زبان‌پیچان Tongue Twisters: تمرین نهم

با لَهجه اِمِریکَن :liberia: وَ رَعایَتِ نُکاتی کِ اَز Rachel تا اَلان یاد گِرِفتَم :face_with_raised_eyebrow:

وُیسِ هَمَّتووووونَم چَند بار گوش کَردَم وَ چِقَّد خَفَنید بَرو بَکس :grinning::call_me_hand:
بَرا اینکه پَری خانووم قِیچیم :scissors: نَکُنه زیاد پُر حَرفی نِمیکُنَم.تآمآم. :grinning::raised_hand:

13 پسندیده

سلام ویس خیلی خوبی بود :ok_hand:
گفتید ریچل ، اول فکر کردم منظورتون جنیفر انیستون هست :joy:
دوره ی تلفظ آقای ای جی هم خیلی عالیه . خصوصا اینکه متد خاص خودشو برای تمرین پنج روزه داره و اینکه یک متن حدود ده پونزده خطی رو با سه تا سرعت می خونه و البته ویدئو آموزشی تلفظ هم داره
امتحان کنید حتما

9 پسندیده

Wow … آقایِ جان اِسنو باعثِ اِفتِخاره شُما نَظَر بِدین بِ وُیسِ ما :star_struck::rose::rose::rose: مَمنونَم

:neutral_face::raised_hand:

اووو … تَلَفُّظِ اِی جِیو کار نَکَردَم مِرسی کِ گوشزَد کَردین حَتماً و حَتماً کار میکُنَم‌‌ :+1::rose:
اَلان سَخت دَرگیرِ elevation اَم کِ توو تالار مُعَرِّفی کَرده بودین :+1: سَخته :woman_facepalming::grinning::call_me_hand:
پ.ن : بَسی نامَردین :face_with_raised_eyebrow::grinning:

7 پسندیده

ای بابا :joy::sweat_smile::rose: چقدر لطف دارین شما

بله ویس شما :joy:

:joy::joy:
من نمیدونستم که سطح لغات شما چقدره
برای خوندن کتابای اینطوری باید قبلش یه سری کتاب سطح بندی شده و کتاب نوجوانان ، گوسبامپس و… بخونید تا دایره لغاتتون بالاتر بره

البته کوتاهه ، یواش یواش بخونید

خواهش میکنم . برا من خیلی مفید بوده ، البته خودم اینطوری فکر میکنم :joy:

7 پسندیده

عه انگاری اولین باره میشنوم صداتونو. ماشالاه چه پتانسیلی داره صداتون براوو :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :grin:

8 پسندیده

بَله :woman_facepalming: هَمزَمان دارَم کار میکُنَم :disappointed_relieved:

هَر بار ۵ دَقیقه :turtle::turtle::turtle::turtle: عِینِ لاک پُشت پیش میرَم :woman_facepalming:

کامِلاً دُرُست فِک میکُنید :+1: :clap::clap: :crown:

6 پسندیده

@pari پری خانم لطفا نظرتون و اشتباه ها رو بگین تا تلفظه درست بشه

7 پسندیده

در اولین فرصت حتما فیدبک میدم. فعلا یه کم سرم شلوغه

6 پسندیده

14 پسندیده

انگلیسی‌ش بار اوله، قبلاً با عربی در خدمت دوستان بودم :sweat_smile:

ممنون از لطفتون :pray:

6 پسندیده

با تاخیر خیلی زیاد :see_no_evil:

14 پسندیده

اآاااااااا.شما صدات چقدر شبیه فاطمه گودیه.مگه میشه.چقدرم خوب تلفظ کردین

9 پسندیده

آقا و خانم :grimacing:

صبور باشید‌. همه‌تون خوبید

فقط تک و توکی نیاز به فیدبک دارن.

