انگلیسی با Rant - زنها 5 برابر از مردها باهوش تر هستند

بَرِ وَتَرکَنِه ای. :joy: :joy:
دمت گرم این سبک سبکیه که کامل میشه به خاطر سپرد و از انگلیسی یاد گرفتن لذت برد چون کاملا کاربردی و جذابه
موفق باشی استاد

8 پسندیده

:joy: :joy: فکر نکنم smartتر از شما کسی باشه با این همه خلاقیت :ok_hand: :ok_hand:

اما بشنوید آخرین ورژن رفتن خونه ی بابام:

بانوی محترم: عزیزم نسکافه داریم خواستی یه آبجوش درست کن بخور من دارم می رم خونه بابام :raised_back_of_hand:

امضاء : جمهوری استقلال طلب بانوان :slightly_smiling_face:

12 پسندیده

Like :clap:‌‌‌‌‌‌‌

10 پسندیده

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:
ولی جدای از شوخی اینکه میگن خانوما باهوشند اینه که ما ظریفتر به همه چی نگاه میکنیم به جزییات خیلی توجه داریم مردا اکثرا خیلی سرسری از رو مسائل رد میشن اما خانوما نه، ولی خب قبول کنید همین چیزا خانوما رو دوست داشتنی تر میکنه بالاخره باید یک فرقی باشه بین خانوم و آقا،نه؟ :wink: :wink: :wink:

ولی خب واقعیت جالبی رو با طنز بیان کردین و باعث شدین رو رفتار خودمون دقیق بشیم :grin: :grin:

10 پسندیده

ترجیح میدم یه لغتو صد بار تکرار کنم تا با این روش :expressionless::expressionless:

6 پسندیده

من دارم میرم خونه ی بابام
نون پنیر تو یخچال هست واسه ناهارت :smirk:
والا
منو میبری کجا بود :smirk::joy:

خلاقیتتون قابل تحسینه مربی :clap::clap::clap:
دمتون گرم :cherry_blossom:

15 پسندیده

تاریخ مصرفشم گذشته تازه :joy::joy:

10 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:

مرسییی داداش. استاد نیستم من… :rose::rose::rose:

احسنت خانوم نیکنام :+1::+1:

صد در صد. خانوم ها بدون شک عزیز هستند. اینا شوخیه و اصلا داخلش توهینی نشده

احسنت :joy::joy::+1::+1:

:smiley::smiley:

10 پسندیده

#انرژی مثبت /لطفا

حالا شما دوست نداری دلیلی برای بیانش نیس ک :////

9 پسندیده

من که شخصا به توهین نگرفتم، اتفاقا خیلی خوشم اومد، خودمو از نمای بیرونی دیدم :joy::joy:

8 پسندیده

چندان موافق نیستم یکی از مشکلات من همین جزئی نگری و دقت به جزئیات هست و در جامعه هم می بینم خانم هایی که چقدر بی تفاوت هستند به جزئیات
شخصیت آدم ها در این خصیصه خیلی موثره

6 پسندیده

موضوعتون خوب بود
اموزش خوب بود
بازی خوب بود

6 پسندیده

:clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand:
آقای کشاورز @YoKambiz
می دونم خیلی دیره برای نظر دادن. :sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::tulip::blossom::blossom::rose::rose:
ولی موقع این ویدیو، من هنوز به زبانشناس نپیوسته بودم.
اون موقع، این ویدئوی شما رو تو تلگرام برای مادرم گذاشتم تا با زیر نویس فارسی ببینه.
دیگه آخرهاش گفت: “آخ لعنت بهت الهه!!! :joy::joy::joy: عین حقیقته!” :joy: من که کلاً با ویست فقط می خندیدم! :joy::joy::joy:
آخرش گفت: “این آقا برای کدوم کشوره انگلیسی صحبت می کنه؟!” :ok_hand::ok_hand::ok_hand::joy::joy::grin::grin:
بیا ببین نیتیو سپیکر هم شدی برای خودت :yellow_heart::purple_heart::green_heart::two_hearts:
پ.ن: ایموجی کشور آمریکا رو نداشتم. مگرنه ده تا برات پرچم آمریکا می زاشتم.
گفتم: “مامان، همشهری پدر و مادر خودته.” :evergreen_tree::deciduous_tree::seedling::herb: باورش نمی شد! :joy::smiley:
آخر سر، یه ویدئویی که توش فارسی صحبت می کردی رو براش گذاشتم. :joy::joy::smiley::smiley:
آقا فرزاد @Farzad_Poodineh
این کامنت منظورمه

4 پسندیده

:joy: :joy: :joy: :joy:

بعد جوونا میان زیر پست میگن کامبیز تو ضد زن صحبت میکنی. خب بفرمایید :joy:

سلام گرم من رو به مادر گرامی برسونید. ایشالا خداوند خونواده رو حفظ کنه واستون :rose: :rose: :heart:

3 پسندیده

اونها رو ولشون کن. من خودم همیشه چیزی که درسته رو می گم درسته. به دور از تعصب های بیجا.
من دیدم با سایرین، خیلی متفاوته …

سلامت باشید. همچنین شما. :hibiscus::hibiscus::rose::rose::tulip::tulip::blossom::blossom::yellow_heart::blue_heart::two_hearts:

4 پسندیده

اونا فمینیستن داداش :expressionless: ولشون کن
بهتره یه کشور جدا تشکیل بدن و بدون مردا زندگی کنن

2 پسندیده

:joy::joy::joy:
آقا فرزاد @Farzad_Poodineh
من که تایید کردم تو اینجا.
چقدر متعصب! :joy::joy::joy:

2 پسندیده

عه ندیده بودم :sweat_smile:

2 پسندیده