چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

کتاب فک نکنم دیگه ارزون پیدا بشه
همین کتاب رو خریدم ۱۵۰۰۰ تومن
اگه لازم هس کتاب ارسال کنم براتون
یجور کتاب خونه استقراضی بزنیم

8 پسندیده

بازم پیدا میشن ارزونتر، پارسال کتاب داستان کوتاه هانس اندرسن خریدم دوازده هزارتومان.
نه فعلا باید تکلیف کتابخونه خودم مشخص کنم کلی کتاب باید بدم بره کلی نخونده دارم
برای نمایشگاه کتاب فقط میخوام کتاب مصور یا داستان کوتاه بخرم برای مسافرت و جایی پیشم باشه بخونم

11 پسندیده

به هرحال
امیدوارم موفق باشید بزرگوار

6 پسندیده

ارزونترین باحال گفتی :grin: منم امسال کتاب داستان و رمان انگلیسی میخرم :innocent:

9 پسندیده

16 پسندیده

سلام.
این هفته رو اختصاص می دم به خوندن کتابای سطح ساده

امروز مجموعه سینما/ The cineama رو شنیدم. 38 دقیقه

سرعتش رو روی 1.2 تنظیم کرده بودم. اولاش به خاطر آووردن اسامی نوآوران و فیلم ها کمی سخت بود برام فهمیدنش و مجبور می شدم گهگاهی به متن نگاه کنم ولی خب، زیاد طول نکشید که با این قضیه هم کنار اومدمو تقریبا تا پایان قصه به متن نگاه نکردم.

16 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Gr88888 my dear
This is so good
Be sucessful like always :heart_eyes::heart:

7 پسندیده

سلام
وقت تون به خیر

منظورتون از ورک شیت ها، همون فایل هایی هستند که تو خود کتاب اشاره شده که از سایت شون دانلود کنید؟
اگه آره، ممنون می شم آدرس پیجی که ازش اونا رو دانلود کردید رو در اختیارم قرار بدید.
متشکرم

8 پسندیده

سلام دوستان
کتاب باغ مخفی تموم شد.
داستان زیبا و آموزنده ای داشت. به راستی که کلاسیک بود. سطحش هم نسبتا راحت بود.
این داستان نشون میده که چطور اگر به چیزی رسیدگی بشه اون چیز یا شخص به کل میتونه تغییر پیدا بکنه. (مثل باغ تو این کتاب که ده سال درش بسته شده بود و سه تا بچه اونو پیدا میکنن و همچنین کالین یکی از بچه ها که قبل از آشنایی با باغ کل روز تو اتاقاش بود و منتظر مردن بود). از این نتیجه گیری نویسنده در فصل آخر هم خیلی خوشم اومد:

17 پسندیده

این هفته من میخوام این کتاب رو بخونم و البته شروعش کردم :woman_technologist:
اقای Aj هم این سری کتابها رو برای افزایش دامنه لغات و اصطلاحات پیشنهاد دادن :man_teacher:
اسم کتاب : ماسک روح زده
داستانهای گوسبامپس ، قسمت زبانشناس

میشه یه قسمت کتابو تعریف کنم ؟؟ یادش میفتم :nauseated_face: میشم.
پسرای تو داستان دختر نقش اصلی داستانو که از قضا خیلی ترسو دست میندازن و کلی بلا سرش میارن یکیش این بود که تو ساندویچ ناهار دختره کرم میزارن دختره هم میخوره بعد بحث و جیغ دختره بهش میگن فیک بوده دختره هم دست میزنه کلی لمس ایناش میکنه بعد بازم میفهمه واقعی بوده باز دوباره همگی :rofl::rofl:
طفلک کارلی :hushed::tired_face:
فک کنم انتقام سختی در راه باشه :grinning_face_with_smiling_eyes:

16 پسندیده

قربونت :smiling_face_with_three_hearts: just like you :heart:

6 پسندیده

سلام . وقت شما هم بخیر

بله همونا هستن

خدمت شما لینک دانلود

8 پسندیده

اینو من نسخه چاپیش رو دارم
با این توصیفاتون کنجکاو شدم ببینم چیه میخونمش حتما مرسی :grin::ok_hand: راستی فیلمش هم هست خواستید ببینید

8 پسندیده

سُلطان اسپویل ینی :joy::joy:

8 پسندیده

سلام.
متاسفانه تو آدرسی که خودشون گفته بودن, نشد پیداشون کنم. این شد که زحمت دادم به شما. بازم ممنونم از لطف تون.
موفق باشید

6 پسندیده

اوه :grinning_face_with_smiling_eyes: من فقط دو فصلشو خوندم هنوز داستان شروع نشده که تازه مقدمه بود :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: ۲۹ قسمته،باخیال راحت بخونید :blush:

10 پسندیده

نه شوخی کردم، نمیخونم گوسبامپسو فعلا :grin:

6 پسندیده

سلام به همگی دوستان
از داستانهای خیلی ساده ، داستان چرخش پیچ رو خوندم :nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face:
احساس میکنم با احساسات و هیجاناتم بازی شده :laughing:
اولش خیلی خوب شروع میشه و داستان جوری پیش میره که مدام منتظر یه سری اتفاقات هیجانی هستی ولی اصلا بنظرم مخاطب رو رسما گذاشته سرکار …
توصیه میکنم " نخونید "

19 پسندیده

کتاب دوم از مجموعه‌ی “کتاب‌های آغازین” تموم شد.‌

But the point of life isn’t to avoid pain. The point of life is to be alive! To feel things. That means the good and the bad. There’ll be pain. But also joy, and friendship and love! And it’s worth it, believe me.

15 پسندیده

سلام دوستان عزیز و کتابخوان دوست داشتنیم :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom:ظهر زندگیتون سوار بر اسب خوشبختی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::revolving_hearts::revolving_hearts:

داستان اورست

چشمان دریایی شمالی

داستانهایی از پنج شهر

شهر سانیویستا

:rose::revolving_hearts: ۱۳ بهمن ماه ۹۸ :rose::hibiscus:

15 پسندیده