چالش تعهد پانصد روزه

سلام دوست عزیز
به تالار خوش اومدین
درسته که اپلیکیشن یک آزمون تعیین سطح جدیدا برای تازه واردا گذاشته که نتیجش درسته اما برای اینکه ببینه سطحتون درست تعیین شده از سطح صفر شروع میکنه و شما با خوندن چند تا داستان و تبدیل لغات آبی رنگ به می دانم به سطح واقعی تون میرسید، پس نگران نباشید وقتی بلدین باید سفید بشه اینجوری سطح واقعی تون رو نشون میده

11 پسندیده

سلام به همه
اول بهتون تبریک میگم بابت این همت و پشتکار فوق العاده
دوم ی سوال داشتم در مورد اون سطح لغات:آیا من وقتی دارم مثلا درس اول داستان های واقعی رو میخونم،اگر در طی اون یک هفته ای که برای این درس وقت میذارم اون لغات رو یاد گرفتم،حتما از حالت رنگ زرد درشون بیارم؟
چون من یادشون گرفتم اما بخاطر اینکه تو متن های بعدی هم ببینمشون و یا یادآوری بشه و یا کاربردهای دیگه ش رو یاد بگیرم از حالت زرد خارج شون نمیکنم
تصورم درسته؟

10 پسندیده

@miss714mary
@mehdi-yazd
خوش اومدید دوستان :+1::clap::ok_hand::heart_eyes::partying_face:

11 پسندیده

خواهش میکنم خانم گل⁦❤️
⁩ دیگه از این به بعد سعی میکنم حضورمو پررنگ تر کنم

9 پسندیده

وای … شما فوق العاده هستید :clap::clap::clap:
تعهد و پایبندی شما به زبان شناس، بینظیر و مثال زدنی هست. :raised_hands::raised_hands::raised_hands:
به امید چالش زنجیره ۵۵۵ روزه :rose::hibiscus::heart::purple_heart::blue_heart:

8 پسندیده

سلام پری خانم به شما تبریک میگم که این اتفاق رو رقم زدید .من شما رو الگو خودم قرار میدم و سعی میکنم روی عهد خودم بمونم . امیدوارم که من چنین عکسی رو ارسال کنم . فعلا

14 پسندیده

این بستگی به خودتون و روش خوندنتون داره. من خودم خیلی از اصطلاحات رو بلدم اما برای اینکه بتونم بهتر یادشون بگیرم باز میفرستم جعبه لایتنر که مرور بشه برام‌.

شما خودتون الگوی فوق‌العاده‌ای هستید که با وجود مشغله‌های خاصتون به خوندن زبان می‌پردازین‌.

و برای حفظ زنجیره‌تون توصیه می‌کنم زیاد وسواس به خرج ندین و حین کارهای روزانه‌تون به درس‌ها گوش بدید. اینطوری هم از وقتتون بیشترین استفاده رو میبرید هم زنجیره‌تون حفظ میشه.

13 پسندیده

سلام عزیزدلم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:ظهرتون بخیروشادی :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
تبریک تبریک بخاطر این همت والاتون :rose::cherry_blossom::bouquet::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand:بسیار بسیار کیفور شدم اول بخاطر این خونه های خوشگل بعد هم بخاطر همت و پشتکار و موفقیتتون حسابی مسرور شدم و بهتون غبطه خوردم ای ولا دمتون گرم و سرتون سلامت و موفقیتهاتون ابدی :rose::cherry_blossom::rosette::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::bouquet::rosette::tulip::blossom::blossom::sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::tulip::tulip::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::gem::gem::gem::gem::gem::gem::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:وپرنده ی موفقیتهاتون همیشه در اوج آسمان در حال پرواز :dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::dove::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::tulip::tulip::sunflower::sunflower::sunflower::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

۲۰۲۰۰۱۰۶_۱۲۵۸۳۰

تمام رازهای موفقیت را شماثابت کردیند :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::dove::dove::dove::dove::gem::gem::gem::gem:

15 پسندیده

سلام عزیزم فدات بشم‌.

مرسی از این همه انرژی و محبتتون :smiling_face_with_three_hearts: :revolving_hearts: :kissing_heart:

9 پسندیده

ااااااا.من چرا این رو ندیدم.
بابا انگیزه
بابا ثابت قدم
بابا همه چی تموم
اصلا لذت میبرم میبینم اینقدر خوبی
کاش بتونم یبه کوچولو مثل تو باشم.
همیشه موفق و پیروز و سربلند باشی

15 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: از چالش عقب افتادین، در ضمن سلام

10 پسندیده

واااااو :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
واقعا پشتکار و ارادتون ستودنی و مثال زدنیه پری خانم…
ادم لذت میبره واقعا الگوی بینظیری هستین
تبریک میگم بهتون مسیر موفقیتتون همواره پایدار باشه :heart:

11 پسندیده

تبریک واقعا با اراده ای

12 پسندیده

سلام به روی ماهتون خانم گل :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:خدانکنه تاج سرهستیند :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:ارادت ویژه نازنیینم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::sunflower::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:

11 پسندیده

مرسی عزیزم. لطف داری :smiling_face_with_three_hearts:

سپاسگزارم :hibiscus:

13 پسندیده

چون چشمتو به روی حقایق بستی :joy:

آخه چرا اینقد شکسته‌نفسی می‌کنی؟ بگم فاطمه با ساطورش بیاد؟
اون زنجیره‌ی ۱۰۰۰ روزه‌تو چرا رو نمی‌کنی؟ :thinking:
یه تاپیک این شکلی براش بزن.

مرسی مرسی. لایق این همه لطف شما نیستم :slightly_smiling_face:

10 پسندیده

سلام @pari مگا داستان ها چقدر خوبه :neutral_face::neutral_face::neutral_face:
چقددددررررر خووووب واقعا
مرسی بابت پیشنهاد :rose:
به نظرتون گفتگوی ارون و دن میتونه جایگزین باشه برای قسمت مکالمه ی دوره ی انگلیسی واقعی ؟
چون دیگه نمیرسم اونو بخونم

گفتگو ها چطور خونده بشه خوبه ؟

12 پسندیده

سلام آقا مهران

خواهش میکنم. هرکی دیده عاشقش شده :joy:

بسته به اینه که منظورتون از جایگزین چی باشه؟

جایگزینِ جایگزین نداریم. هرکدوم مزایای خودشو داره. دوتاشون محاوره‌ن و دوتاشون اون چیزی رو که ما برای سلاست لازم داریم ارائه میدن. هدف دوتاشون نزدیک کردن گفتار ما به گفتار یک آمریکاییه.
می‌تونن همپوشانی کنن چون هدفشون مشترکه.

مثلا اینجا نمی‌تونیم بگیم VIP رو همپوشانی می‌کنه، چون با اینکه هدفشون یکیه محتواها یه کم با هم فرق می‌کنه.

ولی خب، بحث وقت که مطرح میشه باید دید ترجیحتون چیه‌. این مگاداستان همینجور خوب جلو میره ها. کیفیتش هر بار بیشتر میشه. محتوای درس‌ها ممکنه گاهی افت و خیز کنه اما دن و آرن همیشه کارشون عالیه (تا اینجا که من پیش اومدم). عاشق خنده‌ها و شوخی‌های دن هستم. آدم وقتی تصویرش رو می‌بینه تصور نمیکنه اینقد شوخ باشه :grimacing:
ولی خب همین شوخی‌هاشون باعث میشه کارشون جذابتر بشه و آدم با تمرکز بیشتری به گفتگوشون گوش بده.

من فقط گوش میدم و لذت میبرم. اما شما می‌تونید جاهای خوب خوب رو سایه بزنید. اونجاها که اصطلاحات پرکاربرد رو استفاده می‌کنه. یا جمله‌ها رو با صدای بلند تکرار کنید. یه سری کلمات رو خیلی استفاده می‌کنن. اصلا لازم نیست اینا رو تکرار کنید. خودبخود درونی میشه براتون. مثلا آرن خیلی از a whole lot استفاده می‌کنه. چون درساشم زیاده بیشتر تکرار میشن. تا اینجا که من اومدم، اصطلاحات خیلی تکرار شدن. شما فقط با دقت گوش بدین و لذت ببرین. همین. تلفظ‌هاشون خیلی خیلی عالیه.

تلفظ درست development رو که گفتم تا چند روز پیش اشتباه می‌گفتم، از دن یاد گرفتم.

12 پسندیده

هدف همینه دیگه
چون دوره ی کاملی به نظر می رسه
از لحاظ لغات آکادمیک ، از نظر گرامری و ادبی عالیه
اگه از نظر محاوره هم همینطور باشه که دیگه خیلی خیلی خوب و عالیه :grimacing:

چرا ؟
من شنیدم vip همون قدرته ولی یک سطح بالاتر

این تهدید بود یا تشویق :joy:

بعدا بابت معرفی درس های خوبش مزاحم میشم :grimacing:
الان ساوان اکتسابی هستم

من دوس دارم قشنگ حرف بزنم ، قشنگ بنویسم
فهم کاملی از دستور زبان داشته باشم و بتونم به کار ببرم توی صحبت کردن :grimacing::grimacing:

بله . ممنون :blush:

اره انصافا ، صداهای خوبی هم دارن . خصوصا دَن

10 پسندیده

سلام سلام
پروین جان اینو میشه بگی قبلا چطور تلفظ میکردی؟

9 پسندیده