7 پسندیده

آخه جون برگشتین :blush:

6 پسندیده

یکی اومده رو دست منم زده. شما دیگه زیادی سخت‌گیرین.‌ مهم نکات کلیه، جزئیات به مرور درست میشه

صب سر کار بودم. ظهر رفتم کرمانشاه دندونپزشکی الان خسته و یخ‌زده :grimacing: رسیدم خونه

ولی تا آقا فیروز همه رو ناامید نکرده خودم فیدبک میدم :joy:

6 پسندیده

خسته نباشید
حالا راضی نیستیم تو این حالت خستگی زحمت بکشید فیدبک بدین
برین یکم استراحت کنید
ما منتظر میمونیم :blush:

7 پسندیده

فاطمه جان @fatemeh74 بعضی وقتا بخاطر سرعت یه سری از کلمات توی ارائه‌ت گم میشه. اینجا هم توی جمله‌ی اول (solving a problem)، کلمه‌ی a رو حذف کردی. ولی تلفظ‌ها همه درست بود. مرزبندی‌ها عالی بود.

شما هم عالی بود. خدایی غافلگیر شدم

این همه که تعارف می‌کردین وویس نمی‌دادین. تلفظ solve هم به نظر من یکی مهم نیست. من خودم بعضی کلمات با تلفظ بریتیششون راحت‌ترم. ولی خب اگه شما میخواین کامل امریکن باشه، همونطور که آقا فیروز گفتن درسته.

بی تعارف عالی بودین. شمرده و صحیح

با وویس شما من سرمم تکون میدم. خیلی جالب می‌خونید انگار دارید گزارش می‌کنید. لذت بردم

خانم قابل @Ghabel شما هم مثل آقا فیروز نحوه‌ی بیانتون خیلی جالب بود. بسی لذت بردم. همه چی هم اوکی بود :clap:

شهرزاد جان @shahrzad15 یه جاهایی کلمات رو جابجا میکنی، و یه جاهایی هم یه a اضافه می‌کنی. فک میکنم از حفظ گفتی. درسته؟

بانوی همیشه چهارده ساله‌ی تالار @afarkhani
عالی بود.

من احساس کردم شما نیتیو آمریکا هستین. و حالت بیان و صداتون فوق‌العاده است. براوو به شما

خانم @khalili2 عذرخواهی می‌کنم بابت عدم ذکر اسمتون. نمیدونم اسمتون چیه :see_no_evil:
همه‌چی رو رعایت کردین. فقط تلفظ چند تا کلمه درست نبود که اینجا هم بحث تلفظ نیست ولی من اشاره می‌کنم. solving رو توی انگلیسی “اینگ” نمی‌گیم، بلکه یه صدای تو دماغیه یا اصلا اونم نمی‌گید، همون solvin هم بگین درسته. تلفظ without رو هم یه کم سر زبون بگیرید درست میشه. مرزبندی‌هاتون کاملا درست بود. :clap:

آناهیتا @anahitassff جان شما هم خودت یه پا استادی. نیازی به فیدبک نداری :blush:
ولی آقا آرمین درست میگه، صدات خیلی شبیه فاطمه است. فقط حجم صدای ایشون بیشتره :grimacing:

بذار فاطمه ببینه گفتی بهش گودی، میاد ساطوریت می‌کنه
@R.min

12 پسندیده

تا غافلگیری بعدی خدانگهداررر

ممنونم از فیدبکتون :pray:

9 پسندیده

نه بابا بنده خدا صداش ب اون خوبیو نازی @anahitassff
@pari بله درسته مممنون بابت فیدبکتونن ممرسی :heart_eyes::heart_eyes:
عمو آرمین چرا ویستو نفرستادی؟؟؟؟؟

10 پسندیده

همین کارا رو کرده که نشون ماهر رو ازش گرفتن.

ولی بهش نمیخوره عمو باشه. بیشتر دایی بهش میادا :joy:

جایی نریدا آخر هفته با مغزپیچان برمیگردم :joy:

9 پسندیده