انتشار نسخه 7.2.0

:roll_eyes::relieved::grin:
ثبات کلید موفقیته ، آهسته باش اما پیوسته …

11 پسندیده

دیگه خدایی موقع خوندن درس نباید نوتیفیکیشن بره! @golmirzaei

9 پسندیده

بریم که داشته باشیم اولین نوت زبان شناس رو :heart_eyes::joy:

11 پسندیده

طبق چه منطقی نباید بره؟

6 پسندیده

خودت گفتی یک دقیقه بخونه عوض میشه و شرایط جدید ارسال میشه. :face_with_raised_eyebrow:

6 پسندیده

نگفتم یه دیقه و گفتم ۱ ثانیه. این هم برای وقتی هست که زنجیره کامل شده باشه ولی مثلا تو زمان کامل شدن به اینترنت وصل نباشه (یا به هر دلیل دیگه ارسال نشده باشه). و هنوز کامل نشده پس هشدار پا برجاست.

6 پسندیده

من بروز رسانی رو انجام دادم
ولی متوجه هیچ تغییری نشدم😀

4 پسندیده

کسی نیست، پاسخ سوال من رو بده

4 پسندیده

تغییرات رو در پست اول نوشتیم دیگه؟ اگر هر روز دارید از اپ استفاده میکنید طبیعتا نوتیفیکیشن براتون نمیاد.

5 پسندیده

یعنی قراره داخل برنامه فیلم قرار داده بشه؟ چی ها یاد بده؟

4 پسندیده

سلام
من اولین بار که زبانشناس رو نصب کردم تو دانلود دیکشنری ها مشکل داشت بنابر این پشتیبانی یه نسخه واسم فرستاد نسخه 17.1.15. وقتی آپدیت میکنم مشکلاتی پیش میاد وقتی اینترنت قطع میشه میریزه به هم. خطا میده. و چیزی نمیاد. میترسم هیچ وقت نتونم آپدیت کنم و از ویژگی های جدید عقب بمونم :frowning_face:

4 پسندیده

تو نسخه‌های 7.2.2 تا 7.2.4 یک سری مشکلات بود که تو حالت آفلاین ایجاد خطا میکرد که سعی کردیم تو نسخه 7.2.5 حلشون کنیم. من داخل قسمت پشتیبانیمون نتونستم مشکل قبلیتون که فرمودید یک نسخه قدیمی بهتون دادیم رو پیدا کنم. امیدوارم بتونیم مشکلتون تو نسخه جدید رو برطرف کنیم تا شما از تغییرات جا نمونید

6 پسندیده

من با نسخه 17.1.15 مشکلی ندارم بلکه با آخرین نسخه مشکل داشتم که اون رو استفاده نمیکنم.
این نسخه با آخرین نسخه تو محتویات آموزشی فرقی نداره که؟
چون یه جا خوندم که قرار تو آینده یه چیزهایی اضافه بشه و نگران شدم. البته شاید تا اون موقع گوشیم رو عوض کنم

4 پسندیده

سلام خسته نباشید من زبانشناسو اپدیت کردم اما تو نسخه جدید وقتی رو کلمات ابی میزنم حدود ۳ الی ۴ ثانیه طول میکشه تا کلمه رو باز کنه در صورتی که قبلا تا رو کلمه میزدم خیلی سریع قسمت دیکشنری ها باز میشد ممنون میشم پیگیری کنید
@golmirzaei
@hnaseri

5 پسندیده

سلام

بعد از ایجاد مشکل از داخل خود برنامه پیغام بدین

7 پسندیده

ممنون باشه حتما :rose:

4 پسندیده

قسمت پشتیبانی اپ برای من باز نمیشه استاد چه کنم؟

5 پسندیده

مطمئنید جدیدترین نسخه رو دارید؟ یکبار دیگه آپدیت کنید.

7 پسندیده

بله باشه حتما دوباره اپدیت میکنم

4 پسندیده

سلام.

لطف می کنید تو صفحه مربوط به دانلود, شماره ورژن رو هم بذارید کنارش…متشکرم

5 پسندیده