سوال درباره‌ی قابلیت های تالار

سلام
من یه اسکیرین گرفتم از برنامه

نمی دونم علامت پرچم یعنی چی؟
علامت اول؟
و علامت کنار ویرایش چی هست؟کاربردش چیه؟

2 پسندیده

علامت پرچم برای این هست که اگر نوشته ی نامناسبی پیدا کردین یا حتی اگر کسی پیغام خصوصی نامناسبی داد، برای بررسی توسط مدیران پرچمگذاری کنین. که در این صورت برای ما پبغامی میاد.

علامت سمت چپ بوکمارک(نشانه گذاری) برای این هست که نوشته های مهم رو که بعدا میخواین مراجعه مجدد داشته باشین، برای خودتون نشون کنین که توی منوی کاربریتون بخش نشانها لیست میشن.

6 پسندیده

ممنونم
اولین علامت چیه شبیه زنجیره؟
وای خدایا من چندتا ازین پیامارو فکر کنم علامت پرچمو زدم
میزدم روش ببینم چی میشه
هیچ اتفاقی هم نمی افتد:blush:
نگو کاربردش اینه

3 پسندیده

اون زنجیره هم لینک تاپیک رو میده. مثلا بخواین یه جای دیگه قرار بدین یا حتی برای یکی دیگه بفرستین. حالا در کل فکر میکنم بایستی یه آموزش اولیه قرار بدم.

7 پسندیده

ممنون میشم در مورد نشانها ۱تایپک طرح کنید و توضیحات رو با مثال بیان کنید.باتشکرات فراوان از تک تک زحماتتون🌹برقرار و پایدار باشید

1 پسندیده

بنده هم منشن کردن به اسمو بلد نیستم. @ میذارم اما اتفاقی نمیوفته.
ممنون

2 پسندیده

:sweat_smile:
منم از این کارا کردم. تازه الان فهمیدم مورد کاربرد پرچم چیه
:grimacing:

1 پسندیده

@ با اسم کامل باید باشه
مثلا @mostafa.76

2 پسندیده

با سلام
مطلبم خارج از بحثه ولی اگه مایل باشن من لینگ تلگرام ایکس بلاکچین رسمی نسخه 4.9.0 اندروید رو برای ادمین ها بفرستم تا در کانال تلگرامی قرار دهند یک دو هفته ای هست که استفاده میکنم عالیه اتومات خودش پروکسی سرچ میکنه و فعال میشه بدون قند شکن البته من اتومات پروکسی رو خاموش کردم و همینطور گزینه روح رو و از هفت تا پروکسی پر سرعت یک کانال استفاده میکنم
لازم به ذکر است که اگه پروکسی اتومات فعال باشه هی کانال جدید میاد چون هر پروکسی کانال مجزایی داره که یکم رو مخه به همین خاطر من اونو واسه خودم خاموش کردم و هفت تا ده تا پروکسی تو لیست دارم که بینشون هر موقع سوییچ میشه و تو همون کانا پروکسی هم هستم که دیگه کانال دیگه ای برام نیاد خوبیش اینه دغدغه قند شکن هم نیست دیگه سرعت هاشونم عالیه
با تشکر

1 پسندیده