دیکشنری فارسی ممنوع؟ +ویدئو

سلام @elhamhajavi
چه ویدیوی قشنگ و خوبی :slightly_smiling_face:
کاملا بی نقص و عالی
خسته نباشید :ok_hand::ok_hand::clap:

6 پسندیده

سلام عزیزم :hibiscus: ممنونم از نگاهت :blue_heart:

7 پسندیده

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
دوست داشته به مسائل گود نگاه کنه خوب
کاشکی متن انگلیسی رو میزاشتی حتما یاد میگرفتیمش

6 پسندیده

سلام ایا همه ی توضیحات دیکشنری رو میخونید اگرهمه رو میخونید وقت کم نمیارید میشه میشه راهنمایم کنید چگونه ازدیکشنری استفاده میکنید آخه من تازه شروع کردم نمی دونم چطور از دیکشنری استفاده کنم که زیاد وقت گیر نباشه

2 پسندیده

فوق العاده بود مرسیییی:wink::wink::heart::heart::heart:

1 پسندیده

ماهم حرف شمارو گوش میدیم .نصب می کنیم ببینیم چطور میشه .حتما مفید خواهد بود.

2 پسندیده

بله خیلی مفیده :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

باسلام میشه امکان ارسال پیام به پی وی تون رو فعال کنید.لطف می کنید.سپاس🌹

1 پسندیده

حتما اینطور خواهد بود.باسپاس از شما.:tulip:

1 پسندیده

خدا ب معلمتون خیر بده ک کار رو براتون راحت کرد . من از پارسال ک در تالار پرسیدم چطوری از دیکشنری استفاده کنم هنوز جرات و بهتر بگم حال استفاده کردن ب این شکل رو (تک زبانه) نداشتم و همش از دیکشنری راحت الحلقوم (دو زبانه) استفاده کردم
گوی اینکه اینم خوبه ها ولی بقول پیشکسوتها اون ی چیز دیگس .
خدایا بدعای این دوستان ، منو راغب کن ک دیکشنری تک زبانه استفاده کنم . :innocent::innocent::innocent:

1 پسندیده

سلام دوستم . ی جایی تو این مبحث گفته بودبن وقتی آپدیت دیکشنریها اومد بروزرسانی کنید . چطوری بفهمیم . چکار کنیم ؟
من مبتدیم و این فنی منی هاشو نمیدونم . لطفا ی توضیح خوشگل میدید ؟ :blush:

اونموقع من اول دبیرستان بودم که خب زبانم خیلی جالب نبود در حد مدرسه فقط نمره ۱۸ اینا می‌گرفتم و اینکه واقعا برامون عذاب بود.
شما سخت نگیرید در کنار اینکه از فارسی استفاده میکنید مثال های انگلیسی هم بخونید بعد ها که سطحتون بالاتر رفت کم کم فارسی رو هم کنار بزارید.
من الان هم گاهی کلمات سخت رو از فارسی هم چک میکنم که ببینم معنی دقیقش چیه :relaxed:
انگلیسی رو برای خودتون لذت بخش کنید و دوسش داشته باشیش فقط به عنوان درس نبینید.

وقتی وارد درس می‌شید روی لغت کلیک کنید و کادر باز شده رو به سمت بالا بکشید و نوار دیکشنری رو به سمت راست بکشید تا آیکن چرخ دنده ظاهر بشه روی اون کلیک کنید لیست دیکشنری ها براتون میاد هر کدوم رو که دوست داشتید میتونید دانلود کنید

1 پسندیده

:hibiscus: ممنونم سپیده جون . پیداش کردم . حالا اگه دانلود کنم ی فضایی از گوشیمو اشغال میکنه ؟
و اینکه حسن دانلود کردنش چیه؟
و آنلاین هم از همه این دیکشنریها میشه استفاده کرد؟

1 پسندیده

بله اشغال میکنه و اینکه مزیتش اینه که شما به صورت آفلاین هم میتونید دیکشنری رو چک کنین و نیاز به اینترنت هم نیست.

میتونید به جای دانلود، گزینه نسخه آنلاین رو بزنید و به صورت آنلاین، دیکشنری رو چک کنین

1 پسندیده

مرسی از توضیحات عالیت . شما بینظیری :ok_hand:

1 پسندیده