چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

این دو تفکر هر دو اشتباهه. هیچوقت نسبت به خودتون همچین افکاری نداشته باشید.

درمورد اولی قضیه اینه که شما یه چیزی رو بلد نیستید، وقتی هم بلد نباشید طبیعیه که استفاده‌ش رو هم بلد نباشید. مشکل زمانیه که شما بلد باشید و به اشتباه استفاده کنید. پس سعی کنید اول یاد بگیرید بعد استفاده کنید.

دومی هم اشتباهه چون این شمایید که خودتون و کارتون رو می‌شناسید. شما دارید انگلیسی می‌خونید نه کس دیگه‌ای، شما حجم خوندن و مطالعه‌تون رو می‌دونید نه کس دیگه‌ای. دست به دامان امید و رویا و خیال نباشید. کارتون رو درست انجام بدید، به نتیجه‌ی دلخواهتون می‌رسید.
شما دارید کتاب داستان می‌خونید که تا چند ماه پیش این کار براتون سخت بود. درسته؟

نتیجه‌گیری رو واگذار می‌کنم به خودتون.

7 پسندیده

دوستان این کتاب رو من دیشب تموم کردم جملاتش زیاد سخت نیس و کاملا میشه داستان رو درک کرد به خاطر همین هم گفتم توصیه کنم شما هم بخونید :slightly_smiling_face: موضوع کتاب هم در مورد دو تا دختر و پسر نوجوانه که توی شرایط سخت روحی عاشق همدیگه و واسه دردهای هم مرهم میشن …

11 پسندیده

سلام تو کدوم مجموعه هسش؟
@sana68

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
عنوان کتاب هست جایی که عاشق بودیم و توی قفسه نوجوانان میتونین پیداش کنین :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

سلام دوستان نازنیین خودم :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom:شبهاتون به درخشندگی مهتاب نقره ای :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::full_moon_with_face::full_moon_with_face::full_moon_with_face::full_moon_with_face::full_moon_with_face::full_moon_with_face::full_moon_with_face:
قصه های کانتربری

مشتری

نفرین کاپیسترانو

راز باس دوگانه

:revolving_hearts::rose:۲۷ دیماه۱۳۹۸ :revolving_hearts::rose:

13 پسندیده

سلام . من دو فصل از کتاب خود را برهان خوندم
ولی نتونستم ادامه بدم
لهجه و صدای گوینده خیلی رو مُخه :grimacing::grimacing:
البته مطالب خوبی رو بیان میکنه که خوندنش خالی از لطف نیست :blush:
ولی به نظرم قلم قدرتمندی نداره ، گرچه تاثیر گذار حرف میزنه ولی اون طور که باید و شاید حرفاش در من نفوذ نکرد ( گرچه قبلا شنیده بودم و باهاش موافقم :grin: )

میرم که همون کتاب داستان نوجوانان بخونم

14 پسندیده

:roll_eyes::roll_eyes:‌ ‌ :thinking::slightly_frowning_face:
‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌

7 پسندیده

من همچنان شازده کوچولو رو میخونم آهسته پیش میرم شما کتاب هاتون رو بخونید :grin:

9 پسندیده

کتاب اقیانوسی در انتهای جاده تا آخر فصل دوم مطالعه شد

14 پسندیده

با سلام به همه کتابخون ها :rose:
بالاخره فرصت کردم کتاب 48 قانون قدرت رو ادامه بدم
و فصل 5 مطالعه شد

Always be alert to potential attacks and thwart them before they happen. Meanwhile, learn to destroy your enemies by opening holes in their own reputations . Then stand aside and let public opinion hang them.

Doubt is a powerful weapon: Once you let it out of the bag with insidious rumors, your opponents are in a horrible dilemma.

Once you have a solid base of respect, ridiculing your opponent both puts him on the defensive and draws more attention to you, enhancing your own reputation .

17 پسندیده

خدا قوت دوستان کتابخوان :grin::ok_hand::ok_hand:
آقا من کتاب اصلیمو چون باید با دقت بخونم گاهی در حد چند پاراگراف خوندم. که فک کنم به بهمنم بکشه. امشبم یکی دیگه از نکاتش شیر شد.

