چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

سلام دوستان عزیز.
دیروز کتاب شمال و جنوب از سری کتابهای طبقه بندی شده سطح متوسط رو شروع کردم و تا فصل 5 خوندم.این کتاب 4 ساعته داستان یک خانواده رو روایت میکنه که پدر خانواده بعداز اینکه از شغلش کناره گیری میکنه همراه دخترش و همسرش به یک شهر صنعتی نقل مکان میکنن که پدره به عنوان معلم خصوصی به یکی از پسران جوان که صاحب کارخانه هم هست شروع به کار میکنه و داستان فعلا هول محور دختر و پسر میگرده تا تهش ببینیم چی میشه.
امروزم تا اینجای کار کتاب the curious case of Benjamin Button از سری کتابهای طبقه بندی شده سطح متوسط رو شروع و تمام کردم که همینطور خودتون میدونید مربوط به پسری هست که پیر به دنیا میاد و معکوس ادمهای عادی زندگی میکنه. رشدش برعکسه و شروع به جوان شدن میکنه.کتاب پر از کلمات قلمبه سلمبه بود که در مجموع یکساعت طول کشید.
یکم همه چیز زود اتفاق افتاد و زود تموم شد.فکر کنم کتاب اصلی خیلی پر محتوا تر باشه.

16 پسندیده

سلام . فصل اول از کتاب ششم
از مجموعه بدبیاری ها مطالعه شد :blush:

17 پسندیده

کدوم کتاب توسط این شخصی که میگین خونده شده؟

7 پسندیده

جغده بابا جغد :face_with_head_bandage::joy:

9 پسندیده

اینجاش :grin:

9 پسندیده

سلام دوستان صبح به خیر، از فواید بیخوابی امشب تموم کردن داستان مری، ملکه اسکاتلندی ها از سری کتابهای خیلی ساده بود.
افعال گذشته بی قاعده خیلی داشت و تو داستان تکرار میشد، سرعت خوندنش برای من که لسنینگم خیلی ضعیفه عالی بود. :wink:
احساس کردم یه جورایی انگار خلاصه داستان اصلیه که البته از این موضوع خیلی خوشحال شدم وگرنه آخر داستان خیلی غصه میخوردم😎

13 پسندیده

مجموعه‌ی هری پاتر، پیتر و ستاره‌یاب‌ها، کتاب‌های آغازین و شاهین شبح

14 پسندیده

دقیقا :joy: :joy: :joy: :joy:
بیشتر قسمت هایی که دوباره خودم روایت کردم مکالمات بین فارست و جینی بود

دیشب صدای ماشینی اون خانومه همش تو گوشم بود :expressionless:
با اینکه دیگه شب نمیخواستم کتاب بخونم ولی آخر شب مجبور شدم یکی دیگه انتخاب کنم بخونم که صدای اونو بشوره ببره :joy:

12 پسندیده

سلام حاج خانم :joy:
ببینم این کتاب رو تو کتاب های متوسط خوندی یا ساده؟
من تو ساده خوندم ماشینی نبودکه.
تازه تو قسمت متوسط هم هست هنوز نخوندم

9 پسندیده

اره قشنگی های فیلمش همین دیالوگاست :ok_hand:

ی بار دیگه فیلمشو ببین که کلا بشوره ببره :joy::joy:

10 پسندیده

سلام برادر :raised_hand: …متوسط

:joy: :joy: :joy: :joy:

8 پسندیده

سلام بر ملت
دیدم بحث راوی شد گفتم اینو بگم.
من مدتی پیش این کتاب رو خوندم سطحش سادس. و البته موضوعش برام قشنگ بود.
ولی امان از راویش :joy: بار اول تا یه خط خوند گفتم بیخیال عمو. اما بعد بر نفس درون فائق آمده و دل را به دریا روانه کرده و خود را مجبور ساخته که تا آخر برم.
خلاصه اینو یه نگاه بندازید ببینم حتی شما دوست عزیز.
Screenshot_20191225_105833

13 پسندیده

پس برو سطح سادش رو بخون راویش مثل خود فیلم رولیت میکنه

8 پسندیده

سلام مجدد خدمت دوستان
من به تازگی این کتابو که تو سبک جناییه شروع کردم و انقدر جذاب بوده که تا الآن نصفشو خوندم. فردا یه معرفی ازش میذارم:

SL500

16 پسندیده

سلام
من فک میکردم عاشقانه باشه برا همین بازش نکردم :joy:

11 پسندیده

سلام دوستان
کتاب ششم مجموعه بدبیاری ها تا آخر فصل دوم مطالعه شد
گرچه مثل یه فیلم تماشایی ، با تغییر لوکیشن و فضاسازی خوب داستان و اتفاقات مختلف میشه با داستان پیش رفت و خسته نشد ، ولی دیگه داره تکراری میشه
انگار شخصیت منفی داستان توی هر کتاب با تغییر چهره ، ظاهر میشه و نقشه جدید می کشه و این بچه ها هم تا ابد میتونن باهاش بجنگن و پیروز بشن :grin:
دوباره کتاب بعد هم همینطور پیش میره و هنوز 7 تا کتاب دیگه مونده :joy:

19 پسندیده

سلام شب همگی بخیر
من امروز تصویر دوریان گری رو خوندم
امروز هنسفری همراهم نبود و تو شرایطی هم نبودم که با صدای بلند گوش بدم ولی از اونجایی که نمیخواستم این موضوع بهونه ای بشه برای کتاب نخوندن گفتم بدون صدا بخونمش
من خیلی از کتاب های سطح بندی شده خوشم نیومد نسبت به اون تایمی که ازم میگیره چیزه زیادی برام نداره میخوام دوباره برگردم به مطالعه مجموعه کتاب ها
تصمیم گرفتم مجموعه بدبیاری ها رو ادامه بدم و کتاب های گوسبامپس رو شروع کنم و در کنارش هم اثر مرکب رو بخونم

QuickMemo _2019-12-25-23-33-21-1

15 پسندیده

سلام . کتابای قفسه ی نوجوانان رو امتحان کنید

9 پسندیده

شب کتاب خوان های گرامی بخیر
منم ی نیم فصل دیگه از کتاب دیل کارنگی رو خوندم، ی نکات جذابی میگه من دائم پاز میزنم و یادداشت میکنم برا همین فعلا در خدمت این کتاب هستیم :grin::heart_eyes:

12 پسندیده

سلام
دو فصل اول unfu*k yourself مطالعه شد.

16 پسندیده