نمیتونم پیوندبزنم

فعلا از داخل اپ وارد تالار بشید نمیشه

3 پسندیده

سلام
وقتی این پنجره بازمیشه براپیوندزدن یه مطلب برایکی ازدوستان داخل زبانشناس بخواهم بفرستم چی بایدبزنم داخل خودتالاربخواهم بفرستم براش???
لطفا راهنماییم کنیدممنونم:pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2:

4 پسندیده

سلام، خب انتخابش کنید و " کپی نشانی پیوند" را بزنید

3 پسندیده

ممنونم لطف کردید:pray:t2::pray:t2::rose::rose::rose:

4 پسندیده

ببخشید متوجه نشدم…

4 پسندیده

میخواستم بدونم چطوریی پیوندبزنم بعدازاینکه پنجره بازه میشه که دوستان لطف کردند گفتند

5 پسندیده

اعظم خانم من امتحان کردم نتونستم میشه لطف کنیدتصویریی توضیح بدیدبرام زحمتتون هم میشه:pray:t2::pray:t2::pray:t2::tulip::tulip::tulip::bouquet::rose::rose::bouquet::bouquet::tulip:

4 پسندیده

با فیلم میگم عزیزم

3 پسندیده

ممنونم خواهرم خیلی لطف کردیی قربون دستت:pray:t2::pray:t2::pray:t2::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::sunflower::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

4 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم، تونستین؟
اگه نتونستین بگین

3 پسندیده

یه امتحان کنم ببینم چیکارمیکنم:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

4 پسندیده

ببین الان کاملترشو برات میفرستم

3 پسندیده

اعظم جان من کپی نوشتارکه توضیح دادیدزدم بعدش داخل اون قسمت که میخواهم بفرستم هم رفتم بعدش چی بایدبزنم یعنی کجا کپی میشه

4 پسندیده

بعدش باید نگه دارید تا گزینه “چسباندن” بیاد

3 پسندیده

اینو ببینید دیگه کامله :blush::rose::rose:

3 پسندیده

ممنونم خواهرقشنگم
بالاخره تونستم :sweat_smile::sweat_smile:
خیلی لطف کردیی:pray:t2::pray:t2:
که وقت گذاشتی برام:pray:t2::pray:t2:
خیرببینی خواهرگلم:rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

:clap::clap:حالا یکی امتحان کن اینجا ببینم :smiley:

3 پسندیده

چشم استادجونم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::grinning:

5 پسندیده

:joy::rofl: اینو کجای دلم بذارم

3 پسندیده

آفرین احسنت :clap::clap::clap:

3 پسندیده