انتخاب کلمه میانی! در لایتنر

سلام. وقت همگی به خیر

لطفا اگه کسی با این مساله روبرو شده و تونسته حل ش کنه راه حل ش رو هم بگه…متشکرم
چندین بار /انگشت شمار/ با این مساله روبرو شدم و حل نشد

فرض کنید جمله زیر رو دارید (چقدر سخته جمله مشابه پیدا کردن!):

َAbcd efg hij klm nop.

همون طور که می بینید دیکشنری ترکیب Klm و Abcd رو به عنوان عبارت تشخیص داده.
متاسفانه اگه من بخوام واژه میانی رو؛ یعنی nop رو وارد لایتنر کنم نمیشه. :thinking:

11 پسندیده

سلام

من دو طرفش رو میزنم که فقط nop بمونه. بعضی وقتا خود nop اضافاتی داره که اونم حذف می‌کنم تا بشه. یعنی تمام احتمالات رو امتحان می‌کنم تا بالاخره اون کلمه‌ی مورد نظر رو گیر بیارم :grimacing:

تابحال هم پیش نیومده که کلمه‌ای رو نتونسته باشم پیدا کنم.

11 پسندیده

این کارا رو انجام دادم…فقط بدیش اینه که یه وقتایی حذف کردنا باعث می شه تو لایتنر اون واژه نمایش داده نشه تو سرتیتر جعبه…و بعد کافیه که اون واژه تب شده جدید یه جایی بخواد وارد شه :upside_down_face:
می دونم نوشته م مغز پیچی بود.

مساله اینه که اصلا نمی شه اون واژه رو انتخاب کرد…روی nop می زدم ولی اون ترکیب دوتایی می اومد :volcano:

دیشب باز با واژه هایی از این دست برخورد کردم…امیدوارم دفعه دیگه بتونم خود واژه و درسش رو هم بذارم که ببینم آیا میشه براش کاری کرد یا نه.

بازم ممنونم :blossom:

10 پسندیده

این واژه‌ها سفیدن، درسته؟

چون منم به اینا برخوردم. انگار خود اپ این کلمات رو به عنوان کلمه شناسایی نکرده.

اگه اینم نباشه دیگه منظورتونو نگرفتم گویا :joy: مغزپیچان شدم

8 پسندیده

آره سفیده…البته فکر می کنم خودم قبلاها سفیدش کردم…مطمین نیستم :thinking: :face_with_raised_eyebrow:
چون واژه ی راحتی بود ولی این بار معنی متفاوتی داشت.

9 پسندیده

هر تاپیکی میخونم یهو میبینم مثل جت از بالا تا پایین همه نوشته ها رو لایک میکنید
:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:
واقعا خدا قوت
انصافا ماهر که هیچ باید به شما عنوان مجرب بدن
@R.min

8 پسندیده

چیکارکنیم دیگه امروز بیکارم میخوام نشانم رو پس بگیرم.

7 پسندیده

موفق باشید…
:blush:

6 پسندیده

هستم. :grimacing:
ممنون

6 پسندیده

:neutral_face: :no_mouth:

6 پسندیده

سلام آناهیتا جون ، ایشون دنبال نشان ماهرشون هستند.@R.min میخوان اونو پس بگیرن، منم این روزها خیلی توی تالار میبینمشون که لایک میکنن . ممنون جناب آرمین که تاپیکهای من رو هم لایک میکنید . ان شاالله هر چه زودتر نشانتون رو پس بگیرید و موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

9 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
من همیشه وقتی دنبال یه لغت از یک عبارت توی دیکشنری جعبه لایتنر میگردم. همه عبارت بجز لغت موردنظر رو پاک میکنم و دکمه سرچ رو میزنم ، جوابش میاد
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

6 پسندیده

بله متوجه شدم

هستن…

7 پسندیده

منم همین کارو میکنم
ولی وقتی بخوام لغت هایی که هایلایت کردم تو یه متن رو یه مرور سریع کنم هر بار باید این کارو بکنم و یکم رو اعصابه
بهتر بود فقط خوده کلمه قابل انتخاب بود

6 پسندیده

برای من همون لغت تکی که انتخاب کردم میره تو لایتنر :thinking::thinking::thinking:

7 پسندیده

نه لایتنر رو نمیگم
لغت هایی که تو متن هایلایت کردم وقتی که همونجا تو متن میخوام دوباره مرور کنم کل عبارت باز میشه

7 پسندیده

واقعیتش اونو دقت نکردم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

7 پسندیده

جالبه یه سری لغات هستند کاملا شبیه هم، ولی یه جایی سفیده یه جایی زرد. بعضی لغات شبیه هم هستند که هردو زردن، یکی رو سفید می‌کنی اون یکی هنوز زرده. باید زین پس از این موارد اسکرین بگیریم که بررسی بشه

10 پسندیده

دقیقا
اولش فکر میکردم من اشتباه میکنم
ولی بعد از یه مدت متوجه شدم کلمات یکسان بعضی وقتا رنگ هاشون یکسان نیست
البته من فقط دو سه بار برام پیش اومده ولی خب اگه نبود بهتر بود

8 پسندیده

حالا تجربه ای رو که من توی جعبه لایتنر به دست آوردم اینه که بعضی از لغاتی که برام خیلی سخت بوده و اصلا نمیتونستم معنیش رو به ذهنم بسپارم. توی قسمت (برای خود توضیحی بنویسید) یک یا چند معنیش رو می نویسم و همون موقع زیر لغت نقطه چین میشه ، بعدها اگه لغت از توی جعبه لایتنر هم خارج بشه و من هنوز درست به ذهن نسپرده باشم و اینکه یادم بره ، اون نقطه چین ها کمک میکنه معنیش دوباره به یادم بیاد . این خیلی برام مفید بوده :hugs::hugs::hugs:

10 پسندیده