جشن به خاطر سطح ۵(پایان یافته؛ پیام جدیدی ارسال نفرمائید)

منتظرتون هستم :blush:

پیروز و فرخروز باشید

5 پسندیده

سپاسسسسسسسسسس :hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::blush::blush::blush::blush::blush::rose::blush::hibiscus::sunflower::hibiscus::blossom::bouquet::white_flower::maple_leaf:⚘:rose::wilted_flower:

5 پسندیده

من تو همه قسمت های زبان شناس می چرخم. ولی روی قسمت لایتنر خیلی تاکید دارم. چون لغات جدید رو تا تمرین و تکرار نکنیم و یاد نگیریم، نمی تونیم سطح زبانمون ارتقا بدیم و روز به روز پیشرفت کنیم. حالا جالبه من از یه درس خوشم بیاد، اون درس رو چندبار تکرارش می کنم. مثل درس های قسمت انگلیسی قدرت. یا اون درس هایی که بیشتر به بحث آموزش و یادگیری و روانشناسی مربوط هستند.

7 پسندیده

منم دارم سعی می کنم اما بیش از ۵ بار نتونستم یک درس رو تحمل کنم :sweat_smile: ممنونم از توصیه تون قطعا با تکرار بیشتری جلو می رم.

6 پسندیده

از داستاناشو درساش گرفته تا تالارش همه معتاد کنندس :star_struck::star_struck::star_struck: ازربس ک خوبه

6 پسندیده

سلام سلام
مبارکه سطح جدید :rose::rose::rose:
انشالله همیشه در مسیر پیشرفت ثابت قدم باشین :cherry_blossom:

این موقع که شما بیدار شدین من تازه خوابیدم :sweat_smile:

:clap::clap::clap:
به امید دیدن سطح ۶ :v:

8 پسندیده

I am an Early Bird

I really want that level so badly
ممنونم بابت پاسختان
شما رو هم باید به لیست افراد خاصی که بهم انگیزه دادند اضافه کنم سپاس فراوان

5 پسندیده

لازمه هشدار بدن وقتی داری نصب می کنی

6 پسندیده

با ایجاد این تاپیک چه Vibe خوب و مثبتی تو تالار ایجاد شد :+1:

7 پسندیده

از این بابت خوشحالم :blush::grin:

6 پسندیده

هممون از دم معتاد شدیم رفته :joy::joy::ok_hand::ok_hand:
شما هم همین حس رو داری؟؟

6 پسندیده

مهم اینه که لغات جدید و درس های جدید رو مرور کنیم. آهسته و پیوسته جلو رفتن، خیلی مهمتر از عجله ای جلو رفتن است. با کسی که مسابقه نداریم. عملکرد امروز خودمون رو باید نسبت به عملکرد سابق خودمون بسنجیم. :tulip::tulip:

5 پسندیده

سلام جناب @asobhani-lte گرامی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom:عصربارانیتون بخیرورنگین :white_flower::tulip::tulip::blossom::blossom::sunflower::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose:خیلی خیلی بهتون تبریک میگم :bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand: سطح جدید مبارکه :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom:
انشالله همیشه همیشه در مسیر پیشرفت ثابت قدم باشیند :rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::white_flower::tulip::sunflower::hibiscus:

6 پسندیده

بله منم :smiley::smiley::smiley::smiley:

.

7 پسندیده

سلام فاطمه خانم گل و دوستداشتنی خودم :rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet:خوبی نازنیینم :rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:دوباره شکسته بندی کردی همه چیز از خود نشات میگیره نازنیینم :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::white_flower::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:من با خودت که عشقی قابل قیاس نیستم بانو شما کجا و من کجا به گرد پات هم نمیرسم خوشگل خانم تاج سر و نورچشمی قشنگم :rosette::tulip::blossom::sunflower::sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::rose::tulip::blossom::tulip::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:

7 پسندیده

نفرمایند واقعا شرمنده شدم و خجالت زده :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:ارادت داریم خدمتتون :rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::bouquet::cherry_blossom::rose::rose::rose:من نوترونی در این دریای بیکران بیش نیستم :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip::bouquet::cherry_blossom::rose::rose:

6 پسندیده

چشم قطعا آویزه گوشم می کنم اما مسئله رقابت نیست مسئله دلزدگی و عطش تنوع و پیدا کردن محتوای جدیده
من حتی از رفتن سر کار از مسیرهای یکسان خسته می شم نمی تونم به چیزی عادت کنم یا به چیزی دوبار نگاه کنم یا گوش کنم خسته ام می کنه

7 پسندیده

فقط WOW
چی کار کردین با من با این پست
فوق العاده اس
بی نهایت سپاس
کلمات از بیان احساسم قاصره ممنونم

6 پسندیده

منم یک معتادم :grin::blush::joy: فکر کنم باید هشتگش کنیم

8 پسندیده

سلام به شما
تبریک ما هم پذیرا باشید :grin::clap::clap:
به امید اینکه شاهد دیدار جوجه تان با لباسی نو در سطحی دیگر باشیم.
موفقیتتون مستدام :rose::rose:

11 پسندیده