چالش کتابخوانی آذر ماه 1398 🍁

سلام بر جماعت کتابخوان.
خب من در کنار کتاب های داستانی که بک گراند مطالعمه و کم کم میخونم میرم جلو. دوست داشتم باز مجدد یه کتاب غیر داستانی بخونم. این کتاب هنر اهمیت ندادن عنوانش جذبم کرد. یه بخش‌هایی از فصل 1 رو خوندم و متقاعدم کرده ادامش بدم. فقط به شدت علاقه داره به استفاده از کلمه f*ck.
بزن بریم. :grin:

Screenshot_20191220_143817
:anger: There’s a saying in Texas: “The smallest dog barks the loudest.” A confident man doesn’t feel a need to prove that he’s confident. A rich woman doesn’t feel a need to convince anybody that she’s rich.

14 پسندیده

سلام . این کتاب خیلی خوبیه . من هنوز درگیر اثر مرکب هستم وگرنه میخوندمش
قبلا خلاصه ی انگلیسی و پاراگراف هایی ازشو خوندم
به نظرم کتاب خوبی اومد و میتونه بسیار مفید باشه

بالاخره باید حق مطلب رو ادا کنه :grin:

7 پسندیده

سلام دوستان

اینو از وبلاگ دارن هاردی خوندم ، خیلی جالب بود برام
خطاب به افرادی که کتاب های موفقیت
و self improvement میخونن نوشته
و واقعا نکته ای هست که باید بهش توجه کرد که بتونیم نتیجه بگیریم از مطالعاتمون :blush:

For any SUCCESS reader, and certainly anyone reading this blog, learning is not what we lack; in fact, it might be what’s bottlenecking us.

Beyond CDs, DVDs and books, we also live in an age of e-zines, blogs, RSS feeds, personalized readers, Digg, Facebook, Twitter, et al. We have a never-ending flow of ideas, tips, quotes, suggestions and advice being constantly pumped at us. Swimming in a sea of infinite information, we paddle like crazy just to keep our nose above water. It can be exhausting, right?

We read an article and then move on to the next. We listen to an audio and then seek the next. We finish a book and then start the next….

Therein lies the problem: We are reading a lot, seemingly learning a lot, but never really stopping long enough to digest, contemplate, act, review and improve on anything we have just learned.

As you know, knowledge is not power; it is the potential of power. What you do with knowledge is where the power lies. Never before have we had a society filled with so many knowledgeable failures.

We do not lack for knowledge; it is everywhere and most of it is entirely free. What we lack is real growth, improvement and development.

Let me clear up any misconceptions: I think it is good to constantly surround yourself with and feed your mind new ideas, inspiration and positive input, but don’t mistake that for growth—there is a difference.Positive input is good to keep your thoughts, expectations and attitude positively energized. But it can also cause two challenges:

–You expect to use all the ideas and get overwhelmed, thus becoming mentally paralyzed and unable to act on anything.

–You mistake reading and keeping up with the action as improvement.

Learning is not the problem; lack of real study and implementation is.

Don’t just read a book and put it down. Read it, summarize the key ideas and then write out how you are going to implement those ideas into your life. Now act, review and improve. Act again, review and improve, etc., until those ideas have affected results in your life.

12 پسندیده

اینو جیم کوییک هم همیشه میگه
Knowledge is not power , it’s potential of power, it will become power when you use it, so use it before lose it :ok_hand:
اینم پست اینستاییش که تازه گذاشته :grin:

11 پسندیده

سلام دوباره
کتاب بگو سیب و بمیر بالاخره به پایان رسید :grin:
یک فصل از سه فصل کتاب پنجم از مجموعه بدبیاری ها هم مطالعه شد :blush:

11 پسندیده

سلام بر همگی

دیروز و امروز مشغول خوندن داستان کاپیتان کرلی مندالین/Captain Corelli’s Mandolin از مجموعه کتاب های سطح پیشرفته حدود 4 ساعتی بودم.
کتابی که در عین سادگی برام جذاب بود…تصویر جنگ و عشق و تجربه آوارگی، مهرورزی و …

داستان دختری که با پدر پزشکش زندگی می کنه و عاشق میشه…در جوانی درگیر جنگ جهانی…تهاجم دشمن و ساکن شدن یکی از کاپیتان های دشمن تو خونه اونها و پذیرفتن اجباری هم خونه جدید …و سکوت…بی هیچ انتظاری تا پیری…

و فیلمی که از این رمان ساخته شده در سال 2001

OBSESSED IS A WORD THAT THE LAZY USE TO DESCRIBE THE DEDICATED.

11 پسندیده

![Screenshot_۲۰۱۹۱۲۲۱-۱۹۴۳۵۵|236x500](upload://t3cLr29aFl6phfuBjQbT5XaTqxP.jpeg

سلام دوستان کتابش عالی بود هرچند ک سادس ولی لذت بردم

13 پسندیده

عمرتون صد شب یلدا
دلتون قدر یه دنیا
توی این شبهای سرما
یادتون همیشه با ما
دل خوش باشه نصیبت
غم بمونه واسه فردا

10 پسندیده

سلام دوستان

یلداتون مبارک باشه.

