نیمچه داستان ها

سلام وقت بخیر دوستاان :blue_heart:تازه این قسمتو شروع کردم جالب بود برام میگم یعنی اینم بیام مثل بچگانه چندین بار بخونم یا این تفریحی باشه؟ یعنی مکمل داستان های بچگانه باشه؟یا براش اندازه ی داستان های بچگانه وقت بذارم؟ دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنن @sepide-str ممنونم

8 پسندیده

سلام دوست عزیز
برای این داستان ها به نظر من بار اول یکبار گوش بدین و لغاتی که نمیدونید هایلایت کنید(دامنه لغات) ، دو سه مرتبه فقط گوش بدین با متن برای تسلط به متن، از دفعه سوم یا چهارم شروع کنید بدون متن گوش بدین (شنیداری) و پاسخگویی به سوالات رو داشته باشید (مکالمه) و چون تایم شون حداکثر 4 دقیقه است که اکثرا زیر این تایمه میتونید در یک ساعت نزدیک20 مرتبه گوش بدین و جواب بدین و اینکه به تلفظ هم دقت کنید (بهبود اکسنت با دقت به تلفظ ها)
با یک دوره 5 تا هدف رو نشونه میرین :star_struck::star_struck: که مشخص کردم و در آخر هر چی از داستان فهمیدین دوست داشتین بازگو کنید و حتی شده صداتون رو هم ضبط کنید

18 پسندیده

ممنونم از توضیح خوبتون :blue_heart:

4 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز

6 پسندیده

سلام
حنا جان نکات رو گفتن :ok_hand:
راستش من برای هر درس پنج روز الی هفت روز وقت گذاشته بودم
یک درس که چندین بار گوش دادم و سوال ها جواب دادم و بعد از اون بجای مایک آشپز ، خودم رو تصور میکردم و از زبون خودم میگفتم
مثلاً صبح ها ساعت نه بیدار میشم و مادرم صبحونه درست می‌کنه، صبحونه ها شامل پنیر، نون، چای، گردو هستش معمولا صبحونه نمی‌خورم و…
البته اینارو من ذهنی میگفتم برای نوشتن هنوزم تنبلم :upside_down_face:
باید یاد بگیرم که بنویسمشون

9 پسندیده

ممنون بابت توضیحات @sepide-str

4 پسندیده

این همه توضیح دادم تیک رو بگیرم :joy::joy::joy::joy:
شوخی کردم :wink::wink:

5 پسندیده

:ok_hand:t2::ok_hand:t2:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

4 پسندیده

سپاس از توضیحات خوب‌تون دوست گرامی:rose::blossom::pray:⁦:heart:⁩

2 پسندیده