موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی با تغییر باور

مرسی عزیزم خوشحال میشم داشته باشمش :grin::blush:

4 پسندیده

باشه آجی، پی وی میفرستم عزیزم

4 پسندیده

سلام حنانه خانم عالی بود حرفففففف نداشت:rose::gift_heart:

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
قربون شما :rose::pray:

4 پسندیده

تشکر برای زحمات فراوان شما…
متن خیلی جالبی بود…
واقعا لذت بردم…
چرا شماها انقد خوبین اخه؟؟!!!:yellow_heart:

2 پسندیده

سلام من از پارسال بهمن ماه شرو کردم با وضعیت کرونا تو خونه دارم میخونم تقریبا پیشرفت خوبی داشتم ولی کند ام چون کلاسی نرفتم اینو منو آزار میده زبونم قبل میشه بزور حرف میزنم هول میشم تجربه م کمه خیلی حالم گرفته

1 پسندیده

سلام حنانه جان. مرسی از مقاله های بی نظیری که مینویسی. واقعا لذت بردم و میخوام انجامش بدم. واقعا شما و چند نفر دیگه از دوستان خیلی عالی و فوق العاده ما رو راهنمایی کردین:star_struck::yellow_heart:

2 پسندیده

بسیار عالی مربی گرامی ،مقاله ای آموزنده و انگیزشی ارسال کردین .
باسپاس از توجه و تلاش شما :hibiscus:

1 پسندیده

خداروشکر. اینکه عالیه از بهمن پارسال شروع کردید و تا الان ادامه دادید. اگه همینطور هم پیش برید حتی اگه کند؛ قطعا سالِ دیگه شگفت زده میشید از پیشرفتتون. ضمنا خیلی ها خیلی ها هم کلاس زبان رفتن و میرن، اما همین مواردو دارن!

1 پسندیده

سلام عزیزم
اگر داخل پشتیبانی بهمون پیام بدین با هم میتونیم صحبت کنیم تا انشالله مشکل مکالمه رو هم حل کنیم.

1 پسندیده

سلام.
خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون.
حالا دیگه حس میکنم زبان یاد گرفتن مثل آب خوردن می مونه💕

3 پسندیده

با سلام
میشه درباره دفترچه موفقیت توضیح بیشتری بدین، نمونه ای هم درباره یادگیری انگلیسی دارین بفرستین

1 پسندیده

سلام

@Farzin_Shahmoradi

ببینید دفترچه موفقیت های برای وقتایی که میخوای کار بزرگی رو شروع کنی مثلا یادگیری زبان انگلیسی ،یکوقتایی هست که نیاز به اعتماد به نفس داری، تو مسیر برای همه مون پیش اومده که کم میاریم، شروع میکنیم به خودمون غر زدن که تو نمیتونی، تو از پسش برنمیای، سخته و… اینجاست که لازمه به خودت بگی که قبلا چه کارهایی کردی مثل یه دوست که فقط میتونه موفقیت های گذشته ات رو برات مرور کنه تا باور کنی که میتونی ، تو میتونی از پسش بر بیای.

تو این دفترچه قراره از موفقیت هات حالا چه بزرگ و کوچیک مهم نیست، این طوری هر وقت که ذهنت میخواست بترسونتت و بگه که نمی تونی فقط کافی برگ برگ دفترت رو بخونی تا بدونی چقدر تلاش کردی

مثلا امروز 20 دقیقه پادکست گوش دادین مینویسین گوش دادن به پادکست برای 20 دقیقه، مثلا دیدن یک کارتون 15 دقیقه و…

1 پسندیده