تشکر و تشویق به مشاهده ویدئوهای جدید

سپاسگزارم از تیم زبانشناس بابت ویدئوهای دیدنی بریتیش کانسیل
مجموعه ای بی نظیر زیبا و به یاد ماندنی با موضوعاتی هیجان انگیز
همه افراد را به دیدنشان تشویق می کنم
اونقدر هیجان زده بودم که نمی توتنستم تنها به تشکر اکتفا کنم.

25 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز :blush:
امیدوارم لذت ببرید و پیشرفتتون رو با ما به اشتراک بگذارید

14 پسندیده

سلام و وقت بخیر،کدوم قسمت هستن این ویدیوها؟

5 پسندیده

قسمت دروس وبسایت معتبر

7 پسندیده

11 پسندیده

واقعا دست مریزاد
منم اتفاقا چند قسمتش رو گوش دادم، اون درس فلامینگو ها :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

عالی بودن عالی

9 پسندیده

سلام دوستان عزیزخودم :hibiscus::sunflower::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::rose::hibiscus::sunflower:
وقت یخبندان همگی بخیروشادی :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom:
آقا ۱سوال فنی داشتم؟؟؟؟؟؟ :blush::blush::blush::blush::blush::sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus::hibiscus:
من الان داستانهای بچه گانه و انگلیسی بدون تلاش و خانواده سیمپسون و نیمچه داستانها و کتابهای سطح خیلی ساده هستم :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:خب الان این بخش رو معرفی کردیند و من هم ۱نگاه کردم خیلی جذاب بود الان من باید چکار کنم خب گیج شدم اونهم بعد ۱۴۰ روز مطالعه کامل واقعا گیج شدم :blush::blush::blush::blush::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:خب یعنی چه این همه قسمتهای عالی معرفی میکنید :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::wink::wink::wink::wink::wink:

9 پسندیده

حریصانه بلیعدمش :joy: تمام شد

9 پسندیده

بسته اینترنت من دیگه تمومه نمیتونم فعلا دروس ها دانلود کنم پس صبر میکنم هفته ی دیگه دوشنبه، هدیه دوشنبه سوری که گرفتم دانلود میکنم :sweat_smile:

3 پسندیده

بسیار عالی
اگه هر درس رو چند بار گوش بدید خیلی بهترم میشه
چون قالب ها و کلمات و گرامر وارد ناخودآگاه تون میشن
و هر چقدر که ناخودآگاه تون غنی تر باشه، انگلیسی ای که قراره در آینده صحبت کنید غنی تر خواهد بود. :blush:

با آرزوی موفقیت

7 پسندیده

با 900 تا تک تومنی و یک خط ایرانسل میتونی بسته ی یک ساعته ی نامحدود (از 2 شب تا 8 صبح) فعال کنی و کل درس های زبانشناسو دانلود کنی

10 پسندیده

:heart_eyes: اِ نمیدونستم تا حالا اصلا دقت نکرده بودم
الان رفتم چک کردم دیدم اینوکلی ذوق کردم مرسی :smiley:

منظور از یک ساعتش اینه ک بین ساعت 2 تا 8فقط یک ساعت میشه ازش استفاده کرد دیگه درسته؟

8 پسندیده

خواهش میکنم :rose:
بله بین 2 تا 8 به مدت یک ساعت اینترنت نامحدود 4g دارید
من 3 ساعته ش رو ( 2000 تومنه) بعضی وقتا استفاده میکنم و کلی فیلم و سریال دانلود میکنم :grin:

9 پسندیده

خیلی تا حالا تعریفشو کردین
حتما بعد دوره های خودم پس شروعش میکنم
راستی قسمت های پیشرفته ش گذاشته شد یا فقط مقدماتی است هنوز؟

5 پسندیده

خیلی خووبه :heart_eyes: خیلی مرسی :rose:
من اصلا دقت نکرده بودم و برام مهم نبود و فقط ماهیانه نت میگرفتم و باا اون دانلود میکردم و زودم نتم تموم میشد :smiley:
ولی ااین خیلی خوبه
پیش به سوی دانلود کردن فیلم و سریال :dancer::dancer:

7 پسندیده

بله، فوق العاده ست :blush: اگه میدونستم زود تر بهتون میگفتم
از خانوم سپیده @sepide-str هم تشکر کنید که حجم نتشون تموم شده بود و باعث شدن من این بسته ها رو معرفی کنم :grin:

@maryam
از این میشه به عنوان یکی از سورپرایز های مربی شدن نام برد :grin:

8 پسندیده

قبول نیس ما اینترنتمون نامحدوده :expressionless: یچی دیگه :joy:

6 پسندیده

2شب :sleeping: پس با سحرخیزی بای بای کنم.
دور از شوخی، خیلی خوشحالم کردی این بسته رو نمی‌دونستم
مرسی :rose:

5 پسندیده

مرسی شما لطف دارین :rose:
اشکال نداره ماهی رو هر موقع از آب بگیریم تازس :blush:
چشم همین الان :point_down: :grinning:

سپیدهه جوون از شما هم متشکرم ک باعث شدین اقا فرزاد این بسته های نت رو معرفی کنن و هزینه های مصرف نتی ما رو کاهش بدن :smiley: :heart:

5 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم، منم همیشه حجم اینترنت کم میاوردم بریم حالشو ببریم :dancer:

4 پسندیده