تقسیم بندی دوره ی انگلیسی در یک دقیقه VOA

با سلام مجدد خدمت همه ی عزیزانی که برای خلق این دوره اعلام داوطلبی کردند :rose: از همگی ممنونم
مخصوصا خانم های عزیز که کولاک کردن :rose:

دوره ی VOA رو به شکل زیر و به ترتیب اعلام آمادگی تقسیم بندی کردم

و جلوی اسم هر فرد لینک درس هایی که زحمت تایپ متن هاشون رو می کشن قرار دادم :relaxed: که به هر فرد به طور میانگین 6 درس تعلق گرفت.

Generosity-Quote-20-1

@asobhani-lte 1 2 3 4 5 6

@Fatemeh_Poodineh 1 23 4 5 6

@fateme67 1 2 3 4 5 6

@anahitassff 1 2 3 4 5 6

@firo744 1 2 3 4 5 6 7

@Ghabel 1 2 3 4 5 6

@hasan90 1 2 3 4 5 6

@fatemeh74 1 2 3 4 5 6

@sara-rbt 1 2 3 4 5 6

@shakiba 1 2 3 4 5 6

@afarkhani 1 2 3 4 5 6

@sepide-str 1 2 3 4 5 6

@osiya1981 1 2 3 4 5 6

@shabnammir 1 2 3 4 5 6

@amene99 1 2 3 4 5 6

@maryam 1 2 3 4 5 6

@tanzadeh122 1 2 3 4 5 6

@shs192 1 2 3 4 5 6

@kourosh.kabir 1 2 3 4 5 6

هر کدوم از عزیزان که تمام متن هاشون رو تایپ کردند به بنده اطلاع بدن که جلوی اسمشون تیک بزنم :pray: :rose:

:point_down: این هم آموزش اضافه کردن متن انگلیسی به درس های زبانشناس :point_down:

کلیک کنید

هنگامی که روی لینک هایی که خدمتتون دادم کلیک می کنید یک صفحه باز میشه، وقتی که باز شد به پایین صفحه برید و روی لینکی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک کنید

پس از کلیک روی لینک با صفحه ی زیر مواجه می شین که پس از اون روی قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک می کنید.

و در مرحله ی بعد وارد قسمتی خواهید شد که متن رو در کادر سمت راست این صحفه تایپ می کنید.

متن بعد از تایپ شدن به شکل زیر در میاد
فقط دو نکته رو باید رعایت کنید

1. حتما عنوان درس در قسمت بالا ذکر بشه و قبل از عنوان پنج علامت # و پس از اون یک فاصله قرار بدید (دقیقا مثل قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم

2. پس از اتمام هر جمله دو بار Enter بزنید و به اصطلاح جمله ی بعدی رو از سرخط شروع کنید. (دقیقا مثل عکس)

پس از اتمام تایپ به سراغ ثبت نهایی می ریم که برای انجام این کار رو گزینه ی ذخیره و انتشار کلیک می کنید و پس از اون در قسمت توضیح می نویسید اضافه شدن متن انگلیسی
بعد از اون هم شناسه ی ثبت رو مشاهده می کنید که نشون دهنده ی اینه که عملیات با موفقیت انجام شده :blush:.

مهلت تحویل درس ها هم تا آخر جمعه 11 بهمن خواهد بود

اگر باز هم سوالی بود در خدمتم :rose:

31 پسندیده

لینک های چهار نفر از دوستان گرامی هم به خاطر این که تالار اجازه ی تگ کردن بیشتر از 20 نفر رو نمیده به کامنت اول منتقل کردم

@masome2 1 2 3 4 5 6

@khalili2 1 2 3 4 5 6

@miss_mary 1 2 3 4 5 6

@rokni 1 2 3 4 5 6

20 پسندیده

دونه دونه بگیم یا کلا تموم شد؟

@Farzad_Poodineh یکجای زیرنویس تو قسمت دوم با چیزی که میگه همخونی نداره

7 پسندیده

برای من تموم شد @Farzad_Poodineh

اینم سندش:

15 پسندیده

عنوان درس بیستم ربطی به اصطلاحی که داره توضیح میده نداره
خودمون درستش کنیم یا به عنوان دست نزنیم؟

9 پسندیده

احساس غربت میکنم، ولی صدر جدول رو از آن خودمون کردیم :muscle: :wink:

9 پسندیده

کلا تموم شد :slightly_smiling_face:

خداقوت :metal:

من دوباره امروز یبار چک کردم، بعضی هاش رو اصلاح کردم، چون اعمال تغییرات 24 ساعت طول میکشه، برای همین چیزی رو تغییر ندید، چون خودش درست میشه :pray:

10 پسندیده

خب اونا رو در پایان کارتون به من اطلاع بدید که چک کنم
ممنون :pray::rose:

8 پسندیده

سلام
آقا فرزاد من یه دونه enter میزنم و میرم خط بعدی ولی توی قسمت پیش نمایش که نگاه میکنم
فاصله نیوفتاده چرا؟؟؟
دو تا اینتر بزنم؟؟؟ یا نیازی نیس؟

7 پسندیده

اینجا جنگ دختر و پسر نداریم، همین که هر کس قبول زحمت میکنه یعنی همکاری، آقا فرزاد در جریانه من چقدر درگیرم ولی باعث افتخارمه که به زبانشناس کمک کنم و هر جور شده از کمترین فرصت برای انجام این کار استفاده میکنم، پس لطفا دختر و پسری نکنیم

11 پسندیده

سلام

دو تا enter بزنید

6 پسندیده

من بلد نیستم چطوری باید بنویسم :joy::expressionless: چیکار کنم؟

5 پسندیده

تو تاپیک اول آموزش دادم، خیلی ساده ست
:slightly_smiling_face:

6 پسندیده

عه ندیدم :joy:م رسی

6 پسندیده

یسوال متن رو از کجا بیاریم ؟؟ اخه چطور بنویسم ویدیو ک نیستش :neutral_face::neutral_face: وای گیج شدم کاملا

6 پسندیده

سلام
من یه دونه شو انجام دادم ولی نمیدونم درسته یانه …:grin: متنش تموم شد حالا چی بزنم؟ ذخیره و انتشار ؟؟اگه اونو بزنم یه کادری باز میشه به نام توضیح…میگه یه توضیح مختصر بده در خصوص تغییرات اعمال شده من چی بنویسم آخه !
مثلا بگم آقا فزراد گفت دیگه ما هم انجام دادیم…؟!

8 پسندیده

ممنون اقافرزاد زحمت کشیدید :tulip:

7 پسندیده

سلام
خسته نباشید

توی قسمت توضیح فقط بنویس
(اضافه شدن متن انگلیسی)
بعدشم ثبت رو بزن
توی تاپیک اول هم خود اقا فرزاد همین رو توضیح دادن

9 پسندیده

سلام دوستان خسته نباشید
خواهش میکنم بگید موضوع کلیپ هاکجاست که بنویس بالای متنم