چالش کتابخوانی آذر ماه 1398 🍁

صرفا جهت انگیزه :blush:
اصلا هم قصد ریاکاری و دل سوزوندن توش نیست :joy: :crazy_face:
@mehran72es

در ادامه‌ی فعالیت‌های تلافی‌جویانه در دفاع از خانم آناهیتا @anahitassff :rofl:

11 پسندیده

دست شما درد نکنه :blush:
به امید اینکه دست از سر این کتاب بردارن
تقریبا با هم شروع کردیم تازه من یکم زودتر من هنوز درگیره کتاب اولم ایشون دارن کتاب سوم رو میخونن :roll_eyes:
نمیخوام مقایسه کنما ولی دست خودم نیست اصن گزارش مطالعه اش رو اعصابه :expressionless:

9 پسندیده

سلام. چرا خب :open_mouth: بگذرید :innocent: مسابقه و مقایسه ای در کار نیست. صرفا گزارش تلاش فردیه برا بهبود سطح زبان.

احتمالا سطح زبانی, تمرکز و وقتی که هر کدوم از شماها به این مجموعه اختصاص می دید, متفاوته.
موفق باشید و همیشه خوشحال و خوش حال

8 پسندیده

بله خودمم به خودم این چیزا رو میگم ولی وقتی گزارش مطالعه اش رو میبینم قیافه ام این شکلی میشه :face_with_raised_eyebrow:
سعی میکنم از امشب منظم گزارش مطالعه ام رو بدم اصلا هم کاری نداشته باشم بقیه تا کجا خوندن :relieved:

قطعا سطح ایشون بالاتره

خیلی ممنون :rose:

8 پسندیده

سلام آقا مهران عزیز. ممنونم از لطف و محبتت :rose:

بازم لطف داری رفیق. البته آمار اپلیکیشن دقیق نیست و دایره
لغاتم به اون اندازه بالا نیست.

بسیار عالی. خوشحالم که مفید بوده.

دمت گرم رفیق. ممنونم ازت. شما هم موفق باشی :pray: :rose:

6 پسندیده

خواهش میکنم . بله ، ایشالا زودتر میرسید به سطح دلخواهتون
منم سطح بندی شده خوندم خیلی زیبا بود ، گفتم پس اصلی باید خیلی بهتر باشه :blush:

6 پسندیده

تا این حد؟ :joy: :see_no_evil:

من عاشق مجموعه‌ی ارباب حلقه‌هام ولی اصلا همچین حسی نداشتم وقتی آقا مصطفی گزارش میدادن. بیشتر کیف می‌کنم اینقد با انگیزه کتاب می‌خونن.

8 پسندیده

سلام . کیفیت از کمیت بهتره :joy:
من انصافا برای کنکور و امتحانات دانشگاه ، روزی 5 ساعت نمیخوندم ، یعنی نمیتونم :cry:
شاید از attention deficit disorder رنج میبرم :joy:

مگه جنگه :joy:

9 پسندیده

کاش یه آرزوی دیگه میکردید :joy:
چون بعد از این کتاب میرم سراغ کتابای دیگه
در کل شاید تا وسط مجموعه هم بیشتر نخوندم

من دیگه گزارش نمیدم :grin:

خیلی هم عالی . موفق باشید :blush::rose:

اصلا اینطور نیست ، سطح رو نمیشه اندازه گیری کرد
ضمن اینکه شما هنوز قدرت رو کامل نکردید و تازه گسترده خوانی رو شروع کردید
به نظرم پتانسیل اول کار شما از پتانسیل اول کار من بیشتره

7 پسندیده

قربونت . سلامت باشی :blush::rose:

8 پسندیده

سلام

قطعا کیفیت مهمتره.
من خیلی دقت می‌کنم زمان خوندن کتاب. هم به ساختارها، هم به لغات و collocation ها و صد البته به تلفظ‌ها.
وقتی کتاب جذاب باشه آدم رو به دنبال خودش می‌کشونه و صد البته راوی این کتاب فوق‌العاده است. قصد دارم هر کتابی که ازش توی اپ باشه بخونم.

گاهی هم پیش میاد به سختی به یک ساعت میرسم. روزایی هست انرژی کمتری دارم روزهایی هم در اوج انرژی تایم مطالعه‌م به اوج میرسه.

صرفا جهت خنده بود

نه نه حتما این کارو بکنید. این تاپیک فعال‌ترین تاپیک تالاره بذارین همینطور گرم و فعال بمونه

8 پسندیده

خیلی عالیه . من اخیرا سعی میکنم به ساختار ها بیشتر دقت کنم :blush::ok_hand:
البته همه ی ساختار ها رو هم نمی شناسم :joy:

بله متوجه ام :grin:

باشه چشم . اینم شوخی بود :grin::rose:

9 پسندیده

این مجموعه فقط تا کتاب سومش خوبه بعدش دیگه داستانش بی مزه میشه البته من نخوندم ولی کسایی که خوندن پشیمون شدن باور کن :smile:
ببینید چه کتابهای قشنگ دیگه ای تو زیبوک هست :heart_eyes: این کتابو ول کن اصلا ارزششو نداره وقتتو بزاری روش
دیگه تا همینجا خوندی بسه :roll_eyes:

8 پسندیده

این پیامو ندیده بودم
خیلیم عالی :blush:

8 پسندیده

منم داشتم شوخی میکردم اصلا خوشحال میشم گزارش مطالعه آقا مهران رو میبینم :roll_eyes:

9 پسندیده

عه ؟ :joy::joy:
مرسی بابت راهنمایی

همه رو دیدم . بعضیاشون تو لیستم هستن برا مطالعه

من مجموعه ی گوسبامپس رو پیشنهاد میدم
در کنار این مجموعه بخونید ، خیلی قشنگه

6 پسندیده

:joy: :joy:

هنوز سرعت مطالعه ام خیلی خوب نیست ترجیح میدم تمرکزم فقط روی یه کتاب باشه بعدش میخواستم قانون پنج ثانیه و گوسبامپس رو به موازات هم بخونم

7 پسندیده

امروز که این quote رو تو پادکست All ears خوندم یاد جمله شما افتادم

“You’ve gotta (got to) dance like there’s nobody watching, love like you’ll never be hurt, sing like there’s nobody listening, and live like it’s heaven on earth.”

So that’s by uh William W. Purkey

مهم اینه که آدمایی رو می تونید اینجا پیدا کنید که از تجربیات شون بهره ببرید…حتی شاید با خوندن نوشته هاشون, ادبیات نوشتن تون هم بهبود پیدا کنه و البته بخش معرفی و پیشنهاد کتاب که جای خود دارد.

در هر حال, امیدوارم با بودن تو این چالش, حال خوش تون خوش تر شه.

8 پسندیده

سلاااام
خدا قوت به همتون…

10 پسندیده

من تو همین مدت کمی که اینجا بودم خیلی چیزا یاد گرفتم هم در یادگیری زبان و هم تو خیلی زمینه های دیگه
آقا @mehran72es خودشون خیلی جاها منو راهنمایی کردن خیلی هم ازشون ممنونم معلومه که از دیدن پیشرفتشون لذت میبرم
همه این چیزایی هم که گفتم صرفا جهت شوخی بود :blush:

8 پسندیده