13 پسندیده

بخش اول از کتاب “اطلس زمردین” از مجموعه‌ی “کتاب‌های آغازین”، مطاله شد.

چند فصل از بخش دوم هم تموم شد.

16 پسندیده

اتفاقا من دیشب اینو شروع کردم امیدوارم خوب باشه

6 پسندیده

سلام . شب همگی بخیر و شادی :rose:
کتاب اقیانوس انتهای جاده
تا آخر فصل پنجم مطالعه شد
کتاب تا اینجا قشنگ بوده ، قلم نویسنده فوق العادس
فضای داستان هم عجیب و جالبه مثل همیشه :grin:
گرچه هنوز نصف بیشترش مونده و نمیشه پیش بینی کرد که چی در انتظاره و موضوع چیه :blush:
که همینم از زیبایی های کتاب و هنر نویسندس

16 پسندیده

چند ماه پیش که درگیری هام بیشتر بود و وقت خیلی کمی داشتم، کتاب خوندن برام عقده شده بود، این بود که میرفتم توی زیبوک و کتابها رو دندون دندون میکردم. (پ ن یعنی از هر کتابی یه تیکه میخوندم و میرفتم سراغ بعدی)، الان که کمی فرصت مطالعه پیدا کردم، شروع کردم به خوردن کتابهای دندون دندون شده ی سابق.
مجموعه ی سهم من از کوهستان تموم شد. هم داستانش و هم صدای راویش، برام لذت بخش بود.
الان هم کتاب Becoming میشل اوباما رو شروع کردم و فصل سوم هستم. باشد که تمام شود.

23 پسندیده

سلام دوستان . شب همگی بخیر

امشب کتاب اقیانوس انتهای جاده رو تا انتهای فصل هشتم مطالعه کردم
و فقط در تاریکی با چشمانی بسته و با هنذفری ،
یک ساعت و نیم تمام به داستان گوش دادم
تخیل و قلم نویسنده فراتر از فوق العادس
خیلی دقیق و زیبا شرح میده تک تک لحظات رو ، اتفاقات طبیعت رو و… خیلی فوق العاده فضا سازی میکنه

راوی هم فکر میکنم خود نویسنده باشه
انقدر زیبا و با هیجان و یک نفس روایت میکنه
انقد قلم سحر انگیزی داره
که فانتزی تا زیر پوست آدم رخنه میکنه :expressionless::expressionless:

کتاب انسان در جستجوی معنا رو هم خوندنش رو شروع کردم
داخل زیبوک هست ، گرچه من برای اینکه نهایت بهره رو ازش ببرم ، فعلا ترجیح میدم ترجمه شدش رو بخونم
26 صفحه هم از این کتاب مطالعه کردم

21 پسندیده

احسنت. :ok_hand::ok_hand:
مجموعه بد بیاری ها کلشو خوندین؟ من فقط کتاب اولشو خوندم :grin:

@mostafa.76 آقا مصطفی هم چند مدته نیستن. ایشالاه همچنان به پروسه کتابخونیشون ادامه بدن و موفق تر از همیشه باشن :pray:

13 پسندیده

سلام . نه نصفشو خوندم
احتمالا برمیگردم و چندتا دیگه ازش می خونم

ایشون یه بار که میاد به اندازه ی اون وقتایی که حضور نداشته ، کتاب مطالعه میکنه :grin:

این کتاب فوق العاده رو هم آقا مصطفی معرفی کردن
ممنونم ازشون :rose: @mostafa.76

14 پسندیده

اره منم بعدا برمیگردم. حس راویش خوبه.
حالا دارم یه فصل از همین اقیانوس رو که تیزر تبلیغاتیشو رفتین دانلود میکنم ببینم چجوره :sweat_smile:

:clap::clap::clap:دقیقا

12 پسندیده

کلا پنج ساعت کتابه :joy:
تا آخر فصل دوم بخونید ، میشه نیم ساعت

11 پسندیده