گرامر چطور یاد میگیریم؟

گرامر چطور یاد میگیریم؟
0

#1

سلام خدمت شما استاد گرامی

درباره ی شیوه ای یادگیری همانطور که شما توضیح داده بودید بنده سعی میکنم در قالب جملات و متن یاد بگیرم که شیوه صحیح تر تری می باشد.
اما در خصوص یادگیری گرامر از طریق خواندن داستان ممکن است توضیح بفرمایید.
چون شخصی مثلا با دایره لغات دویست لغت شروع به خواندن کتاب های زبان می کند و تا حدودی متوجه می شود و لغات جدید را نیز یاد می گیرد اما هیچ آشنایی با گرامر ندارد این شخص چگونه از طریق خواندن داستان می تواند زمان ها را تشخیص دهد؟

ممنون می شوم کامل توضیح بدهید در این مورد.


#2

سلام.

ببینین اولا با خوندن داستان ها الگوها رو رفته رفته و به تدریج یاد میگیرین. ثانیا درسهایی مثل پکیج داستان واقعی داستان ها درسنامه هایی به صورت سوال و جواب داره که مختص یادگیری گرامره که با جواب دادن به سوالات هم لغتتون بهتر میشه هم گرامرتون ناخودآگاه قوی میشه.


#3

خوبیه این پکیج داستان های واقعی این هستش که برای چهار زمان اصلی از متن داستان اصلی ،متن درست کرده و شما با خوندن هر کدوم از داستان ها تفاوت گرامریشون رو یاد میگیرید و به مرور معناشون رو هم یاد میگیرید ،واقعا این پکیج برای یادگیری گرامر به صورت ناخودآگاه خیلی عالیه.


#4

ولی باید افراد آگاهی کمی از گرامر داشته باشند


#5

سلام
ببین به قول آقای ای جی که میگه: اگه بخواین زبان رو از طریق گرامر یاد بگیرن، تو حرف زدن به ت ت پته میوفتین و هی دائم درحال فک کردین و شنونده نمیفهمه چی میگین ولی اگه از طریق تلفظ یاد بگیرن میتونین منظورتونو برسونین به شنونده حتی اگه گرامرتون در حد خیلی ضعیف باشه ویدیوش تو یوتوب هست
موفق باشین⚘