چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

سلام . خواهش میکنم :rose:
منم از خانم @anahitassff تشکر میکنم که معرفی کردن و من با این مجموعه خوب آشنا شدم

کتاب اول تا انتها همینطوره
از کتاب دوم دیگه فقط راوی اصلی روایت میکنه که انصافا خوب هم روایت میکنه ، خصوصا اونجا ها که سرفه میکنه :grin:

10 پسندیده

سلام
پس حسابی خو گرفتین با زبان شناس :joy:
زبان شناس البته خیلی کاملتره ولی دهکده هم خوبی های خودش رو داره
شما زبان شناس رو خوب جلو برید چیزی از دست نمیدین :rose:

10 پسندیده

:neutral_face::neutral_face:۲۵هزار تومن از بین رف
باید عزای عمومی اعلام کنم😂

7 پسندیده

نه بزارید بمونه. پاکش نکنید میتونید بعدا هدیه بدینش به دوستی، آشنایی کسی

7 پسندیده

اهوم اینم‌نظرخوبیه
ممنون بزرگوار:rose::rose:

7 پسندیده

Screenshot_20191227_133814
سلام دوستان آدینه بخیر
من همچنان این کتاب رو با سرعت آهسته پیش میبرم تازه فصل 3 هستم. از اون دست کتابایی هست که باید حداقل یبار خوند.
منم سعی میکنم از بین نکاتی که داره هربار فقط یکیشو بولد کنم و اینجا به اشتراک بزارم.
به امید به فعلیت درآوردن دانسته هامون :v::+1:

18 پسندیده

سلام.دو روز گذشته رو به تمام کردن کتب شمال و جنوب و خوندن و تمام کردن داستان عاشقانه از سری کتابهای طبقه بندی شده سطح متوسطه که اصلا پیشنها نمیکنم بخونید چون به نظر میرسه نصفه نیمه تموم شد.یا بهتر بگم یجوری تهش رو باز گذاشتن که لذت نمیبری.
کتاب شمال و جنوب که ۴ ساعت هم بود به نظرم قشنگ بود ولی به نظر میرسه خیلی از سر و تهش زدن.
ولی خب در کل وقتم به بطالت نگذشت.
تا کتابی دیگر بدرود

17 پسندیده

سلام من قبلا ازش استفاده میکردم برنامه خوبیه ولی متاسفانه کمی فرصتم محدوده دیر به دیر بهش سر میزنم

7 پسندیده

سلام
من فعلا ک از منابع زبان شناس استفاده میکنم
بلکه وقت ازاد پیداکنم بتونم از اونم استفاده کنم

6 پسندیده

:sweat_smile:
حذف هم که بشه، اگه از بازار دانلود کرده بوده باشید…دیگه نیاز به پرداخت مجدد نداره، ضمنا ۲۵ تومن برای همیشه‌س…دوشواری نداره که

6 پسندیده

سلامی به گرمی دلهای گرمتون که مانند اشعه های خورشید تابان است :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::blossom:شب آدینه تون آتشفشانی :sunflower::hibiscus::rose::bouquet::rosette::rosette::tulip::blossom::volcano::volcano::volcano::volcano:

آخرین موهیکان

آخرین اسب تک شاخ

گنجینه ی گمشده بادگا بی

تاجر ونیز

:tulip::revolving_hearts: ۶دیماه ۱۳۹۸ :revolving_hearts::rose:

16 پسندیده

سلام
ماشاالله به این همه انرژی… :clap::clap::clap:

7 پسندیده

سلام‌به روی ماهتون :tulip::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom:ارادت :relaxed::relaxed::relaxed::tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::rosette::blossom:

7 پسندیده

سلام بانو

خداقوت.

این اسم فک کنم اشتباهه. آخرین (بازمانده‌ی) موهیکان باید باشه. فیلمشم موجوده
موسیقی فیلمش فوق‌العاده است. چند ساله ringtone گوشیم این موسیقیه

9 پسندیده

سلام به روی ماهتون عزیزدلم :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom:ارادت خانم خانمااا :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::tulip::sunflower::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom::rosette::blossom::tulip::sunflower::hibiscus::rose:
بله اما طبق اسمش که در اپلیکیشن بود نوشتم نازنیینم :wink::wink::wink::wink::wink::wink::tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::rosette::blossom::blossom::rosette::blossom::rosette::tulip::hibiscus::rose::rose::bouquet::bouquet::rosette::blossom::blossom:فدای توجه تون خانم گل دوستداشتنی :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose::bouquet::rosette::rosette::rosette:
من هم این فیلم رو دیدم‌اما دوستش نداشتم :wink::wink::wink::wink:اما موافقم آهنگش عالیه عزیزم :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom::rosette:

8 پسندیده

سلام میترا خانم
هزار ماشالله :clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

سلام به روی ماهتون :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::blossom:ارادتمند هستم عزیزم :tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::rosette::blossom::blossom::blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::sunflower::sunflower::tulip::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

4 پسندیده

سلام دوستان
من امروز کتاب علمی تخیلی فرانکنشتاین رو شروع کردم. تا الآن که خوندم داستان جالبی داره.

20191227_192741

16 پسندیده

آفرین اینا همه برا یه روزه:clap::clap::clap:
کاش یکم درموردشون توضیح بدین

8 پسندیده

سلام جناب @rouzbeh3 گرامی و ارجمند :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:شبتون به شادکامی :tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose::bouquet:ارادت :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom::rosette::blossom:نه این حجم از خواندن مربوط به۴ روز :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink::tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::rosette::blossom::rosette::blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::hibiscus::sunflower::tulip:بابت کتابها هم به روی چشم حتما مرور آینده برای تک به تکشون توضیحات لازم رو قرار میدم :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom::rosette::blossom:

7 پسندیده