چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

سلام کتاب سفر فوق العاده معرکه بود .

14 پسندیده

سلام دوستان.بعد مدت ها دوری از کتاب خواندن.کتاب صبح جادویی رو شروع کردم.

15 پسندیده

این کتاب توی کدوم بخشه؟

4 پسندیده

سلام. میشه بگید سطح لغاتتون در حد چند درصد بود که این کتاب رو خوندید؟

5 پسندیده

فصل ۱۵ و ۱۶ هابیت تموم شد. برنامه داشتم که شنبه این کتاب رو تموم کنم اما نشد.

این روزها که نمی‌تونیم از خونه بریم بیرون، میریم کوهنوردی که اونجا هم خلوته هم طبیعتش خیلی خوبه. به همین دلیل نتونستم به موقع کتاب رو تموم کنم.

13 پسندیده

آقا مصطفی خیلی سطحشون بالاست. جوجه‌ی زبانشناسشون فارغ التحصیل شد و رفت سر کار :blush:

10 پسندیده

سلام

با توجه به میزان لغاتی که بلدید، به این میگن یک انتخاب سنجیده.

12 پسندیده

سلام.
بنده پیش از این کتاب کتابای سطح ساده تر زیادی رو خوندم و کم کم سطح لغاتم بالا رفت. میشه گفت تقریبا حدود دوازده هزار لغت.

سلام پزوین خانوم.
شما لطف دارین. امیدوارم شایسته ی این کلمات باشم :pray: :pray:

9 پسندیده

میشه یه اسکرین شات از کتاب رو بزارید؟ میخوام درصد لغاتتون رو اونجا ببینم

6 پسندیده

خدمت شما:

12 پسندیده

سلام پری جان
منم تا فصل ۱۰ رفتم جلو. یکم خسته کننده شد گذاشتم حسش برگرده. رفتم بد بیاری ها رو دارم میخونم. خیلی خوبه :heart_eyes::grin:

11 پسندیده

سلام عزیزم
خیلی خوب پیش رفتی که. منم چند بار زمینش گذاشتم تا رسیدم اینجا. انرژی زیادی از آدم میگیره. بعضی از کتابا رو شده روزی شش ساعت خوندم و اصلا متوجه گذر زمان نشدم ولی هابیت برا نیم ساعتش انرژی کل روزمو می‌گیره.

ولی تو سعی کن زودتر برگردی سراغش. چون هرچی بیشتر دور بشی برگشتنت سخت میشه. درواقع رفتنت با خودته برگشتت با خدا :crazy_face:

12 پسندیده

@fdoosti
حکم پرایدو داره :joy::joy::joy::joy:

10 پسندیده

سلام.اوهوم شما درست میفرمایین.خودمم خواستم کتابیو بخونم ک برام راحت باشه

9 پسندیده

حالا من لغات شما رو دیدم امیدوار شدم که ادامه بدم فک میکردم برا من زیادی سخته دیگه لغات رو دست نمیزدم :sweat_smile:
ولی ای جی هم خیلی خوب داره توضیحش میده. فصلا رو با همون پیش میبرم

اره واقعا :neutral_face:
مثل کتابای ادبی خودمونه ی جورایی. من فارسی رو هم این شکلی بخونم سختم میشه :grin:

:joy::joy: نکته ظریف و دقیقی بود

9 پسندیده

ببین سختی هابیت به لغاتش نیست وگرنه لغات رو با دیکشنری هم میشه خوند. ولی ساختار و چینش لغاتش سخته، خصوصا اینکه جملات طولانی زیاد داره. بعضی وقتا فاعل رو میاره وسطش یه جمله‌ی معترضه‌ی طولانی رو اضافه می‌کنه و تا برسه به فعل، رشته‌ی کلام از دست آدم میره برا همین باید اکثر جملات رو یه دور به صورت چشمی هم خوند.

و صد البته زبان نوشتار هم قدیمیه.

:joy: :joy:

برام جالبه چطوری توضیحش میده. واقعا حوصله میخواد اونم با اون آب و تاب ای‌جی.

تو کانال یوتیوبش؟

9 پسندیده

نه جدای سخت بودن لغاتش منظورم اینه که تا بخوام معنی کلمه رو پیدا کنم یا حدس بزنم بعد بزارمش تو جمله بعد تصور کنم چطور میشه کلا قاطی پاتی میشه :joy:

خیلی خیلی ساده و خیلی جذاب. اصلا قابل مقایسه با کتابش نیست، قصه مانند میگه میره جلو و کلی وسطش میخنده :grin:
داخل پادکستاشه. از پادبین میتونی دنبال کنی. هر هفته یک یا دو فصل میره جلو. الان فصل ۶ رو آپلود کرده

10 پسندیده

سلام دوستان . امیدوارم حالتون خوب باشه
مطالعه ی مجموعه هری پاتر به پایان رسید
خیلی عالی بود ، هم از نظر قلم نویسنده ، هم دید روانشناسانه ای که داشت و هم پیچش های داستانی و کشش و جذابیتش.
تجربه ی فوق العاده ای بود
نصف مجموعه رو هم که به متن نگاه نکردم و فقط صوت رو گوش دادم که اینم خیلی خوب بود
و همین روند رو ادامه میدم فعلا
گرچه جذب لغات اینطوری خیلی کمتره

14 پسندیده

سلام پروین خانم ، حالتون خوبه ؟
اینو من میخواستم شروع کنم دیدم راوی خوبی نداره
حال نکردم باهاش
میخوام ارباب حلقه ها رو شروع کنم ، صبر میکنم یه کم مغزم خنک بشه :grin:
مجموعه های داستانی برای زبان آموزی فوق العاده هستن و بهتر از کتاب های تکی
ممنون که هری پاتر رو پیشنهاد دادین :rose::rose:

13 پسندیده

به به سلام آقا مهران عزیز.
چند وقتی که نبودی دلمون برات تنگ شده بود.

دمت گرم انصافا. :tulip: :heartpulse:

10 پسندیده