چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

برا من سه روز طول میکشه، بعد از “کتاب‌های آغازین” برم تو کارش.

بریتیشه یا امریکن؟

7 پسندیده

چه خوب میخونید :grimacing:
برای من چهار پنج روز طول می کشه

بریتیش یواشه :joy:

7 پسندیده

خب من درس‌ها (بجز مگا) رو گذاشتم کنار و بیشتر کتاب میخونم.

بریتیش رو اگه تند باشه کسی متوجه نمیشه :joy:

یه کتاب خوب امریکن میخوام. همه‌ی کتابای خوب بریتیشن :roll_eyes:

8 پسندیده

سرعت رو نمیگم ، غلظت لهجه رو میگم :grin:

6 پسندیده

سلام دوستان
خوندن این کتاب رو شروع کردم…
فقط یکم بچه گونس😐

15 پسندیده

واااای یادش بخیر خیلی باحاله :rofl::heart_eyes:

7 پسندیده

سلام
داداشم کلاس زبان میره
:neutral_face::neutral_face:حسودیم شد گفتم منم میخونم اینو:joy:

8 پسندیده

@a.bayani
@mehran72es

سلام دوستان
ممنونم از لطفتون و اینکه به یاد بنده هستید. این چند وقت درگیر امتحاناتم و قول میدم که به زودی برگردم. دیروز وقت آزاد پیدا کردم و کتابی رو که یکسال پیش درخواست داده بودم بالاخره گوش دادم. عنوانش هست: "از فایلهای درهم خانوم بزیل فرنکویلر".
داستان کوتاهی داشت و مثل عنوانش جالب و عجیب بود و انصافا لذت بردم. سطح کتاب هم تقریبا ساده بود.
داستان در مورد یه دختر یازده ساله با برادر کوچیکشه که تصمیم میگیرن از خونه فرار کنن و برن تو یه موزه در نیویورک. اونجا یه مجسمه ی فرشته میبینن که ادعا شده اثر مایکل آنجلو بوده و …
سبک داستان ماجراجوییه و راوی خیلی خوبی هم داره. این کتاب یکی از رمان های مشهور کودکانه و به صورت طنزگونه هم نوشته شده.

سلام پروین خانم. به نظرم رمان کشتن مرغ مقلد خوب باشه. راویش هم آمریکنه.

18 پسندیده

سلام آقا مصطفی.‌خیلی ممنونم بابت پیشنهادتون :pray:

حتما میخونمش.

9 پسندیده

خوش برگشتید :upside_down_face::upside_down_face::smiling_face_with_three_hearts:

8 پسندیده

جایی رفته بودم مگه؟ :joy:

7 پسندیده

اشتوتگارت رفته بودید ( مثلا)
درست گفتم اسمشو :joy:

8 پسندیده

آره این بار درست بود. فعلا که زوده ۸ ماه مونده‌.

تو تالارم هستم، فقط خیلی کم.

10 پسندیده

سلام پروین جان
داشتم یه دیدی میزدم فهرست کتابارو تا یکی پیشنهاد بدم
چشمم خورد به این کتابی که تازه اضافه شده عنوانش جذابه :sunglasses::grin: لحن گویندشم خوبه. خواستی یه tryکن. گرچه بیشتر ادبی دوست میداری.

من دارم میخونمش :+1:

16 پسندیده

نمیدونم چرا بخشی از متن فصل 1 این کتاب اینجوری میاد🤔 برا شما اینجوریه دوستان؟

12 پسندیده

سلام خانم شبت گل گلی :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::bouquet::tulip::rose::rose::bouquet::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::sunflower:بععععله از من هم همینطوری ست :wink::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy::joy:

9 پسندیده

سلام و شب بخیر :cloud_with_snow:
فصل ششم کتاب 48 قانون قدرت مطالعه شد

15 پسندیده

سلام عاطفه خانوم
این قسمت احتمالا یه ویرایش کوچولو نیاز داره
شاید یه علامت # باعث این بزرگ شدن شده باشه

11 پسندیده

عاطفه جان همانطور که جناب پودینه گفتند بخاطر # اول جمله باعث بزرگ شدن پاراگراف شده من ۱نقطه کنارش گذاشته ام درست شد فکر کنم دو روز دیگه اصلاحیه اعمال بشه :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink:
دخالت من رو هردوبزرگوار به لطف خودتون ببخشید :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:شرمنده :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::rosette::white_flower::tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom:

10 پسندیده

ممنونم از هر دو بزرگوار.
پس نیازی نیست دیگه من ادیت کنم؟

9 پسندیده