معرفی پادکست های آقای ای جی

دوستای عزیزم سلام
امیدوارم حالتون حسابی خوب باشه :rose::rose:
امروز بعد از مدت ها ی پادکست جدید از ای جی گوش دادم که مثل همیشه خیلی دلنشین و آموزنده بود. این پادکست از سری پادکست های جدید ۲۰۲۰ یه ای جی هست که توصیه میکنم حتما گوشش بدین.
موضوع پادکست در مورد داستان ی قهرمانه، البته به فرد خاصی اشاره نداره و میاد ی کتاب به اسم سفر قهرمان از ژوزف کمبل معرفی میکنه و ی مقدار در موردش توضیح میده ولی در کل موضوعش اینه که قهرمان یا قهرمانای زندگیتون رو چطوری پیدا کنید…
خلاصه که توضیح بیشتر نمیدم که اسپویل نشه چون درس گرفتن از استاد ی چیز دیگست :grin:
من این تاپیک رو زدم که از این به بعد پادکستایی که گوش میدم و مفید هستن رو اینجا معرفی کنم بهتون

• میتونید این پادکست ها رو با اپلیکیشن های پادکست که در راسشون پادبین هست بشنوید :musical_note::headphones:
    همین دیگه :grin: پس :point_down:
    لذت ببرید :hugs:
17 پسندیده

پادکستای ای جی همشون خیلی خوبن :star_struck:
سرفرصت گوش میدم اینم مرسی فاطمه جون :cherry_blossom: :cherry_blossom:

فکرکنم بقیه ام پادکستایی که گوش میدنو خوباشو اینجا معرفی کنن یه تاپیک خوبی بشه

8 پسندیده

این پادکستا چرا توی اپلیکیشن زبانشناس نیست؟ :grin: مسوولین رسیدگی کنن :sweat_smile:

9 پسندیده

خیلی از پادکست‌های ای جی نیست. تقریبا خیلی وقته ما خارج از اپ می گوشیم پادکستاشو :joy:

5 پسندیده

سر فرصتش میشه امشب قبل از خواب ( البته اگه امتحانی چیزی نداری) :grin:

اره چرا که نه
ی مشخصات کلی بدن که مثلا در مورد چیه چقد زمان میخواد و … خوب میشه

والا :joy:
بخش پادکستای ای جی به راحتی میشه ی گزینه ی در حال آپدیت برای زبان شناس بشه
البته ای جی برای سال جدید ی برنامه به vip اضافه کرده که یادگیری زبان با فیلم هستش و داره فیلم های ماتریکس و ی فیلم دیگه که الان یادم رفته اسمش رو با جزئیات آموزش میده، ایشالا اونم سرفرصت به اپلیکیشن اضافه بشه :blush:

7 پسندیده

حالا چه عجله ایه هستیم دور هم :joy:
ولی جدا از شوخی این مسئله procrastination به علاوه زمان باعث شده کلا از دست بدم اینارو
واس همین کتاب قانون پنج ثانیه مل رابینزو یبار دیگه استارت زدم از فردا شب گزارششو میدم تو اون تاپیکه

من خودم حتما همکاری میکنم :ok_hand:

:star_struck: خیلی خوب میشه :clap: :clap: :clap:
@hnaseri استاد اگه ممکنه اینو در نظر داشته باشین لطفا :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام به شبدر تالار :grinning_face_with_smiling_eyes::shamrock::four_leaf_clover:
شب خوش
شما چقدر کار های مفید انجام میدی تو تالار آفرین :clap::clap::clap: من به شما افتخار میکنم مخصوصا اون کتابی که در وبلاگ شما بود عالی بود عاالی

4 پسندیده

به نظرم دوباره نخونش. اینبار بهش عمل کن
واقعا ۵ تا شماره عکس بشمار و برو سمت کاری که تو لحظه باید انجام بدی

قربونت دختر پرانرژیِ دوست داشتنی :heart_eyes:

5 پسندیده

دیگه چشم خوندن که نمونده بعد امتحانای دی ماه, همینجوری پادکست وار گوش میدمش
یه نکات خوبی داشت اون موقع سرسری گذشتم ازش

4 پسندیده