چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

سلام
من فعلا ک از منابع زبان شناس استفاده میکنم
بلکه وقت ازاد پیداکنم بتونم از اونم استفاده کنم

6 پسندیده

:sweat_smile:
حذف هم که بشه، اگه از بازار دانلود کرده بوده باشید…دیگه نیاز به پرداخت مجدد نداره، ضمنا ۲۵ تومن برای همیشه‌س…دوشواری نداره که

6 پسندیده

سلامی به گرمی دلهای گرمتون که مانند اشعه های خورشید تابان است :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::blossom:شب آدینه تون آتشفشانی :sunflower::hibiscus::rose::bouquet::rosette::rosette::tulip::blossom::volcano::volcano::volcano::volcano:

آخرین موهیکان

آخرین اسب تک شاخ

گنجینه ی گمشده بادگا بی

تاجر ونیز

:tulip::revolving_hearts: ۶دیماه ۱۳۹۸ :revolving_hearts::rose:

16 پسندیده

سلام
ماشاالله به این همه انرژی… :clap::clap::clap:

7 پسندیده

سلام‌به روی ماهتون :tulip::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom:ارادت :relaxed::relaxed::relaxed::tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::rosette::blossom:

7 پسندیده

سلام بانو

خداقوت.

این اسم فک کنم اشتباهه. آخرین (بازمانده‌ی) موهیکان باید باشه. فیلمشم موجوده
موسیقی فیلمش فوق‌العاده است. چند ساله ringtone گوشیم این موسیقیه

9 پسندیده

سلام به روی ماهتون عزیزدلم :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom:ارادت خانم خانمااا :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::tulip::sunflower::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom::rosette::blossom::tulip::sunflower::hibiscus::rose:
بله اما طبق اسمش که در اپلیکیشن بود نوشتم نازنیینم :wink::wink::wink::wink::wink::wink::tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::rosette::blossom::blossom::rosette::blossom::rosette::tulip::hibiscus::rose::rose::bouquet::bouquet::rosette::blossom::blossom:فدای توجه تون خانم گل دوستداشتنی :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose::bouquet::rosette::rosette::rosette:
من هم این فیلم رو دیدم‌اما دوستش نداشتم :wink::wink::wink::wink:اما موافقم آهنگش عالیه عزیزم :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom::rosette:

8 پسندیده

سلام میترا خانم
هزار ماشالله :clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

سلام به روی ماهتون :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::blossom:ارادتمند هستم عزیزم :tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::rosette::blossom::blossom::blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::sunflower::sunflower::tulip::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

4 پسندیده

سلام دوستان
من امروز کتاب علمی تخیلی فرانکنشتاین رو شروع کردم. تا الآن که خوندم داستان جالبی داره.

20191227_192741

16 پسندیده

آفرین اینا همه برا یه روزه:clap::clap::clap:
کاش یکم درموردشون توضیح بدین

8 پسندیده

سلام جناب @rouzbeh3 گرامی و ارجمند :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:شبتون به شادکامی :tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose::bouquet:ارادت :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom::rosette::blossom:نه این حجم از خواندن مربوط به۴ روز :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink::tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::rosette::blossom::rosette::blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::hibiscus::sunflower::tulip:بابت کتابها هم به روی چشم حتما مرور آینده برای تک به تکشون توضیحات لازم رو قرار میدم :tulip::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::blossom::rosette::blossom:

7 پسندیده

سلام آقا مصطفی
این همون دانشمندست که ی تحقیق ترسناک میکنه؟

8 پسندیده

سلام دوستان شب همگی بخیر

13 پسندیده

سلام خانم دوستی بزرگوار
بله همونه.

9 پسندیده

سلام . کتاب ششم مجموعه بدبیاری ها تموم شد
باید این مجموعه رو رها کنم و برم یه کتاب دیگه بخونم
کتاب « ماجراجویی هاکلبری فین» مد نظرمه
چند فلصشو بخونم شاید نظرم عوض شد :grimacing:

14 پسندیده

چه لهجه ای :neutral_face:
غیر از راوی ، خود روایت داستان هم لهجه داره :grin:
چه قدر اصطلاح و اسلنگ توی 5 دقیقه :neutral_face:

دوستان اگه کسی خونده این کتابو یه نظر در موردش بدید

9 پسندیده

ماشالله ماشالله
آدم لذت میبره این ملت کتابخوان رو در یه قاب میبینه :clap::clap::clap::grin:

9 پسندیده

این کتاب با کتاب " تام سایر" ی جورایی مرتبطن
برا اینکه بهتر جریان داستانش رو متوجه بشین بهتره اول تام سایر رو بخونید
من پارسال دو تاشو خوندم. اگه درست بگم اینا دو تا دوستن که هر کدوم تو کتاباشون از زاویه خودشون اتفاقاتو روایت کردن. خیلی جالبن ولی :grin:

12 پسندیده

سلام بر دوستان کتاب خوان و کتاب دوست عزیز
خب امروز تا الان فصل یک از کتاب اثرمرکب که همه میشناسید و بعضی از دوستان حتی چند بار خوندن رو خوندم قبلا یکبار ترجمش رو خوندم و تازه داشتم دوباره میخوندم ( تا فصل یکش هم خوندم )که تصمیم گرفتم اون رو به انگلیسی بخونم.همونطور که میدونید این کتاب در مورد خودساختگی هست و روی انجام چیزهای به ظاهر ناچیز که در دراز مدت تبدیل میشن به موفقیتهای بزرگ پافشاری داره.
این کتاب ۴ ساعته تو قسمت کتابهای غیر داستانیه و یکم سطحش متوسط رو به بالاست و راویش یکم تند روایت میکنه.
از اونور هم فصل دوم کتاب رمان متن اصلی دوریان گری رو خوندم که اونم پر از کلمات سخت و تقریبا ادبی بود که خوندنش رو برام سخت میکنه.همونطور که قبلا گفتم این کتاب ۸ ساعته که فکر کنم یه مدت طولانی منو مشغول خودش میکنه.

15 پسندیده