چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

و البته لذت بخش :grin:

ممنونم :blush::rose:

6 پسندیده

سلام کتاب سطح پیشرفته یا ساده

7 پسندیده

سلام سلام به کتابخون‌های عزیز

خدا قوت بهتون :hibiscus:

اومدم بگم که تو این مدت هیچ کتابی نخوندم. دست گلم درد نکنه :joy:

فقط تونستم زنجیره‌مو حفظ کنم.

سریال walking dead رو دیدم. تا فصل شش خیلی خوبه بعدش سیر نزولی پیدا می‌کنه. به نظرم همونجا باید بهش پایان می‌دادن. زیرنویس (ترجمه‌ی) فوق‌العاده‌ای داره. یه اصلاح جالب یاد گرفتم که اصلا نمی‌دونستم.

Bite the big one= to die

11 پسندیده

سلام فیلمیش قشنگه کمدی

4 پسندیده

نه کمدی نیست، ژانر وحشته. خیلی ذهن رو درگیر و خسته می‌کنه. خیلی هم سریالش طولانیه. توصیه می‌کنم کسی که اعصاب فولادین نداره سراغش نره.

7 پسندیده

تصور کن که من چطور تونستم سه بار این کتاب رو بخونم :crazy_face:

7 پسندیده

من یک قسمتشو دیدم ترسناک نبود
ولی فیلم evildead رو دیدم اونم خیلی ترسناک بود

7 پسندیده

سریال‌هایی با این ایده و مضمون توی ژانر وحشت قرار می‌گیرند. البته بیشتر حال‌به‌هم‌زن هستند :joy:

7 پسندیده

سلام…روز همگی به خیرو شادی

دو سه روز اخیر رو صرف شنیدن داستان The diary of a young girl/ دفتر خاطره دختری جوان (یک ساعت و 46 دقیقه ای) از مجموعه کتاب های ساده بودم. (تنظیم صوت 1.1)…این بار هم تجربه خوبی بود (این داستان رو چند ماه پیش مطالعه کرده بودم)
داستانی 30 قسمتی که 29 قسمت اون از زبان دختر بچه نوجوونیه که در دفتر خاطراتش ماجرای پنهان شدن خود و خونواده ش رو به همراه چند نفر دیگه در جریان جنگ جهانی دوم و برای فرار از نسل کشی یهودیان به تصویر می کشه.
داستان در عین سادگی زیباست…یه دفتر خاطرات ساده، همین

به امید توسعه ی تلاش آگاهانه /ناآگاهانه همگی در برقراری صلح و عدالت در سراسر جهان

13 پسندیده

سلام پری خانوم
فیلم fair the waiking dead رو هم ببینید
اون قشنگ تره

6 پسندیده

چندبار خوندنش امکان داره ولی شرایط داره
یکی اینکه توی بلند مدت باید خونده بشه
دو اینکه کتاب دیگه ای مدنظر نباشه که وسوسه کنه
سه هم اینکه خیلی علاقه مند باشیم بهش
چهار هم بر میگرده به اخلاق هرکس ، بعضیها خوندن کتاب های تکراری و یا دیدن فیلم تکراری رو دوست دارن

8 پسندیده

سلام دوستان خیلی وقت بود سراغ کتاب های زیبوک نرفته بودم
ولی از دیروز داره برف شدیدی میباره و منم خونه نشین شدم
خواهرزاده ام پیشم بود و من برای اینکه یکم این دهه نودی شیطون رو سرگرم کنم براش فیلم نارنیا رو دانلود کردم و بعد خودمم هوس کردم برم کتابش رو بخونم
نیم ساعت از کتاب اول نارنیا رو خوندم

11 پسندیده

سلام
کتاب مرگ سفید از کتابای سطح بندی شده خیلی ساده رو خوندم. داستان مربوط به دختری بود که پلیس تو فرودگاه سه تا خمیر دندان که با هروئین پر شده بود از کیفش پیدا میکنه و… راوی جالبی نداشت. داستان حدود 75دقیقه بود.
کتاب ماجراجویی های تام سایر هم در همون دسته کتابا حدود 75 دقیقه. کتاب جالب با راوی خوب

10 پسندیده

باشه مرسی که معرفی کردی

5 پسندیده

سلام دوستان.
کتاب پسرانی در قایق تا فصل چهارده خونده شد.
ویدیوی کوتاه زیر در مورد این کتابه. اگر مایل بودید حتما نگاش کنید:

11 پسندیده

سلام
کتاب در میان حصارهای بلند از مجموعه کتاب‌های خیلی ساده رو خوندم. حدود 75 دقیقه. راوی بریتیش با صدای خوب و داستانی تکراری
خوندن این کتابا هم خوبه همه کلمات و بلدی داستان راحت راوی خوب و زمان کوتاه برای وقتایی که حوصله کتابای طولانی نداریم

9 پسندیده

سلام
فیلمش که قشنگ بود
احتمالا کتابش هم همینجوریه

6 پسندیده

درود دوستان

بالاخره برگشتم به دنیای کتاب. چقد دوری از کتاب سخته :unamused:

کتاب سوم از سه گانه‌ی “کتاب‌های آغازین”. امیدوارم بتونم این هفته تمومش کنم و در عین حال اونقد جذابه که دلم نمی‌خواد تموم بشه :grimacing:

این زمستون مسخره‌ی بی‌بارون هم تموم بشه. دیوونه‌مون کرد. بدترین منطقه برا زندگی مناطق کوهستانیه. اصلا تکلیفش با خودش مشخص نیست. نه برفی نه بارونی! همش باد و سرما. مثلا اسمش کوهستانیه :face_with_raised_eyebrow:

16 پسندیده

سلام دوستان عزیز ⁦☺️⁩
امروز روز جمعه ای وقت زیاد :grin:
تا فصل دهم به خانه ارواح خوش آمدید
(گوسبامپس) خوندم.
تا اینجایی که خوندم داستان باحال، ساختارهای جملات آسون و راحت بود، بسی لذت بردم :ok_hand:

12 پسندیده

سلام دوستان عزیزم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet:ظهر آدینه تون سرشار از بارش برف و باران :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cloud_with_snow::cloud_with_snow::snowman_with_snow::snowman_with_snow::snowman_with_snow::snowflake::snowflake::snowflake::snowflake::snowman_with_snow::snowman_with_snow::snowman_with_snow:

برکه ی قو:

ماجراجویی هایی در زمینهای سبز:

هیولا:

کتاب دانش، کتاب حقیقت طبیعت،کتاب مسیر خانه، کتاب آب در بیابان

:rose::revolving_hearts: ۲۵ بهمن ماه ۹۸ :rose::revolving_hearts:

17 پسندیده