اضافه کردن متن در کانال های انگلیسی

با سلام @hnaseri

در برخی از مجموعه ها، به خصوص کانال ها، متن درس وارد نشده با اینکه به راحتی می شه به فایل تکست اون دسترسی داشت (برخی موارد).
آیا دلیل خاصی داشته این موضوع یا؟

یکی از این موارد:

1 پسندیده

سلام
این درس ها متن آماده نداشتند
و باید به صورت دستی تایپ بشن که به علت کمبود وقت فرصت اینکار وجود نداره

هر درسی که متن داره رو من حتما قرار میدم

2 پسندیده

سلام @Farzad_Poodineh
متن این درس رو براحتی می شد پیدا کرد…شاید هم جدیدا اضافه شده :face_with_raised_eyebrow:
البته من حدود نیم ساعتی زمان گذاشتم براش برا حذف فاصله ها، کپیتال کردن و پانکچویشن ها…ولی خود واژه ها کاملا درست بودو غلط املایی نداشتن
ولی به هر حال، بود…البته الان وارد اپلیکیشنش کردمو منتظر تاییده

صرفا از این نظر گفتم چون چند وقت پیش، یکی از بچه های سطح مبتدی به مطلب خاصی نیاز داشتن و به ویدیوهای این کانال ارجاع شون دادن…و خب، به مشکل برخورده بودن

1 پسندیده

ممنون از شما بابت صرف زمانتون :rose:

به علت کسرت فایل ها بعضی وقت ها نمیشه حتی همین نیم ساعت رو صرف کرد
اگر متن آماده ای وجود داشته باشه حتما قرار داده میشه
برای همین هم اولویت اصلی فایل هایی هستند که متن رسمی و تایپ شده داشته باشن

1 پسندیده

متن ش آماده بودو خوب…
متن خام اولیه، دقیقا مشابه خیلی از فایلای متنی هست که همین الان تو اپلیکیشن موجوده
به هر حال، حتی همون فایل خام اولیه، کیفیت خوبی داره و با توجه به قابلیت دنبال کردن متن و صوت تو اپلیکیشن، کارگشاست

فایل خام هم دقیقا همین ویژگی رو داره…رسمی ش رو نمی دونم…ولی تایپ شده س

1 پسندیده

یوتیوب خودش به صورت اتوماتیک صحبت های افراد رو تایپ میکنه
که امکان اشتباه درشون فوق العاده زیاد هست
و کیفیت لازم رو بیشتر اوقات نداره

1 پسندیده

به هر حال از من گفتن بود

متنی که من گرفتم، کاملا بدون غلط املایی بود. می تونید بعد از تایید، خودتون اگه نیاز می بینید بررسیش کنید.

حالا اگه…، خود دانید
موفق باشید

1 پسندیده

ممنون از اطلاع رسانیتون :pray:

2 پسندیده

خواهش می کنم
سعی می کنم من بعد، از این دست اطلاع رسانیا نکنم.

فقط یه سوال…ممنون میشم پاسخ بدید:
شما متن رو از همون Transcript تو خود پیج می گیرید معمولا یا تو سایت اصلی خودشون یا از سایت خاصی استفاده می کنید برا ترنسای یوتیوب؟

و یه خواهش
برا مجموعه هایی از این دست که فایل متنی ندارن، لطفا حداقل عنوان انگلیسی دقیق همون درسی رو که ازش دوره رو می گیرید هم بذارید…تا راحت تر بشه فایل ترنس ش رو پیدا کرد (حتی اگه نخواین وارد اپلیکیشنش کنید)

1 پسندیده

اگه هر کانال یوتیوبی متن تایپ شده داشته باشه از همون استفاده میکنیم
بعضی از کانال ها فقط داخل سایتشون از متن های تایپ شده مرتبط با ویدیو استفاده می کنند. (برای بالا بردن بازدید سایتشون)

تلاشمون همیشه بر اینه که از فایل های متن دار استفاده کنیم که این داستان ها پیش نیاد

1 پسندیده

داستان خاصی نیست…فایلای ویدیویی خوبی همیشه پیدا میشه که با اینکه متن ندارن ولی ارزش افزودن به اپ رو دارن…حداقل برا زبان آموزانی هم سطح من.

خداقوت بابت همه تلاش هاتون در جهت افزودن منابع خوب به اپلیکیشن
به هر حال، پیشنهاد من هم جهت بهبود همین امر بود.

موفق باشید

1 پسندیده

ممنون از حسن توجهتون و انرژی مثبتتون :pray:
در مورد این موارد مدت ها قبل فکر شده. در نهایت ترجیح بر این شد که دروسی که متونن تایپ شده ی غیر اتوماتیک (تایپ شده توسط سازنده ی درس) داخل اپ قرار بگیره که هم کیفیت بالای اپلیکیشن حفظ بشه، هم تعداد درس ها به علت تمرکز زیاد روی یک درس پایین نیاد و هم به خاطر صرفا وجود نداشتن متن درسی حذف نشه. و اگر دوستانی هم قصد کمک داشتند، خودشون لطف کنند و متن ها رو اصلاح یا تایپ کنند.

1 پسندیده