تالار زبانشناس

فراخوان برای شرکت در فاز دوم مشارکت در تولید دوره ی VOA

سلام به همه ی دوستان زبانشناسی :rose:
امیدوارم حالتون خوب باشه و ایام به کام
همونطور که بعضی هاتون متوجه شدید، 120 درس دیگه از دوره ی قوی انگلیسی در یک دقیقه آماده کردم که اونها هم برای تکمیل شدن نیاز به همکاری شما دارن :rose:

برخی از عزیزان از قبل برای فاز دوم اعلام آمادگی کرده بودند که اسامی این عزیزان رو تو اولویت قرار میدم و دیگه نیازی نیست که اینجا اعلام داوطلبی کنن.

عزیزان دیگری هم که میخوان در این حرکت بزرگ شرکت کنند، زیر همین پست اعلام آمادگی کنند.

برای شرکت در این چالش به هر فرد تعدادی درس تعلق می گیره که لطف می کنند و طبق آموزشی که زیر عکس گذاشتم تایپ می کنن.

و اینکه توجه داشته باشید که دقیقا همون متنی که داخل ویدیو زیر نویس میشه رو تایپ کنید.

پیشاپیش ممنون از همکاریتون :heart:

:point_down: این هم آموزش اضافه کردن متن انگلیسی به درس های زبانشناس :point_down:

کلیک کنید

هنگامی که روی لینک هایی که خدمتتون دادم کلیک می کنید یک صفحه باز میشه، وقتی که باز شد به پایین صفحه برید و روی لینکی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک کنید

پس از کلیک روی لینک با صفحه ی زیر مواجه می شین که پس از اون روی قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک می کنید.

و در مرحله ی بعد وارد قسمتی خواهید شد که متن رو در کادر سمت راست این صحفه تایپ می کنید.

متن بعد از تایپ شدن به شکل زیر در میاد
فقط دو نکته رو باید رعایت کنید

1. حتما عنوان درس در قسمت بالا ذکر بشه و قبل از عنوان پنج علامت # و پس از اون یک فاصله قرار بدید (دقیقا مثل قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم

2. پس از اتمام هر جمله دو بار Enter بزنید و به اصطلاح جمله ی بعدی رو از سرخط شروع کنید. (دقیقا مثل عکس)

پس از اتمام تایپ به سراغ ثبت نهایی می ریم که برای انجام این کار رو گزینه ی ذخیره و انتشار کلیک می کنید و پس از اون در قسمت توضیح می نویسید اضافه شدن متن انگلیسی
بعد از اون هم شناسه ی ثبت رو مشاهده می کنید که نشون دهنده ی اینه که عملیات با موفقیت انجام شده :blush:.

26 Likes

سلام استاد روکمک منم حساب کنید
ممنون از فراخوان بسیارجذابتون
:pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

9 Likes

سلام منم هستم :grin::grin:
حتما

8 Likes

سلام
منم هستم مثل دفعه قبل
تجربه خوبی بود

7 Likes

سلام منم دوس دارم برا اولین بار تجربه کنم :smiley::smiley::sunglasses::sunglasses:

7 Likes

سلام دوستان :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
منم اعلام آمادگی میکنم آقا
@Farzad_Poodineh :raising_hand_woman::raising_hand_woman::raising_hand_woman:

7 Likes

10 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

سلام تجربه‌ی خوبی هست،
دوستان پیشنهاد میکنم برای تقویت لیسنینگتون از این فرصت استفاده کنید،
به این صورت که ابتدا درس رو گوش بدید و هرچی‌میشنوید بنویسید و سپس غلطهای خودتونو با کمک زیر نویس درس بگیرید،
دوستان درسته یکم وقت گیر هست ولی معجزه میکنه و فوق العاده تاثیر گذار هست.
برای تایپ رو منم حساب کنید.

10 Likes

سلام من هم اگر امکانش هست میخوام برای اولین بار امتحان کنم.

8 Likes

سلام
ماشالا تعداد داوطلبین خیلی زیاده :sweat_smile:
ولی با اینحال اگه فردی نیازه منم دوست دارم که مشارکت کنم

7 Likes

سلام منم هستم
:white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark:
:wave:t3:

7 Likes

سلام منم که همیشه هستم :blush:

7 Likes

منم ک قبلا اعلام امادگی کردم فقط صبر ندارم دوست دارم زددتر درسارو بدین تایپ کنم :rofl::rofl:

7 Likes

لطفا تا فردا شب صبر کنید که کسی جا نمونه

8 Likes

سلام منم دوست دارم باشم

6 Likes

سلام جناب @Farzad_Poodineh عصرتون‌ بخیر و گلباران :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:
من هم در خدمت گزاری حاضرم 🙋🙋 :ok_hand::ok_hand::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::tulip::blossom::hibiscus::wink::wink::wink:

6 Likes

سلام،من هم تمایل دارم برای اولین بار تجربه کنم.

6 Likes

سلام
اقا فرزاد ببخشید من یکم مریضم این سری رو نمیتونم شرکت کنم، خیلی ممنون از همه دوستان که مشارکت کردن :blush: :pray:

7 Likes

سلام،اگر امکانش هست منم می‌خوام شرکت کنم.:rose:

5 Likes