رو داره. تازه میشه رنگیش کرد. فاصله‌ی مجازی هم داره

9 پسندیده

واسه منم داره. ولی باید ما بزاریم جداگونه
واسه همین برام سوال شد ک ایشون همشو خودشون میزنن یا کیبورد سیو شده داره

8 پسندیده

لطف داری عزیزم
اهوازیام عاشق شمان :joy::heart_eyes:
از طرف جمعی از اهوازیا :joy:

5 پسندیده

سَلام آقا کامبیز :crown: :rose:
نَ مَن خودَم عَلامَتارو میذارَم :wink:
کیبوردِ سامسونگ داره حالا نِمیدونَم گوشی هایِ دگ اَم دارَن یا نَ

5 پسندیده

پَرچَمِتون بالاست خُلاصه :crown:

6 پسندیده

خب چراااا؟ سختتون نیست :grin:؟

5 پسندیده

نَ عادَت کَردَم :neutral_face:
باحالِ فِک کُنَم :wink::grin::vulcan_salute:

6 پسندیده

خب ایوَل به شما پَس :+1::grin:
شُما مَعرِکه ای :rose::rose:

5 پسندیده

شُمام تاجِ سَرید آقا کامبیز عَزیز :crown: :rose:

اُستادِ خَفَن :wink: :blue_heart:

6 پسندیده

برای برق رو نمی دونم شرایط شون چه طور هست، اما عمران من گرایش فوقم ژئوتکنیک ( خاک و پی ) هست که اصلا توی نظام مهندسی بجز سازه هیچ گرایش دیگه ای رو قبول ندارند و با همون لیسانس ثبت میشه؛ اما بدی مهر این هست آدم رو قانع می کنه و بیشتر مهندسها متاسفانه فکر می کنن فقط باید مهر گرفت تا مهندس موفقی باشند در حالی که من افراد موفقی رو که می شناسم اصلا دنبال مهر نمی رن حداقل بخاطر مالیاتش.
کلا روند نظام رو من زیاد نمی پسندم .
اینکه چطور موفق باشی الان بیشتر روی ارزش آفرینی باید سرمایه گذاری کرد نه کار آفرینی. شما که دارید با کار کردن تون حتی باعث سرمایه گذاری دیگران می شوید به نوعی ارزش آفرینی می کنید اما باید بتوانید کم کم خودتون رو از دسترس افرادی که بهتون نیاز دارند دور کنید ( یکم پیچیده هست قاعده اش). کلا منظورم این هست به فرض اگه جایی کار می کردید و بعد از اونجا برید شما با ارزش آفرینی که برای خودتون ایجاد می کنید ( مثلا شخص وقت شناس بودن، و قابلیت مدیریت زمان داشتن، …) باعث می شید که همیشه دیگران خواهان جذب شما باشند. اینکه به اعتبار مهر بخواهید چندین سال یه روند ثابت رو طی کنید متاسفانه راه پیشرفت رو برای خودتون می بندید.
من تجربه ی شخصی خودم رو عرض کردم. بابت آزمون نظام هم قطعا بدید اما قانع به اعتبار اون نباشید
البته من شما رو شخص با مدیریتی دیدم که ارزش خود و زمان رو خوب می دونه که این خودش بزرگترین امتیاز برای موفقیت تون هست.

6 پسندیده

سلام . ممنونم بابت وقتی که گذاشتید و تجربیاتتون رو در اختیار بنده قرار میدین :rose:
در مورد ارزش آفرینی باهاتون موافقم ، خیلی مهمه
درمورد برق اینطوریه که شما یا عضو نظام بشید و توی بازار طراحی و نظارت فعالیت کنید ، یا باید کار اجرایی انجام بدید که بیشتر تکنسینی هست تا مهندسی ، که اونم با این حقوقا یه مدل به استثمار گرفتن نیرو هست ،
راه دیگه اینه که توی ارگان های دولتی زیر مجموعه وزارت نیرو فعالیت کنید که بیشتر آشنا میخواد و…
راه دیگه هم پیمانکاری
البته راه تحصیلات تکمیلی و تدریس و تحقیق و… هم هست

بله حق با شماست . موافقم
هم از نظر اعتبار و هم درآمد ، نمیشه متکی بود

شما لطف دارید واقعا :sweat_smile:
زبان آموزی هم برام توی این مدیریت زمان و… بی تاثیر نیست . از وقتی که شروع به آموزش زبان کردم فعالیت های دیگه هم هدفمند شده

به برنامه نویسی و توسعه وب هم علاقه دارم ، باید تجربه کنم ببینم چطوره
احتمالا فعالیتمو تغییر بدم در سال های آینده

6 پسندیده

چقدر این جمله رو زیاد می شنوم؛ البته واسه خودم هم اتفاق افتاده فکر کنم خصلت زبان با زبانشناس خوندن باشه :slightly_smiling_face:
براتون آرزوی موفقیت دارم و برای همه ی زبانشناسی ها :hibiscus:

7 پسندیده

حالا خوبه یا بد ؟ :grinning:

ممنونم . همچنین شما :rose::rose:

4 پسندیده

خوب و بدش رو نمی دونم در مسیر تغییر مسیر ( :face_with_hand_over_mouth: ) هستم
تا الان که حسش خوب بوده چون حسرت فرصتهای گذشته رو نمی خورم و بیشتر هدف مند بودن هست که کار رو جذاب تر کرده

بزرگوارید

6 پسندیده

سلام دوستان راستی یکی ازبچه هامیخواست تاپیک بزنه که خبریی نشدیامن نمیتونم پیداش کنم

4 پسندیده