به شخصه همیشه شب یلدا میگم: آخ جون یه دقیقه بیشتر میخوابم. :rofl:

امیدوارم شما بشینید کتاب بخونید، یه دقیقه بیشتر :crazy_face: این شب آخری تاپیک رو بترکونید. من همچنان در حال خوندن کتاب پنجم از مجموعه‌ی Pater & Starcatchers هستم. تا اینجاش که خیلی مزخرف بوده :joy: بدون هیچ هیجان و اتفاق جالبی. برخلاف چهار کتاب قبلی، اصلا آدم رو جذب نمی‌کنه. میخونم ببینم آخرش چی میشه.

تاپیک دی‌ماه رو بسپریم به آقا مهران @mehran72es که خوره‌ی کتاب تالار شدن :grimacing:

من دی‌ماه رو میخوام بترکونم :volcano:

13 پسندیده

سلام

من هم تصمیم به شروع کتاب خوندن از اول دی داشتم، که فکر کنم با این وضع من میره برا سال بعد :woozy_face:

شب هاتون مثل روزهاتون خوش

9 پسندیده

عالی بود :joy::joy::joy:

ماشالله :clap::clap::clap:
بزنید بریم

9 پسندیده

من یکی عجیب افتادم تو نخ کتاب خوندن ها

8 پسندیده

سلام . یلدای شما هم مبارک

من که نتونستم بخونم
امروز رو استراحت دادم به خودم :grimacing:

میخوام سرانه ی مطالعه رو ببرم بالا :joy:

منم میخوام مکالمه رو شروع کنم ، اثر مرکب رو تمرین کنم ،یادگیری یه نرم افزار رو شروع کنم و فرندز رو تموم کنم :grimacing:

8 پسندیده

سلام شب و روز یلداییتون مبارک.گرچند من که هیچ حال خوبی ندارم.
امشب برام خیلی بد گذشته و الان میرم که بخوابم.

کتاب رویای نلسون از مجموع کتابهای طبقه بندی شده سطح متوسط رو طی دیروز و امروز خوندم و تمام شد.
کتاب 3 ساعت و 30 دقیقه بود در مورد یک پسر و یک خانواده که تازه مادرشون رو به علت داشتن بیماری ایدز از دست داده بودن و داستان در مورد ایدز در افریقا هست که مردم هیچی در موردش نمیدونن.
قشنگ بود ولی هیجان نداشت.میشه گفت دارم اجتماعی و عاشقانه بود
خب موفق باشید تا کتابی دیگر بدرود

12 پسندیده

آخرین گزارش مطالعه آذرماه هم شما دادین

یلدا شما هم مبارک باشه

امیدوارم دی ماه براتون ماه پرباری باشه
پر از اتفاقات خوب و تجربه های قشنگ
:rose: :rose: :rose:

11 پسندیده

منظورم این بود تاپیک چالش دی‌ماه رو شما بزنید :grimacing:

8 پسندیده

با سلام :rose:
یاران مهربان :rose:
صبح شما بخير :rose:
گلهای پرنیان :rose:
صبح شما بخیر :rose:
با یک سبد نسیم؛ :rose:
با یک بغل شمیم :rose:
سرسبز و گل فشان؛ :rose:
صبح شما بخير :rose:
:tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:اولین روز زمستانیتون بخیر و پرخیر و برکت :cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::rose:عزیزان گل گلی انشاالله که پاییزی موفق و شاد و پر از تجربه های ناب رو گذرونده باشید و در کنار هم بودن به دل همه چسبیده بوده باشه انشاالله :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::rosette::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:این تاپیک هم امروز به اتمام رسید :joy::joy::joy::joy::blush::blush::blush::wink::wink:
انشاالله تاپیک دی ماه توسط جناب @mehran72es زده می شود و در اختیار دوستان گل و کتابخوانم قرار خواهد گرفت :ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:
باتشکر روابط عمومی :joy::joy::joy::joy::joy::joy::blush::blush::blush::wink::wink::wink::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:

:no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign::no_entry_sign:

9 پسندیده

سلام . باشه . چشم
ممنون که مشعل این دوره رو به من واگذار کردین :grin::rose:

7 پسندیده

سلام . ممنون بابت این پیام پر انرژی :rose:

بله . حتما :blush:

5 پسندیده

این تاپیک قفل شده :no_entry_sign::name_badge::negative_squared_cross_mark::skull_and_crossbones::no_entry_sign::name_badge::negative_squared_cross_mark::skull_and_crossbones:

باتشکر از @fatemeh74 عزیز بخاطر تاپیک آذر۹۸ :blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::kissing_heart::tulip:
تشکر تشکر :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:

لطفا به تاپیک دیماه ۹۸ به آدرس ذیل مراجعه فرمایند :wink::wink::wink::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

7 پسندیده